Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990) Fürdőző, 1953 Tus,papír 210 x 255 mm Jelezve jobbra lent: BM 1953
Kikiáltási ár: 38 000 FtArany 375 és ezüst, leveles-bimbós fazon, 14 különböző nagyságú, régi csiszolású briliáns cca. 0,35 ct, M, P1 és 1 szintetikus rubin, 4,1 g, méret: 51
Kikiáltási ár: 120 000 Ftkarton, pasztell, jbl., keretben, 45 x 32,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftvászon, olaj, jbl., keretben, 25,5 x 35,5 cm
Kikiáltási ár: 42 000 FtOlaj, vászon, 44 x 55,8 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 750 000 FtOfszet festék, karton, 89 x 67 cm, Jelezve jobbra lent: Hencze T. 980 Jelezve balra lent: Háromszögletű tér I.
Kikiáltási ár: 800 000 Ftpapír, vegyes technika jjl., 29 x 44 cm
Kikiáltási ár: 6 500 Ftvászon, olaj, keretben, jbl, 75 x 90,5 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtVacheron Constantin Patrimony férfi karóra Fehérarany 750 óratok és csat, eredeti krokodilbőr szíj, tört fehér számlap rakott index jelzésekkel. 30 méterig vízálló tok zafír kristályüveggel. 20 köves kézi felhúzású szerkezet (cal.1400) 40 órás járástartal
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ftvászon, olaj, jjl., keretben, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 58 000 Ftvászon, olaj,jbl., keretben, 70 x 80 cm
Kikiáltási ár: 130 000 Ftfarost, olaj, jjl, keretben, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 85 000 Ftpapír, szén, jjl., keretben, 28,5 x 20 cm
Kikiáltási ár: 9 500 Ftpapír, olaj, kréta, jn., 67,5 x 48,5 cm
Kikiáltási ár: 1 Ftszínes szita 99/100, jjl., 30 x 27 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ft297x420 mm comp,. gr. papír jelzés jobbra lent: Lovászi Tóth
Kikiáltási ár: 46 000 Ftműgyanta, olaj,jjl, keretben, 47 x 57 cm
Kikiáltási ár: 175 000 FtArany 585‰, vékony golyó díszes láncon faragott jade függő és fülbevalópár, klipszes szereléssel, 14,1 g. Hossz: 45 cm
Kikiáltási ár: 110 000 FtOlaj, farost , 79,5 x 60 cm, Jelezve balra fent: Bornemisza L. 975.
Kikiáltási ár: 850 000 Ftvászon, olaj, jbl., 100 x 70 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ftfarost, olaj, jjl., keretben, 34,5 x 51 cm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftalapmázas kerámia, formaterv jelzéssel, 21,5 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtAkril, vászon, 120 x 80 cm, Jelezve hátoldalon: László Méhes 1977 80 x 120 akril
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ftvörösréz, jelezve belül, 5 x 10,5 x 10,5 cm
Kikiáltási ár: 6 000 Ft