Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990) Fürdőző, 1953 Tus,papír 210 x 255 mm Jelezve jobbra lent: BM 1953

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Ékszer, drágakő

53. tétel:

Briliáns gyűrű

Arany 375 és ezüst, leveles-bimbós fazon, 14 különböző nagyságú, régi csiszolású briliáns cca. 0,35 ct, M, P1 és 1 szintetikus rubin, 4,1 g, méret: 51

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

karton, pasztell, jbl., keretben, 45 x 32,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-12 18:00

vászon, olaj, jbl., keretben, 25,5 x 35,5 cm

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-26 18:00

Olaj, vászon, 44 x 55,8 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy István

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Ofszet festék, karton, 89 x 67 cm, Jelezve jobbra lent: Hencze T. 980 Jelezve balra lent: Háromszögletű tér I.

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

papír, vegyes technika jjl., 29 x 44 cm

Kikiáltási ár: 6 500 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-09 18:00

vászon, olaj, keretben, jbl, 75 x 90,5 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-23 18:00

Vacheron Constantin Patrimony férfi karóra Fehérarany 750 óratok és csat, eredeti krokodilbőr szíj, tört fehér számlap rakott index jelzésekkel. 30 méterig vízálló tok zafír kristályüveggel. 20 köves kézi felhúzású szerkezet (cal.1400) 40 órás járástartal

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

vászon, olaj, jjl., keretben, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 58 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-07-07 18:00

vászon, olaj,jbl., keretben, 70 x 80 cm

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-07-21 18:00

farost, olaj, jjl, keretben, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-08-04 18:00

papír, szén, jjl., keretben, 28,5 x 20 cm

Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Aukció időpontja: 2021-08-18 18:00

papír, olaj, kréta, jn., 67,5 x 48,5 cm

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2021-09-01 18:00

színes szita 99/100, jjl., 30 x 27 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-09-15 18:00

297x420 mm comp,. gr. papír jelzés jobbra lent: Lovászi Tóth

Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-09-12 21:00

műgyanta, olaj,jjl, keretben, 47 x 57 cm

Kikiáltási ár: 175 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-09-29 18:00

Arany 585‰, vékony golyó díszes láncon faragott jade függő és fülbevalópár, klipszes szereléssel, 14,1 g. Hossz: 45 cm

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, farost , 79,5 x 60 cm, Jelezve balra fent: Bornemisza L. 975.

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

vászon, olaj, jbl., 100 x 70 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-13 18:00

farost, olaj, jjl., keretben, 34,5 x 51 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-27 18:00

alapmázas kerámia, formaterv jelzéssel, 21,5 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-10 18:00

Akril, vászon, 120 x 80 cm, Jelezve hátoldalon: László Méhes 1977 80 x 120 akril

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

vörösréz, jelezve belül, 5 x 10,5 x 10,5 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-17 18:00