papír, akvarell, jjl., keretben, 19,5 x 23 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-11 18:00

Acél tok és csat, sötétkék gilosált két segédkörös számlap dátum kijelzéssel. 50 méterig vízálló tok zafír kristályüveggel. Stopperes kvarc szerkezet (Eta). Jelzett: Tiffany & Co. sorozatszám: 110541036 Átmérő: 41,5 mm

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

merített papír, olaj, kréta, jjl., keretben, 44 x 62 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-25 18:00

Olaj, horganyzott lemez , 26,5 x 38,3 cm, Jelezve jobbra lent: Gy 1950, Jelezve hátoldalon: 50/24. Gyarmathy Tihamér Játékosok 26,5 x 38,3

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Keménycserép, plasztikus díszítőelemek. Felületét márványosan összefolyó, opak eozin mázak fedik., Magasság: 14,6 cm, átmérő: 16,3 cm, Jelzés: domború körpecsét festett pontkörben, MADE IN HUNGARY felirattal, masszába nyomott 5903, 2 keretben, Fazonszám:

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

próbanyomat akrillal kiegészíve jbl keretben, 28,5 x 23,2 cm

Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 18:00

370x560 mm, Akvarell, papír, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-29 19:00

Art deco briliáns gyűrű Fehérarany 585, geometrikus stílusú, 7 régi csiszolású briliáns és gyémánt cca. 0,60 ct, I, SI, után fémjelzett, 4,0 g, méret: 57

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

farost, olaj, jjl, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-17 18:00

vászon ,olaj, jbl, 50 x 70 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-22 18:00

kerámia, ja., 23 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-06 18:00

Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Csanády Gusztáv: Útmutatás a must és bor okszerű kezelésére kisebb szőlőbirtokosok számára. Különös tekintettel az 1893: XXIII. t.-cz. végrehajtására.

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

papír, tus, jjf, keretben, 29,5 x 21,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-20 18:00

farost, olaj, jbf, keretben, 27 x 48 cm

Kikiáltási ár: 390 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-08-03 18:00

rézkarc, jjl, 24,5 x 29,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-08-17 18:00

65x85 mm rézkarc, papír, jelzés jobbra lent : Biai

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

rézkarc, jjl, 12,5 x 19,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-08-31 18:00

farost, olaj, jbl, keretben, 47 x 67 cm

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-14 18:00

rézkarc, jjl, 30 x 19 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 18:00

Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve.

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

13 cm Formába öntött porcelán. ökörvér mázzal festve. Török János terve, 1965. Jelzett: bélyegzett hárompajzsos öttornyos márkajelzés és Made in Hungary.

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Boér Elek, ifj.: Szabad verseny és politika.

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

papír, akvarell, jbl, keretben, 22 x 16 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-12 18:00