papír, akvarell, jjl., keretben, 19,5 x 23 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtAcél tok és csat, sötétkék gilosált két segédkörös számlap dátum kijelzéssel. 50 méterig vízálló tok zafír kristályüveggel. Stopperes kvarc szerkezet (Eta). Jelzett: Tiffany & Co. sorozatszám: 110541036 Átmérő: 41,5 mm
Kikiáltási ár: 240 000 Ftmerített papír, olaj, kréta, jjl., keretben, 44 x 62 cm
Kikiáltási ár: 50 000 FtOlaj, horganyzott lemez , 26,5 x 38,3 cm, Jelezve jobbra lent: Gy 1950, Jelezve hátoldalon: 50/24. Gyarmathy Tihamér Játékosok 26,5 x 38,3
Kikiáltási ár: 1 700 000 FtPorcelán, kerámia
53. tétel:Zsolnay Virágtartó edény, pillangós díszítéssel, Zsolnay, 1900-1901 körül
Keménycserép, plasztikus díszítőelemek. Felületét márványosan összefolyó, opak eozin mázak fedik., Magasság: 14,6 cm, átmérő: 16,3 cm, Jelzés: domború körpecsét festett pontkörben, MADE IN HUNGARY felirattal, masszába nyomott 5903, 2 keretben, Fazonszám:
Kikiáltási ár: 500 000 Ftpróbanyomat akrillal kiegészíve jbl keretben, 28,5 x 23,2 cm
Kikiáltási ár: 34 000 Ft370x560 mm, Akvarell, papír, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 18 000 FtArt deco briliáns gyűrű Fehérarany 585, geometrikus stílusú, 7 régi csiszolású briliáns és gyémánt cca. 0,60 ct, I, SI, után fémjelzett, 4,0 g, méret: 57
Kikiáltási ár: 220 000 Ftfarost, olaj, jjl, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 9 500 Ftvászon ,olaj, jbl, 50 x 70 cm
Kikiáltási ár: 24 000 Ftkerámia, ja., 23 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Csanády Gusztáv: Útmutatás a must és bor okszerű kezelésére kisebb szőlőbirtokosok számára. Különös tekintettel az 1893: XXIII. t.-cz. végrehajtására.
Kikiáltási ár: 1 600 Ftpapír, tus, jjf, keretben, 29,5 x 21,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftfarost, olaj, jbf, keretben, 27 x 48 cm
Kikiáltási ár: 390 000 Ftrézkarc, jjl, 24,5 x 29,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft65x85 mm rézkarc, papír, jelzés jobbra lent : Biai
Kikiáltási ár: 5 000 Ft65x85 mm rézkarc, papír, jelzés jobbra lent : Biai
Kikiáltási ár: 5 000 Ftrézkarc, jjl, 12,5 x 19,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftfarost, olaj, jbl, keretben, 47 x 67 cm
Kikiáltási ár: 350 000 Ftrézkarc, jjl, 30 x 19 cm
Kikiáltási ár: 15 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve.
Kikiáltási ár: 1 800 Ft13 cm Formába öntött porcelán. ökörvér mázzal festve. Török János terve, 1965. Jelzett: bélyegzett hárompajzsos öttornyos márkajelzés és Made in Hungary.
Kikiáltási ár: 18 000 FtBoér Elek, ifj.: Szabad verseny és politika.
Kikiáltási ár: 1 400 Ftpapír, akvarell, jbl, keretben, 22 x 16 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ft