Egyéb műtárgy
16724. tétel:Csejdy László (szerk.): Jánossy Ferenc Firinc 1926-1983. Bp., 2004, Kortárs. Reprodukciókkal, Jánossy Ferenc műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/41
Kikiáltási ár: 2 400 FtEgyéb műtárgy
16723. tétel:Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Körmendi, 207 p. Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epitesze
Kikiáltási ár: 2 600 FtEgyéb műtárgy
16722. tétel:Altorjai Sándor (1933-1979.) Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. 480 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Altorjai Sándor műveivel gazdagon illusztrált. Oeuvre katalógus
Kikiáltási ár: 2 400 FtEgyéb műtárgy
16721. tétel:Apáti-Tóth Sándor-Zalán Tibor: Talált képek. Zalán Tibor (1954-) által DEDIKÁLT! Cegléd, 2002, Apáti Bt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000009/Ap
Kikiáltási ár: 2 000 FtEgyéb műtárgy
16720. tétel:2 db Bolmányi Ferenc művészetével kapcsolatos kiadvány: S. Nagy Katalin: Bolmányi Ferenc (1904-1990). Bp., 2000, Enciklopédia. 126p. Megjelent 1000 pédányban. Reprodukciókkal, Bolmányi Ferenc műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + B
Kikiáltási ár: 2 600 FtEgyéb műtárgy
16719. tétel:Wolfgang Wintermeier: Hieronymus Bosch fantasztikus életműve. Fordította: Hárs Ernő. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval.<a href="https://www.daraba
Kikiáltási ár: 2 400 FtEgyéb műtárgy
16718. tétel:Jelen János-Hegyi Gábor: Angkor és a khmerek. Bp., 1991, Hegyi és Társa. Megjelent 2000 számozott példányban. Számozott (0071/2000) példány! Rengeteg színes képpel illusztrált. Kiadói nylkötés, kiadói papír védőborítóval.<a href="https://www.daraban
Kikiáltási ár: 2 400 FtEgyéb műtárgy
16717. tétel:Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Ko
Kikiáltási ár: 2 400 FtEgyéb műtárgy
16716. tétel:Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1997, Geopen, 207 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsar
Kikiáltási ár: 2 000 FtEgyéb műtárgy
16715. tétel:P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóval.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419
Kikiáltási ár: 1 400 FtEgyéb műtárgy
16714. tétel:Dürer és kortársai. Művészóriások óriásmetszetei. I. Miksa császár diadala. Bp., 2005., Szépművészeti Múzeum. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muve
Kikiáltási ár: 1 600 FtEgyéb műtárgy
16713. tétel:Nátyi Róbert, Sinkó István (szerk.): Szabados Árpád. Szeged, 2020, Szabadtéri Játékok. 263p. Fekete-fehér és színes képekkel, Szabados Árpád (1944-2017) műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="https://www.
Kikiáltási ár: 1 200 FtEgyéb műtárgy
16712. tétel:Banner Zoltán: Balázs Imre. A művész, Balázs Imre (1931-2012) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! H.n., é.n., magánkiadás. 46 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Balázs Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papí
Kikiáltási ár: 1 800 FtEgyéb műtárgy
16711. tétel:Puha Ferenc: Úton. Érd, (2017), Rózsa-ny. Puha Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, pár lapon ceruzás aláhúzással. A művész, Puha Ferenc (1951-) festőművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész,
Kikiáltási ár: 800 FtEgyéb műtárgy
16710. tétel:A modernség talánya. Enigme de la Modernité. A Musée national d'art moderne, Centre Georges Pompidou gyűjteménye, Párizs. Kiállítási katalógus. Szerk.: Zelimir Koscevic, Timár Katalin. Bp., 2005, Ludwig Múzeum-Kortárs Művészeti Múzeum. Színes fotókkal ill
Kikiáltási ár: 2 200 FtEgyéb műtárgy
16709. tétel:Nagy Gy. György (?-): A béka. Fotó, CIBA (Ilfochrome), papír. Jelzett. Papírlapra kasírozva, lap széle kissé foltos. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 40x30 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsar
Kikiáltási ár: 1 600 FtEgyéb műtárgy
16708. tétel:International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000009/International-workshop
Kikiáltási ár: 2 400 FtEgyéb műtárgy
16707. tétel:Az antik világ. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1986. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000009/Az-antik-vilag-Foszerkeszto-dr-Ar
Kikiáltási ár: 2 800 FtEgyéb műtárgy
16706. tétel:A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1990. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Ko
Kikiáltási ár: 2 800 FtEgyéb műtárgy
16705. tétel:A korai középkor. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1988. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000009/A-korai-kozepkor-Foszerkeszto-d
Kikiáltási ár: 2 800 FtEgyéb műtárgy
16704. tétel:Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, hiánytalanul, jó állapotban.<b
Kikiáltási ár: 2 000 FtEgyéb műtárgy
16703. tétel:Marx József: Szabó István. Filmek és sorsok. Bp, 2002, Vince Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epit
Kikiáltási ár: 2 000 FtEgyéb műtárgy
16702. tétel:Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Bp., 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 (térkép) t. Nagyon gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói kopott félvászon kötés. Megjelent 4500 példányban.<
Kikiáltási ár: 2 000 FtEgyéb műtárgy
16701. tétel:Leon Battista Alberti: A festészetről. Della pittura, 1436. Fordította, a bevezető tanulmányt írta ésa jegyzeteket írta Hajnóczi Gábor. Bp., 1997, Balassi. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Konyvek/K
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
