Egyéb műtárgy / 5637. oldal

2 db Jókai: Az új földesúr, Az aranyember. Franklin és Révai kiadások az 1940-es évekből sérült papírkötésben<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/2-db-Jokai-Az-uj-foldesur-Az-aran

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Ford.: Dr. Brencsán János. Bp., 1984. Medicina, 491 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-III. kötet. Bp., é.n., Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Szabo-Dezso-Az-egesz-latohatar-I-III-kotet-Bp-en-

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Pierre Teilhard de Chardin: Út az ómega felé. Válogatás Teilhard de Chardin műveiből. Ford.: P. Rezek Román OSB. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Az emberi jelenség. Ford.: Bittei Lajos, Rónai Gy

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Longosz: Daphnisz és Chloé. Marc Chagall litográfiáival, Faludy György versével. Budapest, 2001, Glória. 112p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.<a href="https://www.darabanth

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. (Pokoljárás). Bp., 1983, Magvető. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/K

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritk

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Erdős Renée: Berekesztett utak. Bp., én. Dick Manó. Első ezer. Aláírt! Festett egészvászon kötésben<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Erdos-Renee-Berekesztett-utak-Bp-en-Dick-Ma

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Gáli József 3 könyve (közte 1 DEDIKÁLT): Szúnyogok és nemeskócsagok. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + A királyné szoknyája. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félv

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Nyugat 1909. I-II. köt. (1-12., 13-24. sz.). Bp., 1979-1980, Akadémiai Kiadó, 666+(2) p., 720+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat folyóirat 1909-es évfolyamának reprint kiadása.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Ezer esztendő. Millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói karton kötésben, karton mappában. Szép állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~100002

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Gábor Júlia, Szigethy Gábor: Álomszínészpár. Történetek Ruttkai Éváról és Latinovits Zoltánról. Bp., 2010, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Siemers Ilona: Wass-Kor. (szül. gr. czegei Wass). Ford.: Szabó T. Ádám, Gulyás Irén. Marosvásárhely,1999,Mentor. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/h

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Jávorszky Béla Szilárd: Nagy sziget könyv. 10 év hév. H.n., 2002, CrossRoads Records. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kissé tűrődött fóliázással. A szerző által DEDIKÁLT példány.<a href=

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. (Bp., 1992), Helikon. Reprint! Kiadói aranyozott műbőr-kötés, műanyag védőborítóban, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Mi-a-mag

Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Kosztolányi Dezső 2 műve: Szeptemberi áhítat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papír védőborítóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai.

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Agatha Christie: Életem. Bp., 2008, Partvonal. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Agatha-Christie-Eletem-Bp-2008-Partvonal-Kiadoi-papirkotes~II2503024/?utm_sou

Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

6 db könyv - Vadon nőtt gyöngyvirág; Életre hívó halotti beszéd; Szelíd sárkányok; Lenin, október; Öt férfi komoly szándékkal, A hajrá három pillanata. Kötetenként változó kötésben és állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410

Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Goethe, Johann Wolfgang: Költészet és valóság. Szőllősy Klára fordítása. Hn., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés, kissé megsárgult kiadói papír védőborítóval. Számozott (1000/696.) példány.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/

Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 312 p. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.<br

Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán ár filctollal áthúzva.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Victor Hugo: A nyomorultak. I-VIII. rész (4 kötetben.) Ford.: Éber László, Csillay Kálmán. Schöpflin Aladár bevezetésével. Prihoda István illusztrációival. Bp.,(1943),Csokonai. Második kiadás. A papír védőborítókon Byssz Róbert illusztrációival. A papírbo

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Jurij Davidov: Lombvesztő idő. Ford.: Harsányi Éva. Világkönyvtár. Bp.-Uzsgorod, 1983, Magvető-Kárpáti Kiadó, 678+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.<a href="https://www

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

4 db angol nyelvű vadnyugati regény (Montana's Territory, Bandit in Black, Whisling Lead, Night of Vengeance). Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritk

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem