297. tétel:
297. tétel, Rippl Rónai József: Kaposvár, 1861 – Kaposvár, 1927 Mosolygó nő ingben (1920-as évek második fele) Pasztell, papír 530 × 420 mm Jelezve jobbra fent: Rónai Aukcionálva: *Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum) VII. Műv
Kategória: Festmény, grafikaKikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció adatai
Aukció neve: 68. Aukció-2. nap / Festmény, műtárgyAukció dátuma: 2016.05.20Aukció ideje: 17:00Aukció helye: BudapestTételszám: 297Eladó adatai
1027 Budapest, Csalogány u. 23-33.Telefon: (06 1) 331 0513Weboldal: http://bav-art.hu
Kapcsolódó műtárgyak
Földi Péter (Somoskőújfalu, 1949) Madár I. Pasztell, papír 100 × 70 cm Jelezve balra lent: Földi
Kikiáltási ár: 650 000 FtBak Imre (Budapest, 1939) Hommage á Ady , 1977 Szeringráfia, papír 60 × 45 cm Jelezve jobbra lent: Bak/77
Kikiáltási ár: 150 000 FtMartyn Ferenc (Kaposvár, 1899 – Pécs, 1986) Léda emléke, 1977 Szerigráfia, papír 410 × 332 mm Jelezve középen lent: CV/43 Jelezve jobbra lent: Martyn 1977
Kikiáltási ár: 48 000 FtBarcsay Jenő (Katona, 1900 – Budapest, 1988) Kompozíció Szitanyomat, papír 32,5 × 36,5 cm Jelezve balra lent: 29/140 Jelezve középen lent: VI. Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 95 000 FtMaurer Dóra (Budapest, 1937) Négyzetek, 1998 Szitanyomat, papír 200 × 200 mm Jelezve balra lent: 66/100 Jelezve jobbra lent: Maurer 98
Kikiáltási ár: 95 000 FtKlie Zoltán (Szekszárd, 1897 – Budapest, 1992) Házak Olaj, farost 60 × 80 cm Jelezve jobbra lent: Klie Z.
Kikiáltási ár: 220 000 FtSzínes ofszet, papír, keretben. Angol, XX. század közepe. M.: 325 × 485 mm
Kikiáltási ár: 55 000 FtMácsai István (Budapest, 1922 – Budapest, 2005) Csendélet rózsával Olaj, farost 50 × 30 cm Jelezve balra lent: Mácsai
Kikiáltási ár: 180 000 Ft