Egyéb műtárgy
17423. tétel:P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/P-Rick-Lukodalmash-Marsbeli-orgiak-pajzan
Kikiáltási ár: 1 000 FtEgyéb műtárgy
17422. tétel:Móricz Zsigmond: A Hortobágy tavaszi lélegzete. 1998. Hortobágyi Nemzeti Park. Kiadói papírkötésben
Móricz Zsigmond: A Hortobágy tavaszi lélegzete. 1998. Hortobágyi Nemzeti Park. Kiadói papírkötésben<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Moricz-Zsigmond-A-Hortobagy-tavaszi-lelegze
Kikiáltási ár: 1 800 FtEgyéb műtárgy
17421. tétel:Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán ár filctollal áthúzva.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025
Kikiáltási ár: 1 600 FtEgyéb műtárgy
17420. tétel:Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17419. tétel:Jurij Davidov: Lombvesztő idő. Ford.: Harsányi Éva. Világkönyvtár. Bp.-Uzsgorod, 1983, Magvető-Kárpáti Kiadó, 678+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.<a href="https://www
Kikiáltási ár: 2 600 FtEgyéb műtárgy
17418. tétel:Hans Behrmann-Horst Kliemenn-Hans Wündrich-Fr. Rudolf Weigl: Lexikon des Kaufmannes. Praktische Hochschule des geschäftlichen Erfolges. Wien-Leipzig,(1928), C. Barth-Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.<a href="https://www.dar
Kikiáltási ár: 800 FtEgyéb műtárgy
17417. tétel:Wehner Tibor: Melocco Miklós. Bp., 2005, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Wehner-Tibor-Melocco-Mik
Kikiáltási ár: 3 800 FtEgyéb műtárgy
17416. tétel:Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. 'The Pencil of Nature by H. Fox Talbot' kísérőfüzette
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17415. tétel:Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Bortnyik-Sandor-Geplovag-Bp-2008-Virag-Judit-43plus1-p-Kiadoi-pap
Kikiáltási ár: 1 800 FtEgyéb műtárgy
17414. tétel:Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.<a href="https://ww
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17413. tétel:Vegyes ponyvacsomag (Az indiai feleség, A korállsziget, A zöld pokol, Mary Garden szerencséje, stb.), vegyes állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Vegyes-ponyvacsomag-Az
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17412. tétel:Popper Gábor: Képzeld, apu. Apám emlékeim.; Séták apámmal. Együtt-egyedül. Visszaemlékezések Popper Péterről. Bp., 2012-2013., Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kate
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17411. tétel:Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel: Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.; Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17410. tétel:4 db angol nyelvű vadnyugati regény (Montana's Territory, Bandit in Black, Whisling Lead, Night of Vengeance). Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritk
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17409. tétel:In quest of the Miracle Stag: The poetry of Hungary. ed: Makkai Adam. Foreword by Arpad Göncz. Illinois, 1996. Atlantis-Centaur. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyv
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17408. tétel:Apáti-Tóth Sándor, Zalán Tibor: Talált képek. Cegléd, 2002, Apáti Bt. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Apáti-Tóth Sándor (1948- ) fotóművész által Farkasházi István részére DEDIKÁLT példány.<a href="https://www.darabanth.com/hu
Kikiáltási ár: 3 000 FtEgyéb műtárgy
17407. tétel:Harangozó Márta: Varga Imre műhelyében. 1990-2001. (Bp.),2001, Argumentum-Aspy Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész által dedikált.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek
Kikiáltási ár: 4 000 FtEgyéb műtárgy
17406. tétel:Sőtér István 7 műve: Jókai Mór. Magyar Írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói papírkötésben, sérült kötéssel, borítóval.; A sas és serleg. Akadémiai arcképek. Bp., 1975., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés; Bakator. Összegyűjtött kisregények és elbeszélés
Kikiáltási ár: 4 000 FtEgyéb műtárgy
17405. tétel:Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bo
Kikiáltási ár: 5 500 FtEgyéb műtárgy
17404. tétel:Markó Béla: Egy irredenta hétköznapjai. (Lehallgatási jegyzőkönyvek, 1986. április - 1989. december). Csíkszereda, 2009, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. 472+16 p. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyve
Kikiáltási ár: 4 000 FtEgyéb műtárgy
17403. tétel:Peter Szondi, Erich Auerbach, Paul Ricoeur, Northrop Frye, Frank Kermode, E. D. Hirsch: A hermeneutika elmélete I-II. Szöveggyűjtemény. Ikonológia és Műértelmezés 3. Szeged, 1987, József Attila Tudományegyetem Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék. Kia
Kikiáltási ár: 6 000 FtEgyéb műtárgy
17402. tétel:Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~
Kikiáltási ár: 10 000 FtEgyéb műtárgy
17401. tétel:Jack London: A mexikói. Fiatalok könyvtára. Bp,[1951],Ifjúsági, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos hátsó borítóval. Ritka.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Jack-
Kikiáltási ár: 1 600 FtEgyéb műtárgy
17400. tétel:Baksa-Soós Attila: 1Hullámon bár. [Bp., 2003], Szerzői. Avantgárd. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Baksa-Soos-Attila-1Hullamon-bar
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
