Műtárgyak / 18688. oldal

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Rapcsanyi-Laszlo-Jeruzsalem-Bp-1984-

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Yann Arthus-Bertrand: Mesél a föld. hn., 2002., Passage. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Yann-Arthus-Bertra

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/S

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410

Kikiáltási ár: 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Fabio Bourbon: Spanyolország. Ford.: Gorzó Andrea. Bp., 1996., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Uta

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Kon

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1956., Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés,<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Schalek, Alice: Japan, das Land des Nebeneinander. Eine Winterreise durch Japan, Korea und die Mandschurei. Breslau, 1925, Ferdinand Hirt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.<a href="https://www.darabant

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Mozart und Prag. Praha, 1957, Artia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón egészen kis szakadással.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Kony

Kikiáltási ár: 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Tóth Béla: A szegedi nagyárvíz képeskönyve Szeged, 1979, Szeged Megyei Városi Tanács V. B. Műv. Oszt. kiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban. Szép állapotban.<a href="https://www.darab

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Gáspár Simon Antal: Az én szülőföldem, a bukovinai Istensegíts. Bp., 1986., Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Bp., 1986., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Csupor Tibor: Mikor Csíkból elindultam. A bukovinai székelyek élettörténete. Magyaro

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Técsi Zoltán: Igéző Erdély. Vándorlás végtelen utakon. Fotók: Illés Csaba. Kisújszállás, 2010., Szalay. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/ka

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Houben: A déli sark meghódítása. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány, a gerincen kis sérüléssel.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utaz

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Tears for the Tisza. Bp., 2001., Masszi Publishing House. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Tears-

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Budapest, 1896. A város egy éve. Szerk.: Gerő András. Bp., 1996, Budapesti Negyed Alapítvány, 464+(5) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Ut

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

2 db szegedi szobrászat témájú könyv: Tóth Attila (szerk.): Szegedi szobrászok. Szeged, 1996, Szeged Megyei Város Önkormányzata. 79p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Szeged, 1993, S

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos terjedelmes katalógus: Negyven év köztéri szobrai 1945-1985. Budapest kiállítóterem, V. Szabadsajtó út 5, 1985. február 12 - május 8. Bp., 1985, k.n.. 209 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítás

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Magyar Hírmondó sorozat két, erdélyi témájú kötete: Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Budapest, 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Kincses Kolozsvár I-II. Szerk.: Bálint István János. Budapest, 1

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérül

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortene

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Kon

Kikiáltási ár: 3 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem

Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Magyarország gyöngyszemei. H.n., TKK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Toth-Pal-Czegledi

Kikiáltási ár: 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00
Megtekintem