Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Boda Gallery of Art
11. online árverés

2022-01-31 19:00
www.bodaofart.com

70x100 cm, Olaj, vászon Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-31 19:00

49,5x105 cm, Olaj,vászon, Jelzés jobbra lent: Rud Andriz

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

80x60 cm, olaj, vászon, jelzés balra lent: Szüle

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

60x40 cm, Rézkarc, papír 100 db Jelezve minden darab: Szőnyi István

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

40x27 cm, Akvarell,karton Jelzés balra lent: E.F. 99. Lesghéné

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

190x270 mm, ceruza, papír, Jelzés jobbra lent: Pataky 928.

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

175x200 mm, Heliogravür, papír. (liebe mappa) Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

140x190 mm, rézkarc papír, keret nélkül, jelzés jobbra lent: Blahos Rudolf

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

125x160 mm, rézkarc papír, keret nélkül jelzés jobbra lent: Bajor Ágost

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

40x30 cm, Akril,vászon Jelzés jobbra lent: KA

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

70x50 cm, olaj,farost, jelzés jobbra lent:Kulifay

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

58x58 cm, Akril, vászon Jelzés hátul: Koppány Attila

Kikiáltási ár: 130 000 Ft

28x35 cm, Pasztell, papír Jelzés balra lent: Iványi

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

70x100 cm, Olaj, farost Jelzés balra lent: Csáky-Maronyák

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

50x60 cm, Olaj, farost Jelzés jobbra lent: Zentai

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

16,5x23,5 cm, Olaj,karton Jelzés jobbra lent: Milichovszky András 1942.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

30x40 cm, Olaj, karton Jelzés jobbra lent: Markó E.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

20x50 cm, Olaj, farost, Jelzés balra lent: Hajós

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

81x121 cm, Olaj, farost Jelzés jobbra lent: Scholtz

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

70x100 cm, Pasztell, papír, Jelzés balra lent: Sassy 34.

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

68x53 cm, Pasztell, papír, Jelzés balra lent: Sassy

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

15,5x33,5 cm, bronz falikép jelzés jobbra fent:Olcsai Kiss Z.

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

27,5x17,5 cm, bronzrelief, jelzés jobbra lent: Kopcsányi O.

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

48. tétel:

Váza

15 cm, Kézzel készített vörös és sárgaréz domborítás, ezüst díszítéssel. 19.sz.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft