Boda Gallery of Art
11. online árverés
70x100 cm, Olaj, vászon Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 280 000 Ft49,5x105 cm, Olaj,vászon, Jelzés jobbra lent: Rud Andriz
Kikiáltási ár: 220 000 Ft80x60 cm, olaj, vászon, jelzés balra lent: Szüle
Kikiáltási ár: 70 000 Ft60x40 cm, Rézkarc, papír 100 db Jelezve minden darab: Szőnyi István
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft40x27 cm, Akvarell,karton Jelzés balra lent: E.F. 99. Lesghéné
Kikiáltási ár: 120 000 Ft190x270 mm, ceruza, papír, Jelzés jobbra lent: Pataky 928.
Kikiáltási ár: 38 000 Ft175x200 mm, Heliogravür, papír. (liebe mappa) Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 28 000 Ft140x190 mm, rézkarc papír, keret nélkül, jelzés jobbra lent: Blahos Rudolf
Kikiáltási ár: 8 000 Ft125x160 mm, rézkarc papír, keret nélkül jelzés jobbra lent: Bajor Ágost
Kikiáltási ár: 6 000 Ft40x30 cm, Akril,vászon Jelzés jobbra lent: KA
Kikiáltási ár: 90 000 Ft70x50 cm, olaj,farost, jelzés jobbra lent:Kulifay
Kikiáltási ár: 90 000 Ft58x58 cm, Akril, vászon Jelzés hátul: Koppány Attila
Kikiáltási ár: 130 000 Ft28x35 cm, Pasztell, papír Jelzés balra lent: Iványi
Kikiáltási ár: 24 000 Ft70x100 cm, Olaj, farost Jelzés balra lent: Csáky-Maronyák
Kikiáltási ár: 140 000 Ft50x60 cm, Olaj, farost Jelzés jobbra lent: Zentai
Kikiáltási ár: 50 000 Ft16,5x23,5 cm, Olaj,karton Jelzés jobbra lent: Milichovszky András 1942.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft30x40 cm, Olaj, karton Jelzés jobbra lent: Markó E.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft20x50 cm, Olaj, farost, Jelzés balra lent: Hajós
Kikiáltási ár: 20 000 Ft81x121 cm, Olaj, farost Jelzés jobbra lent: Scholtz
Kikiáltási ár: 80 000 Ft70x100 cm, Pasztell, papír, Jelzés balra lent: Sassy 34.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft68x53 cm, Pasztell, papír, Jelzés balra lent: Sassy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft15,5x33,5 cm, bronz falikép jelzés jobbra fent:Olcsai Kiss Z.
Kikiáltási ár: 26 000 Ft27,5x17,5 cm, bronzrelief, jelzés jobbra lent: Kopcsányi O.
Kikiáltási ár: 14 000 Ft15 cm, Kézzel készített vörös és sárgaréz domborítás, ezüst díszítéssel. 19.sz.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft