Mérete 50 cm*75 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: VÖLGYI DEZSŐ, képcsarnok
Kikiáltási ár: 54 000 FtOlaj, vászon;100x130 cm;Jelezve jobbra lent: Pauer; Jelezve hátoldalon: No. 61. Rezgéshullámok Pauer 2007
Kikiáltási ár: 400 000 FtMatt felületű acéltok, eredeti bőrszíj, sötétszürke számlap aranyszínű indexekkel, különleges holdfázis jelzéssel: 29,5 napon keresztül az óra körül forgó bolygó mutatja a hold aktuális állását, ami forog a saját tengelye körül is, 28 köves automata szerk
Kikiáltási ár: 620 000 FtMérete 60 cm* 60 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: TOPOR A, képcsarnok
Kikiáltási ár: 60 000 Ftkarton, olaj, jjl., 24 x 34 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtMérete 90 cm*70 cm, Technika: olaj/homok/fa
Kikiáltási ár: 140 000 Ftpapír, kollázs, tus, jjf, 19 x 19 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftrézkarc, jjl, 15 x 21,5 cm
Kikiáltási ár: 5 500 FtOlaj, vászon;160x170 cm;Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás "Maise" 2008
Kikiáltási ár: 2 800 000 FtMagasság 12,5 cm, Anyaga: porcelán, Jelzés: máz alatti kék öttorony jelzés, '50-es évek, Ülő boxer porcelán kutya színes festéssel
Kikiáltási ár: 5 000 FtArany 585, karmazált fazon, fekete zománc és 28 azsúr_x000D_ foglalt briliáns cca. 1,90 ct (MCrP1), patentzáras_x000D_ beakasztással, 8,5 g
Kikiáltási ár: 420 000 Fttempera; 29,5 x 19
Kikiáltási ár: 8 000 Ftlinómetszet, jjl.
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 50 cm x 40 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KUNFFY LAJOS
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, fa, 22,5*18,5 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 90 000 Ftmázas kerámia, engobe díszítés, m: 39 cm, jelezve a kötényen: KM
Kikiáltási ár: 220 000 FtAlekszej Vlaszov (1952-2009): Hölgy rózsával, olaj, vászon, 90 x 60 cm, Jelezve jobbra lent: A Vlaszov
Kikiáltási ár: 240 000 FtGouache, pasztell, papír papírlemezen;53x56,5 cm;Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 850 000 Ftvászon, olaj, jn, 70 x 95 cm
Kikiáltási ár: 140 000 Ft28,5x22;akvarell, tus, papír;Jelezve jobbra középen: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 240 000 FtFehérarany 585, 2 karmos foglalású fekete briliáns cca. 2,50 ct és 2 princesz csiszolású briliáns cca. 0,36 ct (MTCrSi), patentzáras beakasztással, 3,0 g
Kikiáltási ár: 250 000 FtMérete 43 cm* 31 cm, Technika: elől - grafit/papír, hátul - filctoll/papír, a festőnő mappájából, állapota: kicsit a szélei használtak, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1965
Kikiáltási ár: 3 000 Ftdeep water (fotó) 1/5, jho., 35 x 60 cm
Kikiáltási ár: 50 000 Ftpapír, kréta, pittkréta, jn, 30 x 22 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ft