Mérete 50 cm*75 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: VÖLGYI DEZSŐ, képcsarnok

Kikiáltási ár: 54 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-13 20:00

Olaj, vászon;100x130 cm;Jelezve jobbra lent: Pauer; Jelezve hátoldalon: No. 61. Rezgéshullámok Pauer 2007

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Matt felületű acéltok, eredeti bőrszíj, sötétszürke számlap aranyszínű indexekkel, különleges holdfázis jelzéssel: 29,5 napon keresztül az óra körül forgó bolygó mutatja a hold aktuális állását, ami forog a saját tengelye körül is, 28 köves automata szerk

Kikiáltási ár: 620 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 60 cm* 60 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: TOPOR A, képcsarnok

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-27 20:00

karton, olaj, jjl., 24 x 34 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-30 18:00

Mérete 90 cm*70 cm, Technika: olaj/homok/fa

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

papír, kollázs, tus, jjf, 19 x 19 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-16 18:00

rézkarc, jjl, 15 x 21,5 cm

Kikiáltási ár: 5 500 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-13 18:00

Olaj, vászon;160x170 cm;Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás "Maise" 2008

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-17 18:00

Magasság 12,5 cm, Anyaga: porcelán, Jelzés: máz alatti kék öttorony jelzés, '50-es évek, Ülő boxer porcelán kutya színes festéssel

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Ékszer, drágakő

72. tétel:

Fülbevaló pár

Arany 585, karmazált fazon, fekete zománc és 28 azsúr_x000D_ foglalt briliáns cca. 1,90 ct (MCrP1), patentzáras_x000D_ beakasztással, 8,5 g

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

tempera; 29,5 x 19

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

linómetszet, jjl.

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-27 18:00

Mérete 50 cm x 40 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KUNFFY LAJOS

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

olaj, fa, 22,5*18,5 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

mázas kerámia, engobe díszítés, m: 39 cm, jelezve a kötényen: KM

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Alekszej Vlaszov (1952-2009): Hölgy rózsával, olaj, vászon, 90 x 60 cm, Jelezve jobbra lent: A Vlaszov

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Gouache, pasztell, papír papírlemezen;53x56,5 cm;Jelezve középen lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

vászon, olaj, jn, 70 x 95 cm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-11 18:00

28,5x22;akvarell, tus, papír;Jelezve jobbra középen: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Ékszer, drágakő

72. tétel:

Fülbavaló pár

Fehérarany 585, 2 karmos foglalású fekete briliáns cca. 2,50 ct és 2 princesz csiszolású briliáns cca. 0,36 ct (MTCrSi), patentzáras beakasztással, 3,0 g

Kikiáltási ár: 250 000 Ft

Mérete 43 cm* 31 cm, Technika: elől - grafit/papír, hátul - filctoll/papír, a festőnő mappájából, állapota: kicsit a szélei használtak, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1965

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-19 20:00

deep water (fotó) 1/5, jho., 35 x 60 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-18 18:00

papír, kréta, pittkréta, jn, 30 x 22 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-02-26 18:00