farost, olaj, jjf, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 140 000 FtTus, papír, 345 x 260 mm, Jelezve jobbra lent: Bakallár
Kikiáltási ár: 40 000 Ftceruzarajz; 17,5 x 12
Kikiáltási ár: 22 000 Ftlinó, temp., szig., 17,5 x 19,8
Kikiáltási ár: 80 000 Ftfarost, olaj, jjl, 45 x 60 cm
Kikiáltási ár: 35 000 Ftfarost, olaj, jbl, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftporcelán, jelzett, 21,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ft2020-08-20 00:00:00
Kikiáltási ár: 10 000 Ftfarost, olaj, jjl. keretben, 70 x 100 cm
Kikiáltási ár: 125 000 FtOlaj, vászon, papírlemez;41x59 cm;Jelezve jobbra lent: M. Mannheimer G.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft39x30;pasztell, papír;Jelezve jobbra lent: Szakmáry
Kikiáltási ár: 240 000 Ftszínes rézkarc, 17 x 26,5
Kikiáltási ár: 28 000 Ftvászon, olaj, jbf., 38,5 x 45,5 cm
Kikiáltási ár: 145 000 FtBriliáns gyűrű Fehérarany 750, 110 apró, modern csiszolású briliáns cca. 1,50 ct, K, P1, 12,1 g, méret: 58
Kikiáltási ár: 280 000 FtSzőnyeg, textil
72. tétel:Ábrázolás a Budapesti parlamentről díszdobozban (Göncz Árpádnak dedikálva)
gobelin, 22x26 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Fttus, akvarell, 39,5 x 28
Kikiáltási ár: 28 000 FtFehérarany 750, navett formájú fej, 15 modern csiszolású_x000D_ briliáns cca. 1,90 ct, J, VS2, 6,3 g, méret: 54
Kikiáltási ár: 300 000 FtOlaj, fa, 14x18,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 550 000 Ftvászon, olaj, jbl,restaurálandó, keretben , 55 x 50 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ft40x50 cm,olaj,vászon,j.j.l:Herpai
Kikiáltási ár: 120 000 FtÖsterreich-Ungarn 1867-1922, 800-ás finomságú ezüst merőkanál,hossza:25 cm,súly.146 gr.
Kikiáltási ár: 20 000 Ftpapír, akvarell, jbl., keretben, 28,5 x 38,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír, tus, jjl., keretben, 20 x 29 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ft45,5x60 cm,olaj,karton,,j.b.fent: Fodor F. 1937.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft