farost, olaj, jjf, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

Tus, papír, 345 x 260 mm, Jelezve jobbra lent: Bakallár

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

ceruzarajz; 17,5 x 12

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00

linó, temp., szig., 17,5 x 19,8

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

farost, olaj, jjl, 45 x 60 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-06-03 18:00

farost, olaj, jbl, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-06-17 18:00

porcelán, jelzett, 21,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-06-24 18:00

2020-08-20 00:00:00

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-08-19 18:00

farost, olaj, jjl. keretben, 70 x 100 cm

Kikiáltási ár: 125 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-02 18:00

Olaj, vászon, papírlemez;41x59 cm;Jelezve jobbra lent: M. Mannheimer G.

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

39x30;pasztell, papír;Jelezve jobbra lent: Szakmáry

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

színes rézkarc, 17 x 26,5

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

vászon, olaj, jbf., 38,5 x 45,5 cm

Kikiáltási ár: 145 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-30 18:00

Ékszer, drágakő

72. tétel:

Briliáns gyűrű

Briliáns gyűrű Fehérarany 750, 110 apró, modern csiszolású briliáns cca. 1,50 ct, K, P1, 12,1 g, méret: 58

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

gobelin, 22x26 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

tus, akvarell, 39,5 x 28

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Ékszer, drágakő

72. tétel:

Briliánsgyűrű

Fehérarany 750, navett formájú fej, 15 modern csiszolású_x000D_ briliáns cca. 1,90 ct, J, VS2, 6,3 g, méret: 54

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Olaj, fa, 14x18,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mészöly

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

vászon, olaj, jbl,restaurálandó, keretben , 55 x 50 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-30 18:00

40x50 cm,olaj,vászon,j.j.l:Herpai

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

Österreich-Ungarn 1867-1922, 800-ás finomságú ezüst merőkanál,hossza:25 cm,súly.146 gr.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-02-23 18:00

papír, akvarell, jbl., keretben, 28,5 x 38,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-03-17 18:00

papír, tus, jjl., keretben, 20 x 29 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-03-31 18:00

45,5x60 cm,olaj,karton,,j.b.fent: Fodor F. 1937.

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-19 18:00