Pasztell, papír, 44 x 30 cm, Jelezve jobbra lent: Cs. Ékes

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Akvarell, gouache, papír, 62,5 x 45 cm, Jelezve jobbra lent: Ráfael V 962

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-18 18:00

Asztalos Miklós: A történeti Erdély. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Zombory Lajos (1867-1933) Zombory Lajos (1867-1933): Szénagyűjtés. J.b.l.

Kikiáltási ár: 64 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-19 18:00

Neogrády László (1896-1962): Lány a hídon. J.b.l.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-18 18:00

Edvi Illés László: Világtörténet, a legrégibb időktől a legujabb korig tárgyalva -- által. Második kiadás. I-II. kötet (egybekötve).

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-24 18:00

Fekete lakk, fa, Magasság: 25 cm, Jelezve lent: MT

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-16 18:00

Czakó Gábor: Szótárkönyv. Hamvas szótár. Éva szótár. Magyar-Magyar Nagyszótár bővített kiadás. Banga Ferenc rajzaival. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-08 18:00

S. Selldon jelzéssel: Tóparton. J.b.l.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-30 18:00

Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. Harmadik kiadás.

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-12 18:00

Károlyi Amy Károlyi Amy: Vers és napló. Első kiadás. Major János költőnek dedikált példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-12-03 18:00

Zsolnay szocreál váza, eozin mázas, apró kopásnyomokkal, alján márkajelzéssel, m:22 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/01/28 20:00

Zsolnay manufaktúra, 40 x 18 cm, Porcelánfajansz, plasztikus fülformázás, áttört talpazat, kecses formakorongozás, orientális motívumokkal díszfestve, 1885-1890

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

Akvarell, papír, jelezve jobbra lenn, üvegezett keretben, 21×29 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/28 20:00

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2014-12-09 12:00

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-03-24 17:00

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-19 18:00

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-27 18:00

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-05 18:00

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-12 18:00

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00

Kikiáltási ár: 17 000 Ft