Pasztell, papír, 44 x 30 cm, Jelezve jobbra lent: Cs. Ékes
Kikiáltási ár: 220 000 FtAkvarell, gouache, papír, 62,5 x 45 cm, Jelezve jobbra lent: Ráfael V 962
Kikiáltási ár: 220 000 FtAsztalos Miklós: A történeti Erdély. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 4 000 FtFestmény, grafika
72. tétel:Zombory Lajos (1867-1933) Zombory Lajos (1867-1933): Szénagyűjtés. J.b.l.
Zombory Lajos (1867-1933) Zombory Lajos (1867-1933): Szénagyűjtés. J.b.l.
Kikiáltási ár: 64 000 FtFestmény, grafika
72. tétel:Neogrády László (1896-1962) Neogrády László (1896-1962): Lány a hídon. J.b.l.
Neogrády László (1896-1962): Lány a hídon. J.b.l.
Kikiáltási ár: 50 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Edvi Illés László: Világtörténet, a legrégibb időktől a legujabb korig tárgyalva -- által. Második kiadás. I-II. kötet (egybekötve).
Kikiáltási ár: 2 000 FtFekete lakk, fa, Magasság: 25 cm, Jelezve lent: MT
Kikiáltási ár: 7 500 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Czakó Gábor: Szótárkönyv. Hamvas szótár. Éva szótár. Magyar-Magyar Nagyszótár bővített kiadás. Banga Ferenc rajzaival. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 1 600 FtS. Selldon jelzéssel: Tóparton. J.b.l.
Kikiáltási ár: 30 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Bognár Elek Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. Harmadik kiadás.
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. Harmadik kiadás.
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Károlyi Amy Károlyi Amy: Vers és napló. Első kiadás. Major János költőnek dedikált példány.
Károlyi Amy Károlyi Amy: Vers és napló. Első kiadás. Major János költőnek dedikált példány.
Kikiáltási ár: 4 000 FtZsolnay szocreál váza, eozin mázas, apró kopásnyomokkal, alján márkajelzéssel, m:22 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtZsolnay manufaktúra, 40 x 18 cm, Porcelánfajansz, plasztikus fülformázás, áttört talpazat, kecses formakorongozás, orientális motívumokkal díszfestve, 1885-1890
Kikiáltási ár: 180 000 FtAkvarell, papír, jelezve jobbra lenn, üvegezett keretben, 21×29 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtFestmény, grafika
73. tétel:73. tétel, Jordaens, Jacob után, 18. sz.: Merkúr ellopja Argosz teheneit