olaj, farost, 30,5*39,5 cm, j.n., ho. autográf felirat, kiállítva: Csók István Galéria 1960. 64. sz.
Kikiáltási ár: 38 000 FtHajós Imre László (Újvidék, 1905 - Arad, 1977) CSENDÉLET GYÜMÖLCSÖKKEL Olaj,karton 32 × 38cm Jelezve jobbra lent: H.I.
Kikiáltási ár: 55 000 Ftszínes szita, kréta, 63 x 48 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtFehér agyar visszatér Il ritorno di Zanna Bianca 1976 olasz Lucio Fulci (rend.) SO-KY (graf.) 594 x 420 mm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftvászon, olaj, jjl., 30 x 40 cm
Kikiáltási ár: 42 000 FtOlaj, vászon, 41 x 50 cm, Jelezve balra lent: Virág Mihály 1955 Április
Kikiáltási ár: 40 000 FtOlaj, vászon; 29x23,5 cm
Kikiáltási ár: 120 000 FtSzoliter gyűrű Arany 750, azsúrfoglalt 1 nagyobb briliáns cca. 1,20 ct (MCrP2) ékítéssel, nagyobb természetes zárvánnyal, 9,1 g, átmérő: 18,5 mm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft92x134,5 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 700 000 FtCeruza, papír, 18 x 26 cm, Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 60 000 FtAkvarell, papír, 38 x 45 cm, Jelezve jobbra lent: Bene Géza 945, VII. 7., Jelezve jobbra fent: Bene Géza 945, Rum Attila szakvéleményével
Kikiáltási ár: 380 000 Ftpapír, ceruza, akvarell, jbl, 30 x 20,5 cm
Kikiáltási ár: 23 000 Ftolaj, vászon, 105*92,5 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 750 000 Ftprint, 31,5x22 cm
Kikiáltási ár: 8 500 Ft24 x 18 cm, zselatinos ezüst nagyítás; Hátul ceruzával felirat: CSÖRGEŐ
Kikiáltási ár: 10 800 FtBasilides Sándor Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980 JÉZUS SZÜLETÉSE BETHLEHEMBEN Olaj, farost lemez 24,5 × 20 cm Jelezve jobbra lent: Basilides Sándor
Kikiáltási ár: 75 000 Ftrézkarc, jjl, 29,5 x 39,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtIsmeretlen XX. századi német festő - A nő és az állatok ( Frau und tieren ) Technika: vegyes technika Hordozó: papír Jelzés nélkül Mérete: 605 x 440 mm
Kikiáltási ár: 50 000 Ftfarost, olaj, jbl, 24,5 x 18 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtIstókovits Kálmán Siklós, 1898 - Budapest, 1990 FALUVÉG (Nagymaros), 1956 Tempera, karton 245 × 345 mm Jelezve balra lent: Istokovits K. Hátoldalán a művész bélyegzőjével.
Kikiáltási ár: 60 000 FtJób lázadása 1983 magyar Gyöngyösi-Kabay (rend.) Bánó Endre (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 28 000 Ftrézkarc, jjl, 16 x 20,8 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ft32x27 ceruza, papír
Kikiáltási ár: 120 000 Ftvászon, olaj, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 125 000 Ft