olaj, farost, 30,5*39,5 cm, j.n., ho. autográf felirat, kiállítva: Csók István Galéria 1960. 64. sz.

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Hajós Imre László (Újvidék, 1905 - Arad, 1977) CSENDÉLET GYÜMÖLCSÖKKEL Olaj,karton 32 × 38cm Jelezve jobbra lent: H.I.

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

színes szita, kréta, 63 x 48 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-05 18:00

Fehér agyar visszatér Il ritorno di Zanna Bianca 1976 olasz Lucio Fulci (rend.) SO-KY (graf.) 594 x 420 mm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

vászon, olaj, jjl., 30 x 40 cm

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 18:00

Olaj, vászon, 41 x 50 cm, Jelezve balra lent: Virág Mihály 1955 Április

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, vászon; 29x23,5 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Szoliter gyűrű Arany 750, azsúrfoglalt 1 nagyobb briliáns cca. 1,20 ct (MCrP2) ékítéssel, nagyobb természetes zárvánnyal, 9,1 g, átmérő: 18,5 mm

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

92x134,5 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

Ceruza, papír, 18 x 26 cm, Jelezve jobbra lent: Barcsay

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Akvarell, papír, 38 x 45 cm, Jelezve jobbra lent: Bene Géza 945, VII. 7., Jelezve jobbra fent: Bene Géza 945, Rum Attila szakvéleményével

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

papír, ceruza, akvarell, jbl, 30 x 20,5 cm

Kikiáltási ár: 23 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 18:00

olaj, vászon, 105*92,5 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

print, 31,5x22 cm

Kikiáltási ár: 8 500 Ft
Aukció: Meseaukció
Aukció időpontja: 2017-06-10 19:00

24 x 18 cm, zselatinos ezüst nagyítás; Hátul ceruzával felirat: CSÖRGEŐ

Kikiáltási ár: 10 800 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 19:00

Basilides Sándor Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980 JÉZUS SZÜLETÉSE BETHLEHEMBEN Olaj, farost lemez 24,5 × 20 cm Jelezve jobbra lent: Basilides Sándor

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

rézkarc, jjl, 29,5 x 39,5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-14 18:00

Ismeretlen XX. századi német festő - A nő és az állatok ( Frau und tieren ) Technika: vegyes technika Hordozó: papír Jelzés nélkül Mérete: 605 x 440 mm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

farost, olaj, jbl, 24,5 x 18 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-06 18:00

Istókovits Kálmán Siklós, 1898 - Budapest, 1990 FALUVÉG (Nagymaros), 1956 Tempera, karton 245 × 345 mm Jelezve balra lent: Istokovits K. Hátoldalán a művész bélyegzőjével.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

73. tétel:

Jób lázadása

Jób lázadása 1983 magyar Gyöngyösi-Kabay (rend.) Bánó Endre (graf.) 594 x 420 mm  Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

rézkarc, jjl, 16 x 20,8 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-20 18:00

32x27 ceruza, papír

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

vászon, olaj, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 125 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-04 18:00