papír, akvarell, jbl, 22 x 29,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-04-25 18:00

Zselatinos ezüst nagyítás, dokubrom papír 41,5x30 cm

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

70x91,olaj, vászon

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

ezüstözött, kalapált vörösréz j., 16 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-09 18:00

Nyakék Fehérarany 585, 8 karmos foglalású, különböző nagyságú zafír cca. 7,20 ct és 84 apró briliáns cca. 1,00 ct (MCrSi) ékítéssel, 17,0 g, hossz: 42 cm

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

papír, olaj, tempera, papírragasztás, jn, 34 x 49 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-23 18:00

olaj, vászon, 25*19,5 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

75x100 cm,olaj,vászon,j,j,l:E.Illés Ö.

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-31 18:00

Báthori Gábor(1608-1613), Aranyforint /Goldgulden/ , Au , 1612, Nagybánya /Neustadt/ , Av: GABRIEL:D:G:PRIN•TRANSYL: fej jobbra páncélban /Kopf n.r. in Rüstung/ , Rv: PAR•REG•HVN•DO•ET•SI•CO•161Z: egyfejě sas, mellén a Báthori-címer, oldalt verdejegy /Ein

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

karton, olaj, jjl, 36,5 x 31,2 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-06 18:00

56,5 x 15 cm

Kikiáltási ár: 1 500 Ft

Kada István: Lovas szekér olaj, farost 45 x 65,5 cmJelezve jobbra lent:Kada István 1973

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

karton, olaj, jbl, 50 x 60 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-20 18:00

papír, ceruza, jjl, 26 x 19 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-05 18:00

rézkarc 32/50, hagyatéki paszpartuban, 21,5 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-19 18:00

Förstner Tivadar (Győr, 1878 - Budapest, 1935) Tiszapart Olaj, karton 24X30 cm Jelezve balra lent: Förstner

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, vászon, 38*51 cm, j.j.l.: Cs. Joachim F.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Gouache, pasztell, karton, 67,5x54,5 cm, Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

51,5x61,5, olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1959

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

fa, olaj, jjl, 14,3 x 20 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-03 18:00

papír, akvarell, jjl, 22,5 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-17 18:00

Corum Admiral’s Cup arany férfi karóra Arany 750 tok és csat, bőrszíj, fehér számlap dátumkijelzéssel, automata szerkezettel. Jelzett: Corum Admiral’s Cup Automatic, szériaszám: 89.810.56. 501956, bruttó 78,8 g. Átmérő: 34 mm

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

rézkarc, próba 2, jjl, 30 x 29 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-31 18:00

papír, ceruza, jjf, 18 x 11 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-14 18:00