papír, akvarell, jbl, 22 x 29,5 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtZselatinos ezüst nagyítás, dokubrom papír 41,5x30 cm
Kikiáltási ár: 350 000 Ft70x91,olaj, vászon
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ftezüstözött, kalapált vörösréz j., 16 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtÉkszer, drágakő
73. tétel:Nyakék Fehérarany 585, 8 karmos foglalású, különböző nagyságú zafír cca. 7,20 ct és 84 apró briliáns cca. 1,00 ct (MCrSi) ékítéssel, 17,0 g, hossz: 42 cm
Kikiáltási ár: 450 000 Ftpapír, olaj, tempera, papírragasztás, jn, 34 x 49 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftolaj, vászon, 25*19,5 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft75x100 cm,olaj,vászon,j,j,l:E.Illés Ö.
Kikiáltási ár: 110 000 FtBáthori Gábor(1608-1613), Aranyforint /Goldgulden/ , Au , 1612, Nagybánya /Neustadt/ , Av: GABRIEL:D:G:PRIN•TRANSYL: fej jobbra páncélban /Kopf n.r. in Rüstung/ , Rv: PAR•REG•HVN•DO•ET•SI•CO•161Z: egyfejě sas, mellén a Báthori-címer, oldalt verdejegy /Ein
Kikiáltási ár: 0 Ftkarton, olaj, jjl, 36,5 x 31,2 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ft56,5 x 15 cm
Kikiáltási ár: 1 500 FtKada István: Lovas szekér olaj, farost 45 x 65,5 cmJelezve jobbra lent:Kada István 1973
Kikiáltási ár: 220 000 Ftkarton, olaj, jbl, 50 x 60 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftpapír, ceruza, jjl, 26 x 19 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ftrézkarc 32/50, hagyatéki paszpartuban, 21,5 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtFörstner Tivadar (Győr, 1878 - Budapest, 1935) Tiszapart Olaj, karton 24X30 cm Jelezve balra lent: Förstner
Kikiáltási ár: 38 000 Ftolaj, vászon, 38*51 cm, j.j.l.: Cs. Joachim F.
Kikiáltási ár: 70 000 FtGouache, pasztell, karton, 67,5x54,5 cm, Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft51,5x61,5, olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1959
Kikiáltási ár: 700 000 Ftfa, olaj, jjl, 14,3 x 20 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 22,5 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtCorum Admiral’s Cup arany férfi karóra Arany 750 tok és csat, bőrszíj, fehér számlap dátumkijelzéssel, automata szerkezettel. Jelzett: Corum Admiral’s Cup Automatic, szériaszám: 89.810.56. 501956, bruttó 78,8 g. Átmérő: 34 mm
Kikiáltási ár: 800 000 Ftrézkarc, próba 2, jjl, 30 x 29 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftpapír, ceruza, jjf, 18 x 11 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ft