73 x 58 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Vidovszky B.

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, vászon; 24,5x20,5 cm

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Lánc függővel Arany 750, kígyó fazonú láncon szívforma függő, pave foglalt 37 briliáns cca. 1,30 ct (MTCrP1) ékítéssel, 15,7 g, hossz: 44 cm

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

65x100 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

Monotípia, papír, 35 x 24,5 cm, Jelezve jobbra lent: Bálint 71

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Akvarell, papír, 40 x 50 cm, Jelezve jobbra lent: Gulyás 1979

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

színes szita 14/15, jjl, 71 x 56 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 18:00

olaj, vászon, 61*99 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

akril, tus 21x29,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: Meseaukció
Aukció időpontja: 2017-06-10 19:00

23,2 x 17,2 cm; jelezve hátul: ceruzával kézírással: Bulla Elma (Studio Varkonyi), pecséttel: Studio Várkonyi Budapest, Deák-tér 3. Tel.: 813-43.

Kikiáltási ár: 9 800 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 19:00

Conrád Gyula Budapest, 1877 - Budapest, 1959 SZENTHÁROMSÁG SZOBOR A BUDAI VÁRBAN Rézkarc, papír 185 × 130 mm Jelezve jobbra lent: Julius Conrad

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

papír, zománcfesték, jn, 48 x 42 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-14 18:00

Ismeretlen XX. sz. angol festő - Tengeröböl Technika: litográfia Hordozó: papír Jelzés nélkül Mérete: 110 x 180 mm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

színes szita 55/40, jjl, 24,5 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-06 18:00

Istókovits Kálmán Siklós, 1898 - Budapest, 1990 TÉLI KIKÖTŐ BUDAPESTEN (1956 ) Tempera, karton 245 × 340 mm Jelezve balra lent: Istokovits K. Hátoldalán hagyatéki bélyegző.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

Régi idők focija 1973 magyar Sándor Pál (rend.) Kemény György (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

réz, jelzett, 27,8 x 27,8 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-20 18:00

74x55,5 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

papír, akvarell, fedőfehér, jjl, 48 x 33 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-04 18:00

olaj, vászon, 65*80 cm j.j.l.: Szánthó Mária, keret nélkül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, vászon 51x63 cm

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Omega Speedmaster Moonwristwatch férfi karóra Acél tok és eredeti bőr szíj,kerámia lünetta, kék-ezüst szinű számlap három segédkörrel,működő kézi felhúzású 18 köves,48 óra járástartalékú stopperes szerkezet: Omega c1861-limitált kiadás1466/2998. Erede

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 16:00

kollázs, jjl, 25 x 19,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-02 18:00

Női gyűrű Fehérarany 585, geometrikus stílusú fej, 1 szögletes csiszolású smaragd cca. 1,00 ct és 12 briliáns cca. 0,65 ct (MTCrVs) ékítéssel, 3,7 g, átmérő: 17,0 mm

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00