73 x 58 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Vidovszky B.
Kikiáltási ár: 150 000 FtOlaj, vászon; 24,5x20,5 cm
Kikiáltási ár: 400 000 FtLánc függővel Arany 750, kígyó fazonú láncon szívforma függő, pave foglalt 37 briliáns cca. 1,30 ct (MTCrP1) ékítéssel, 15,7 g, hossz: 44 cm
Kikiáltási ár: 350 000 Ft65x100 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 5 500 000 FtMonotípia, papír, 35 x 24,5 cm, Jelezve jobbra lent: Bálint 71
Kikiáltási ár: 80 000 FtAkvarell, papír, 40 x 50 cm, Jelezve jobbra lent: Gulyás 1979
Kikiáltási ár: 40 000 Ftszínes szita 14/15, jjl, 71 x 56 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftolaj, vászon, 61*99 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 480 000 Ftakril, tus 21x29,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft23,2 x 17,2 cm; jelezve hátul: ceruzával kézírással: Bulla Elma (Studio Varkonyi), pecséttel: Studio Várkonyi Budapest, Deák-tér 3. Tel.: 813-43.
Kikiáltási ár: 9 800 FtConrád Gyula Budapest, 1877 - Budapest, 1959 SZENTHÁROMSÁG SZOBOR A BUDAI VÁRBAN Rézkarc, papír 185 × 130 mm Jelezve jobbra lent: Julius Conrad
Kikiáltási ár: 9 000 Ftpapír, zománcfesték, jn, 48 x 42 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtIsmeretlen XX. sz. angol festő - Tengeröböl Technika: litográfia Hordozó: papír Jelzés nélkül Mérete: 110 x 180 mm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftszínes szita 55/40, jjl, 24,5 x 22,5 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtIstókovits Kálmán Siklós, 1898 - Budapest, 1990 TÉLI KIKÖTŐ BUDAPESTEN (1956 ) Tempera, karton 245 × 340 mm Jelezve balra lent: Istokovits K. Hátoldalán hagyatéki bélyegző.
Kikiáltási ár: 60 000 FtRégi idők focija 1973 magyar Sándor Pál (rend.) Kemény György (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 40 000 Ftréz, jelzett, 27,8 x 27,8 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ft74x55,5 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 550 000 Ftpapír, akvarell, fedőfehér, jjl, 48 x 33 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj, vászon, 65*80 cm j.j.l.: Szánthó Mária, keret nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 FtOlaj, vászon 51x63 cm
Kikiáltási ár: 340 000 FtOmega Speedmaster Moonwristwatch férfi karóra Acél tok és eredeti bőr szíj,kerámia lünetta, kék-ezüst szinű számlap három segédkörrel,működő kézi felhúzású 18 köves,48 óra járástartalékú stopperes szerkezet: Omega c1861-limitált kiadás1466/2998. Erede
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ftkollázs, jjl, 25 x 19,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 FtNői gyűrű Fehérarany 585, geometrikus stílusú fej, 1 szögletes csiszolású smaragd cca. 1,00 ct és 12 briliáns cca. 0,65 ct (MTCrVs) ékítéssel, 3,7 g, átmérő: 17,0 mm
Kikiáltási ár: 160 000 Ft