Női karkötős karóra Breitling_x000D_ Acél, pillangózáras karpánt, 200 méterig cseppmentes tok, zafír üveggel, fekete zománcozott lünetta, krémszínű, indexjelzéses, centrál másodpercmutatós, naptáras számlap, jelzett Breitling Lady J., működő kvarc szerkez
Kikiáltási ár: 100 000 FtFestmény, grafika
103. tétel:Zsolnay Art-deco gömbedény bohócfejjel, 1913 Formaterv: Mattasovszky Zsolnay László
Fazonszám: 8633 Magasság: 52 cm
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ftnyomdafesték, papír 100x55 cm
Kikiáltási ár: 460 000 FtFestmény, grafika
103. tétel:Észak – itáliai festő, 18. sz. eleje: Krisztus és a házasságtörő asszony
olaj, vászon, 27,5*34 cm
j.n.
olaj, vászon; 114 x 146
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ftpergamen, tempera, jbl, 21,5 x 30 cm
Kikiáltási ár: 9 000 FtHincz Gyula Budapest, 1904 – Budapest, 1987 SZERELMESEK (1960 KÖRÜL) Kollázs, papír 420 × 320 mm Jelezve jobbra lent: Hincz
Kikiáltási ár: 80 000 FtFestmény, grafika
103. tétel:Marc Chagall (Liozna, 1887 – Saint Paul de Vence, 1985) – Angyal, 1956
Kiadó: Éditions de la Revue Verve, Teriade; Mourlot, Párizs, 1956. Készült 6500 példányban, litográfia, papír, 35,5*26 cm
Kikiáltási ár: 30 000 FtTus, papír, 20 x 16,5 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj, vászon, 69*57 cm, j.j.l.: Tunyogi Szűcs 19..
Kikiáltási ár: 120 000 FtGyapjú, gördesz csomózással 129 × 180 cm XX. sz. eleje
Kikiáltási ár: 140 000 FtA halálosztó The Terminator 1988 amerikai James Cameron (rend.)
Kikiáltási ár: 20 000 FtOlaj, vászon, 45 x 34 cm, Jelezve jobbra lent: Kun István
Kikiáltási ár: 40 000 FtOlaj, papír papírlemezen; 37x47 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 FtNyaklánc függővel Fehérarany 750, vékony kocka láncon domborított forma függő, pave foglalt fekete gyémántok és színtelen briliánsok 4,30 ct (MCrSi-P1) ékítéssel, 11,3 g, hossz: 40 cm, fekete gyémántok kezeltek
Kikiáltási ár: 300 000 Ft60x80 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 640 000 FtLinómetszet, papír, 48 x 67 cm, Jelezve jobbra lent: Winkler László 1961.
Kikiáltási ár: 28 000 FtOlaj, farost, 63 x 25,5 cm, Jelezve jobbra lent: Soly
Kikiáltási ár: 55 000 Fttempera, elefántcsont, 65*45 mm, j.j.l.. A. Jenny 820
Kikiáltási ár: 38 000 FtOrbán Dezső Győr, 1884 - Sydney, 1987 VIRÁGCSENDÉLET Pasztell, papír 640 × 490 mm Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 380 000 FtMednyánszky László ( Beczkó, 1852 - 1919, Bécs ) - Őszi erdő Technika: tus Hordozó: karton Jelezve jobbra lent Mérete: 200 x 150
Kikiáltási ár: 120 000 FtWenglein, Josef München, 1845 - Bad Tölz, 1919 ALPESI TAVASZ (1881) Olaj, mahagóni fa 35 × 26,5 cm Jelezve balra lent: J. Wenglein 81
Kikiáltási ár: 60 000 FtA Jedi visszatér Return of the Jedi 1984 amerikai Richard Marquand (rend.) Helényi Tibor (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 36 000 Ft80x90 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft