Női karkötős karóra Breitling_x000D_ Acél, pillangózáras karpánt, 200 méterig cseppmentes tok, zafír üveggel, fekete zománcozott lünetta, krémszínű, indexjelzéses, centrál másodpercmutatós, naptáras számlap, jelzett Breitling Lady J., működő kvarc szerkez

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Fazonszám: 8633 Magasság: 52 cm

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

nyomdafesték, papír 100x55 cm

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 27,5*34 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

olaj, vászon; 114 x 146

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

pergamen, tempera, jbl, 21,5 x 30 cm

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-14 18:00

Hincz Gyula Budapest, 1904 – Budapest, 1987 SZERELMESEK (1960 KÖRÜL) Kollázs, papír 420 × 320 mm Jelezve jobbra lent: Hincz

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

Kiadó: Éditions de la Revue Verve, Teriade; Mourlot, Párizs, 1956. Készült 6500 példányban, litográfia, papír, 35,5*26 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Tus, papír, 20 x 16,5 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

olaj, vászon, 69*57 cm, j.j.l.: Tunyogi Szűcs 19..

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Gyapjú, gördesz csomózással 129 × 180 cm XX. sz. eleje

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

103. tétel:

A halálosztó

A halálosztó The Terminator 1988 amerikai James Cameron (rend.)

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Olaj, vászon, 45 x 34 cm, Jelezve jobbra lent: Kun István

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, papír papírlemezen; 37x47 cm

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Nyaklánc függővel Fehérarany 750, vékony kocka láncon domborított forma függő, pave foglalt fekete gyémántok és színtelen briliánsok 4,30 ct (MCrSi-P1) ékítéssel, 11,3 g, hossz: 40 cm, fekete gyémántok kezeltek

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

60x80 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 640 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

Linómetszet, papír, 48 x 67 cm, Jelezve jobbra lent: Winkler László 1961.

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Olaj, farost, 63 x 25,5 cm, Jelezve jobbra lent: Soly

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

tempera, elefántcsont, 65*45 mm, j.j.l.. A. Jenny 820

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

Orbán Dezső Győr, 1884 - Sydney, 1987 VIRÁGCSENDÉLET Pasztell, papír 640 × 490 mm Jelezve balra lent: Orbán

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

Mednyánszky László ( Beczkó, 1852 - 1919, Bécs ) - Őszi erdő Technika: tus Hordozó: karton Jelezve jobbra lent Mérete: 200 x 150

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

Wenglein, Josef München, 1845 - Bad Tölz, 1919 ALPESI TAVASZ (1881) Olaj, mahagóni fa 35 × 26,5 cm Jelezve balra lent: J. Wenglein 81

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

A Jedi visszatér Return of the Jedi 1984 amerikai Richard Marquand (rend.) Helényi Tibor (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

80x90 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00