104. tétel:Ékszer, drágakő
104. tétel:Műtárgy leírás - olaj, vászon, 32,5*40,5 cm, j.n.
Tételkód - NAG216-104
Műtárgy leírás - Gross Arnold Torda, 1929 - Budapest, 2015 VIA MARGUTTA /ROMA/ Rézkarc, papír 140 × 293 mm (lapméret: 295 × 403 mm) Jelezve jobbra lent: Gross Arnold
Tételkód - BAV201606.14-104
szitanyomat, papír, D Koning, 42*32 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ftfa, akril, jho., 27 x 64 cm
Kikiáltási ár: 90 000 FtEzüstözött ón. Öblében a fiatalság forrásából merítő nőalak. Áttört pereme horpadt, ezüstözése kopott. Jelzett: A K & Cie. Albert Köhler und Cie., Bécs, 1900 körül. (1900- ban a WMF átveszi a céget, de a jelzést meghagyva használja az osztrák piacon.)
Kikiáltási ár: 30 000 FtPasztell, ceruza, papír 41,5x52 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 260 000 FtPádly Aladár ( Budapest, 1881 - Veresegyháza, 1949 ) Szántás Mérete: 30 x 40 cm Technika: olaj Hordozó: vászon kartonra kasírozva Jelezve: jobbra lent
Kikiáltási ár: 40 000 Ftolaj-karton, j,j,l,:Korda B 25,5*34cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtThe Love Bug 1980 amerikai Robert Stevenson (rend.) Kovács Vilmos (graf.) ca. 594 × 420 mm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftolaj, vászon,70 x 70
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ftolaj, karton, 64*52 cm, j.b.l.: Hornyánszky 921
Kikiáltási ár: 70 000 Ft