Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - olaj, vászon, 32,5*40,5 cm, j.n.
Tételkód - NAG216-104

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Műtárgy leírás - Gross Arnold Torda, 1929 - Budapest, 2015 VIA MARGUTTA /ROMA/ Rézkarc, papír 140 × 293 mm (lapméret: 295 × 403 mm) Jelezve jobbra lent: Gross Arnold
Tételkód - BAV201606.14-104

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

szitanyomat, papír, D Koning, 42*32 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

fa, akril, jho., 27 x 64 cm

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Ezüstözött ón. Öblében a fiatalság forrásából merítő nőalak. Áttört pereme horpadt, ezüstözése kopott. Jelzett: A K & Cie. Albert Köhler und Cie., Bécs, 1900 körül. (1900- ban a WMF átveszi a céget, de a jelzést meghagyva használja az osztrák piacon.)

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Pasztell, ceruza, papír 41,5x52 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Pádly Aladár ( Budapest, 1881 - Veresegyháza, 1949 ) Szántás Mérete: 30 x 40 cm Technika: olaj Hordozó: vászon kartonra kasírozva Jelezve: jobbra lent

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

olaj-karton, j,j,l,:Korda B 25,5*34cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-29 18:00

The Love Bug 1980 amerikai Robert Stevenson (rend.) Kovács Vilmos (graf.) ca. 594 × 420 mm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,70 x 70

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

olaj, karton, 64*52 cm, j.b.l.: Hornyánszky 921

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00