Rothschild mintás herendi fonott kosár plasztikus virágdíszítéssel. Alján kék herendi jelzés, formaszám kékkel, kézzel 7379/RO Mélynyomással HEREND felirat és formaszám. Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 15 000 FtSzoliter gyűrű_x000D_ Arany 375, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 1,50 ct (R1CrVs2) és 2 apró briliáns cca. 0,05 ct (R2CrVs) gyűrűvállon, 3,3 g, átmérő: 16,8 mm
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtOlaj, vászon 51x60 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ftvegyes technika, papír 73x51 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ftolaj, vászon, 68,3*90 cm
j.n.
olaj, vászon, kartonon; 28 x 35
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft1811. Ex offo (teljes tartalommal) helyben "Buda"
Kikiáltási ár: 1 300 FtHolesch Dénes_x000D_ Besztercebánya, 1910 - Budapest, 1983_x000D_ _x000D_ LOVAK_x000D_ Litográfia, papír_x000D_ 390 × 260 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Holesch_x000D_ Jelezve balra lent:_x000D_ 27/50_x000D_
Kikiáltási ár: 26 000 Ftszélein sérült, színes rézkarc, papír, Glatz Oszkár, 36*27 cm
Kikiáltási ár: 2 000 FtTus, papír, 19,5 x 6 cm, Jelezés nélkül
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj,vászon kartonra ragasztva, 27*18 cm, j.b.l.: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 46 000 FtEzüst, bruttó 204 g. Jelzett: német, 1900 körül. M.: 14 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtMeghívás egy gyilkos vacsorára Murder by Death 1978 amerikai Robert Moor (rend.) Mayer Gyula (graf.) 594 x 420 mm
Kikiáltási ár: 13 000 FtOlaj, farost, 60 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: Benedek
Kikiáltási ár: 60 000 FtFestmény, grafika
106. tétel:Gulácsy Lajos (1882-1932): Séta a régi olasz városban (Olasz kisvárosi utca), 1908-1910 között
Olaj, papír; 74,5x53 cm
Kikiáltási ár: 30 000 000 FtNői gyűrű Fehérarany 750, 25 mozgó elemmel díszített fej, 25 briliáns cca. 1,00 ct (MTCrVs) ékítéssel, 15,5 g, átmérő: 18,0 mm
Kikiáltási ár: 300 000 Ft50x70 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 700 000 FtSzitanyomat,tus,papír, 48 x 33 cm, Jelezve jobbra lent: Szalay
Kikiáltási ár: 55 000 FtPasztell, papír, 30 x 20 cm, Jelzés nélkül?,
Kikiáltási ár: 25 000 FtFestmény, grafika
106. tétel:Barabás Miklós (1810-1898): Maár Gyula (1837-1903), Somogy megye alispánja portréja, 1856
akvarell, papír, 210*145 mm, j.b.l.: Barabás 856
Kikiáltási ár: 180 000 FtRudnay Gyula Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957 TÁRSASÁG A SZABADBAN Tempera, papír 145 × 105 mm Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 38 000 Ft1811. Ex offo (teljes tartalommal) helyben "Buda"
Kikiáltási ár: 1 300 FtCharles Rivière ( Orleans, 1848 - Párizs, 1920 ) - Grand Hotel Technika: litográfia Hordozó: papír Mérete:
Kikiáltási ár: 30 000 FtFúvott és csiszolt, színtelen üveg ezüstözött alpakka montírozással. Fül restaurált. Jelzetlen, német, 1900 körül. M.: 23 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft