Rothschild mintás herendi fonott kosár plasztikus virágdíszítéssel. Alján kék herendi jelzés, formaszám kékkel, kézzel 7379/RO Mélynyomással HEREND felirat és formaszám. Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Szoliter gyűrű_x000D_ Arany 375, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 1,50 ct (R1CrVs2) és 2 apró briliáns cca. 0,05 ct (R2CrVs) gyűrűvállon, 3,3 g, átmérő: 16,8 mm

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, vászon 51x60 cm

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

vegyes technika, papír 73x51 cm

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 68,3*90 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

olaj, vászon, kartonon; 28 x 35

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

1811. Ex offo (teljes tartalommal) helyben "Buda"

Kikiáltási ár: 1 300 Ft
Aukció: 52. aukcó
Aukció időpontja: 2017-02-16 18:00

Holesch Dénes_x000D_ Besztercebánya, 1910 - Budapest, 1983_x000D_ _x000D_ LOVAK_x000D_ Litográfia, papír_x000D_ 390 × 260 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Holesch_x000D_ Jelezve balra lent:_x000D_ 27/50_x000D_

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

szélein sérült, színes rézkarc, papír, Glatz Oszkár, 36*27 cm

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Tus, papír, 19,5 x 6 cm, Jelezés nélkül

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

olaj,vászon kartonra ragasztva, 27*18 cm, j.b.l.: Nádler Róbert

Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ezüst, bruttó 204 g. Jelzett: német, 1900 körül. M.: 14 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

Meghívás egy gyilkos vacsorára Murder by Death 1978 amerikai Robert Moor (rend.) Mayer Gyula (graf.) 594 x 420 mm

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Olaj, farost, 60 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: Benedek

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, papír; 74,5x53 cm

Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Női gyűrű Fehérarany 750, 25 mozgó elemmel díszített fej, 25 briliáns cca. 1,00 ct (MTCrVs) ékítéssel, 15,5 g, átmérő: 18,0 mm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

50x70 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

Szitanyomat,tus,papír, 48 x 33 cm, Jelezve jobbra lent: Szalay

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Pasztell, papír, 30 x 20 cm, Jelzés nélkül?,

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

akvarell, papír, 210*145 mm, j.b.l.: Barabás 856

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

Rudnay Gyula Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957 TÁRSASÁG A SZABADBAN Tempera, papír 145 × 105 mm Jelezve balra lent: Rudnay

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

Kikiáltási ár: 1 300 Ft
Aukció: 58. aukcó
Aukció időpontja: 2017-06-22 18:00

Charles Rivière ( Orleans, 1848 - Párizs, 1920 ) - Grand Hotel Technika: litográfia Hordozó: papír Mérete:

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

Fúvott és csiszolt, színtelen üveg ezüstözött alpakka montírozással. Fül restaurált. Jelzetlen, német, 1900 körül. M.: 23 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00