Fémtárgyak
106. tétel:Tevan Margit_x000D_ (Békéscsaba, 1901 - Budapest, 1978)_x000D_ Díszváza_x000D_ Ezüstözött sárgaréz, matlézott felülettel. Horpadt._x000D_ Alján jelzett: beütött Tevan._x000D_ M.: 11 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtJancsek Antal (Budapest, 1907 - Budapest, 1985) Merengő Olaj, vászon 80 X 60 cm Jelezve jobbra lent: Jancsek A.
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 60*80 cm, j.j.l.: Ács Ágoston
Kikiáltási ár: 90 000 FtBronz, Magasság: 64 cm, Jelezve a talapzaton: Vedres Márk
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft45x61,5, olaj, farost, jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 480 000 FtOmega Seamaster Professional férfi karóra Acéltok és -csat, sötétszürke számlap foszforeszkáló index jelzésekkel, 3 segéd körrel és dátumkijelzéssel, zafírüveg, hépium szelep, 300 méterig vízálló tok, automata stopperes szerkezet (Omega 1164). Jelzett: O
Kikiáltási ár: 400 000 FtFehérarany 585, lapított kígyó láncon karmazált fazonú függő, 1 zafír cca. 1,50 ct és 13 briliáns cca. 0,90 ct (MTCrVs), gyűrű 1 zafír cca. 1,20 ct és 12 briliáns cca. 0,80 ct (MTCrVs), 13,9 g, hossz: 44 cm, méret: 57
Kikiáltási ár: 800 000 Ftolaj, vászon, 84*59,5 cm, j.n. J. B. M. del Mázo, Hampton Court Royal Collection-ben lévő festménye után, VÉDETT - NO EXPORT, sérült
Kikiáltási ár: 300 000 FtFaragó Géza: Olasz templom olaj, vászon 66,5 x 53 cm Jelezve jobbra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 400 000 FtArany 580, glides karpánt, középrészén áttört ékszertag,_x000D_ 3 tenyésztett gyöngy, 8 nagyobb régi csiszolású és 29_x000D_ apró briliáns cca. 0,75 ct (R2CrP1), Bécs, 1900 körül,_x000D_ 14,3 g, hossz: 19 cm
Kikiáltási ár: 200 000 FtTempera, fa,110x90 cm,Jelezve jobbra lent: G. Szabó K. 1933
Kikiáltási ár: 850 000 Ft70x50,tempera, papír,jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 3 500 000 FtGyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005) Két közeg, 1982 Olaj, papír 610 x 433 mm Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 982
Kikiáltási ár: 360 000 FtFestmény, grafika
106. tétel:Barcsay Jenő (Katona, 1900 – Budapest, 1988) Dombos tájkép Tus, papír 185 X 282 mm Jelezve jobbra lent: Barcsay 1962
Kikiáltási ár: 75 000 FtBarabás Márton
(Budapest, 1952 - )
Nagyváradi piac a Zsinagógával
Olaj, vászon
95 X 85,5 cm
Jelezve jobbra lent:
Barabás
olaj, vászon, 49*63 cm, j.j.l.: Lipták
Kikiáltási ár: 48 000 Fttusrajz, 13,3 x 25,5
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 32 cm*48 cm, Technika: akvarell
Kikiáltási ár: 18 000 FtOlaj, vászon;86x100 cm;Jelezve jobbra lent: Schadl 1942 VIII.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft42x58,pasztell, papír,jelezve jobbra lent: Egry József 1912
Kikiáltási ár: 450 000 FtMarosán Gyula (Budapest, 1915 - Toronto, 2003) Cirkuszban, 1957 Olaj, vászon 50 X 100 cm Jelezve balra lent: Marosán 1957
Kikiáltási ár: 700 000 Fttempera, csont, d: 70 mm, j.j.l.: Weichselbaum
Kikiáltási ár: 80 000 FtMérete 32 cm*48 cm, Technika: akvarell
Kikiáltási ár: 18 000 Ftzsírkréta, 13 x 9,2
Kikiáltási ár: 42 000 Ft