Tevan Margit_x000D_ (Békéscsaba, 1901 - Budapest, 1978)_x000D_ Díszváza_x000D_ Ezüstözött sárgaréz, matlézott felülettel. Horpadt._x000D_ Alján jelzett: beütött Tevan._x000D_ M.: 11 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Jancsek Antal (Budapest, 1907 - Budapest, 1985) Merengő Olaj, vászon 80 X 60 cm Jelezve jobbra lent: Jancsek A.

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, vászon, 60*80 cm, j.j.l.: Ács Ágoston

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Bronz, Magasság: 64 cm, Jelezve a talapzaton: Vedres Márk

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

45x61,5, olaj, farost, jelezve jobbra lent: MCP

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Omega Seamaster Professional férfi karóra Acéltok és -csat, sötétszürke számlap foszforeszkáló index jelzésekkel, 3 segéd körrel és dátumkijelzéssel, zafírüveg, hépium szelep, 300 méterig vízálló tok, automata stopperes szerkezet (Omega 1164). Jelzett: O

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

106. tétel:

Ékszer 3 db

Fehérarany 585, lapított kígyó láncon karmazált fazonú függő, 1 zafír cca. 1,50 ct és 13 briliáns cca. 0,90 ct (MTCrVs), gyűrű 1 zafír cca. 1,20 ct és 12 briliáns cca. 0,80 ct (MTCrVs), 13,9 g, hossz: 44 cm, méret: 57

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

olaj, vászon, 84*59,5 cm, j.n. J. B. M. del Mázo, Hampton Court Royal Collection-ben lévő festménye után, VÉDETT - NO EXPORT, sérült

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Faragó Géza: Olasz templom olaj, vászon 66,5 x 53 cm Jelezve jobbra lent: Faragó Géza

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

106. tétel:

Kitűző

Arany 580, glides karpánt, középrészén áttört ékszertag,_x000D_ 3 tenyésztett gyöngy, 8 nagyobb régi csiszolású és 29_x000D_ apró briliáns cca. 0,75 ct (R2CrP1), Bécs, 1900 körül,_x000D_ 14,3 g, hossz: 19 cm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Tempera, fa,110x90 cm,Jelezve jobbra lent: G. Szabó K. 1933

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

70x50,tempera, papír,jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005) Két közeg, 1982 Olaj, papír 610 x 433 mm Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 982

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

Barcsay Jenő (Katona, 1900 – Budapest, 1988) Dombos tájkép Tus, papír 185 X 282 mm Jelezve jobbra lent: Barcsay 1962

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Barabás Márton
(Budapest, 1952 - )
Nagyváradi piac a Zsinagógával
Olaj, vászon
95 X 85,5 cm
Jelezve jobbra lent:
Barabás

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, vászon, 49*63 cm, j.j.l.: Lipták

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

tusrajz, 13,3 x 25,5

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 32 cm*48 cm, Technika: akvarell

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Olaj, vászon;86x100 cm;Jelezve jobbra lent: Schadl 1942 VIII.

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

42x58,pasztell, papír,jelezve jobbra lent: Egry József 1912

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Marosán Gyula (Budapest, 1915 - Toronto, 2003) Cirkuszban, 1957 Olaj, vászon 50 X 100 cm Jelezve balra lent: Marosán 1957

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

tempera, csont, d: 70 mm, j.j.l.: Weichselbaum

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

zsírkréta, 13 x 9,2

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00