Akril, vászon, 90 x 90 cm, Jelezve vakrámán: Silent-Origo-Metrum [2019.04.02.], 2019 László Ottó. 90x 90 cm, acrilic on canvas

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Fehérarany 585, briolett csiszolású ónix csüngőkkel, 20 briliáns cca. 0,45 ct ékítéssel, M-A, I-L,VS-VS2, patentzárral, 11,4 g

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Olaj, vászon , 59 x 37 cm, Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér; Jelezve hátoldalon: 57/17 Gyarmathy 957 olvadás

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, papírlemez, 69 x 46 cm, Jelezve balra lent: Scheiber 1925.; Hátoldalon felirat: Kugler u., Japán tüzijáték nappal a berlini Luna-parkban, Revü 4. szám mell., Szarvas

Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Kántor Lajos (Vajdácska, 1922 – Budapest, 2013) Csendélet Olaj, farost 56 × 79,5 cm Jelezve jobbra lent: Kántor Hátoldalán Képcsarnoki etikett

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

420x550 mm színezett rézkarc, papír 95/150 jelzés jobbra lent: Vidai Brenner Nándor

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Faludy György: 200 szonett. Első kiadás. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

14 cm mázas kerámia, jelzés alul: papír címke töredék

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. Carroll, Lewis: Alice's Adventures in Wonderland. Illustrated by John Tenniel.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Pasztell, papír, 50 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

400x600 mm akvarell, papír, jelzés jobbra lent: Bihari

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, papír vászonon, 33 x 41 cm, Jelezve hátoldalon: Csernus 1984.

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Endrődi Sándor: Petőfi napjai a magyar irodalomban. 1842-1849. Egykoru nyomtatványok másaival. Összeáll. Endrődi Sándor. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

33 cm Kvarc márvány, j.alul.: Drégely

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-05 19:00

Szöllősi Géza (1977-): KITIN, the story: Arnold, rizográfia, 42 x 29,7 cm, Jelezve balra lent

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Brehm Alfréd: Az állatok világa. I–X. kötet. Első magyar nyelvű kiadás. Teljes.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Kerámia, Magasság: 2 cm, átmérő: 21 cm, Jelzés: bélyegzett TJM családi, valamint masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS márkajelzések, masszába nyomott 9, máz alatt bélyegzett 18.

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

170 x 400 mm Linómetszet merítettpapír, j.j.l.: B. Datin 57.

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Zádor István (1882-1963): Ábrahám és Sára sírja Hebronban. Rézkarc. J.j.l.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Dorner Béla, enesei: Sertéstenyésztés. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Budapest in Wort und Bild. Unter Mitwirkung der hervorragendsten ungarischen Celebritäten, Schriftsteller und Künstler. Herausg. von (Jásznigi Sándor) Oscar von Krücken. 1 Band. (Unicus). Gottermayer-kötés.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Fáy Aladár: A magyarság díszítő-ösztöne.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00