Akril, vászon, 90 x 90 cm, Jelezve vakrámán: Silent-Origo-Metrum [2019.04.02.], 2019 László Ottó. 90x 90 cm, acrilic on canvas
Kikiáltási ár: 500 000 FtFehérarany 585, briolett csiszolású ónix csüngőkkel, 20 briliáns cca. 0,45 ct ékítéssel, M-A, I-L,VS-VS2, patentzárral, 11,4 g
Kikiáltási ár: 260 000 FtOlaj, vászon , 59 x 37 cm, Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér; Jelezve hátoldalon: 57/17 Gyarmathy 957 olvadás
Kikiáltási ár: 1 600 000 FtFestmény, grafika
106. tétel:Scheiber Hugó (1873-1950): Japán nappali tűzijáték a berlini Luna Parkban, 1925
Olaj, papírlemez, 69 x 46 cm, Jelezve balra lent: Scheiber 1925.; Hátoldalon felirat: Kugler u., Japán tüzijáték nappal a berlini Luna-parkban, Revü 4. szám mell., Szarvas
Kikiáltási ár: 30 000 000 FtKántor Lajos (Vajdácska, 1922 – Budapest, 2013) Csendélet Olaj, farost 56 × 79,5 cm Jelezve jobbra lent: Kántor Hátoldalán Képcsarnoki etikett
Kikiáltási ár: 95 000 FtGábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft420x550 mm színezett rézkarc, papír 95/150 jelzés jobbra lent: Vidai Brenner Nándor
Kikiáltási ár: 12 000 Ft420x550 mm színezett rézkarc, papír 95/150 jelzés jobbra lent: Vidai Brenner Nándor
Kikiáltási ár: 12 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Faludy György Faludy György: 200 szonett. Első kiadás. Dedikált példány.
Faludy György: 200 szonett. Első kiadás. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft14 cm mázas kerámia, jelzés alul: papír címke töredék
106. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. Carroll, Lewis: Alice's Adventures in Wonderland. Illustrated by John Tenniel.
Kikiáltási ár: 3 000 FtPasztell, papír, 50 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft400x600 mm akvarell, papír, jelzés jobbra lent: Bihari
Kikiáltási ár: 38 000 FtOlaj, papír vászonon, 33 x 41 cm, Jelezve hátoldalon: Csernus 1984.
Kikiáltási ár: 900 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Endrődi Sándor: Petőfi napjai a magyar irodalomban. 1842-1849. Egykoru nyomtatványok másaival. Összeáll. Endrődi Sándor. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft33 cm Kvarc márvány, j.alul.: Drégely
Kikiáltási ár: 380 000 FtSzöllősi Géza (1977-): KITIN, the story: Arnold, rizográfia, 42 x 29,7 cm, Jelezve balra lent
Kikiáltási ár: 50 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Brehm Alfréd Brehm Alfréd: Az állatok világa. I–X. kötet. Első magyar nyelvű kiadás. Teljes.
Brehm Alfréd: Az állatok világa. I–X. kötet. Első magyar nyelvű kiadás. Teljes.
Kikiáltási ár: 80 000 FtKerámia, Magasság: 2 cm, átmérő: 21 cm, Jelzés: bélyegzett TJM családi, valamint masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS márkajelzések, masszába nyomott 9, máz alatt bélyegzett 18.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft170 x 400 mm Linómetszet merítettpapír, j.j.l.: B. Datin 57.
Kikiáltási ár: 14 000 FtFestmény, grafika
106. tétel:Zádor István (1882-1963): Ábrahám és Sára sírja Hebronban. Rézkarc. J.j.l.
Zádor István (1882-1963): Ábrahám és Sára sírja Hebronban. Rézkarc. J.j.l.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Dorner Béla, enesei Dorner Béla, enesei: Sertéstenyésztés. Első kiadás.
Dorner Béla, enesei: Sertéstenyésztés. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
106. tétel:Budapest in Wort und Bild. Unter Mitwirkung der hervorragendsten ungarischen Celebritäten, Schriftsteller und Künstler. Herausg. von (Jásznigi Sándor) Oscar von Krücken. 1 Band. (Unicus). Gottermayer-kötés.
Kikiáltási ár: 16 000 FtFáy Aladár: A magyarság díszítő-ösztöne.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft