Kaukázusi-Karabagh-szőnyeg

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Kitűző Arany 585, biztosítótű formán virágmotívum, 10 apró rubin és 17 apró gyémánt cca. 0,10 ct ékítéssel, 1920 körül, bécsi behozatali jeggyel, 4,6 g

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

akvarellel színezett fametszet, 21/100, jjl., 19,5 x 26 cm

Kikiáltási ár: 4 500 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

Ajánlás: Kállai Ernő küzdő elvtársamnak szeretettel L. Tihanyi Paris 24.II.24., litográfia, papír, L. Tihanyi Paris 24. II. 24, 47,5*32,5 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

selyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy, 23*33cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

Porcelán, kerámia

107. tétel:

Herendi váza

Herendi kézzel festett, dúsan aranyozott porcelán váza. Magassága: 17,5 cm Jelzett Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Nyakék_x000D_ Arany 585, glides nyakpánt, középrészén ékszertag, 51 karmos foglalású, pezsgő színű briliáns cca. 1,50 ct (MYSi) ékítéssel, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal, 23,8 g, hossz: 41 cm

Kikiáltási ár: 290 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, papírlemez 30,5x42,5 cm

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

olaj, vászon 35x30 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 89*75,5 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft

olaj, vászon; 77 x 93

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

Ilosvai Varga István_x000D_ Kunhegyes, 1895 - _x000D_ Budapest, 1978_x000D_ _x000D_ NYÁRI DÉLUTÁN_x000D_ Akvarell, papír_x000D_ 260 × 360 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Ilosvai Varga I._x000D_ _x000D_

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

szén, ceruza, papír, Jaritz, 34*21 cm

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

1814. Ex offo levél

Kikiáltási ár: 1 300 Ft
Aukció: 53. aukcó
Aukció időpontja: 2017-03-09 18:00

Kora: 1899. Formaterv: Mack Lajos (1846-1963). Lapított gömb forma, plasztikusan formált kuporodó nőalakkal. Kiöntőn és edénytesten karcolt hullám motívummal. Jelzés: pontozott körpecsét. Formaszám: 8017. Anyag: fehércserép savmaratott opak mázakkal. Á

Kikiáltási ár: 600 000 Ft

olaj, karton, 39*33 cm, j.b.l.: Schickedanz

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Nemesfém tárgyak

107. tétel:

Römer pohár

Ezüst, 177 g. Jelzett: német, 1900 körül, valamint 1902 utáni pesti-, ill. Bachruch forgalmazói jellel. M.: 16 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

107. tétel:

Az embervadász

Az embervadász Manhunter 1988 amerikai Michael Man (rend.) Merczel Péter (graf.) 841 x 594 mm

Kikiáltási ár: 23 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Olaj, vászon, 50 x 65 cm, Jelezve jobbra lent: Simon F.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Pasztell, papírlemez; 55x35,5 cm

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Fülbevaló pár Fehérarany 585, karmos foglalatban 2 fekete briliáns cca. 2,20 ct, foglalatokon körben 24 apró briliáns cca. 0,20 ct (MCrSi) ékítéssel, beszúrós stiftes szereléssel, 2,8 g, fekete briliánsok kezeltek

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

29x50 olaj, karton

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

Rézkarc, papír, 14 x 15 cm, Jelezve jobbra lent: Hincz

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Akril, vászon, 80 x 80 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00