Anilin, ceruza, papír;23x19 cm;Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

56x46,5;vegyestechnika, papír;Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Ékszer, drágakő

107. tétel:

Női gyűrű

Sárga- és fehérarany 585, pancer láncszem forma, fehérarany elemen 100 apró briliáns cca. 1,00 ct (MTCrSi), 15,8 g, méret: 55

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Vegyes technika, papír, 225 x 230 mm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

szitanyomat, EA I/IV, szignált,; 26,5 x 37

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00

tempera, 34,7 x 24,7

Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

2020-08-20 00:00:00

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-08-19 18:00

Olaj, vászon;61x81 cm;Jelezve balra lent: Pekáry

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

75x50;ofszet festék, karton;Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

rézkarc, 144/150, szignált, 22.5 x 15

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Ékszer, drágakő

107. tétel:

Cartier karék

Cartier karék Rozégold 750, hajlított szög nevű modell, jelzett Cartier 15 CYX378 AU 750 IY, 30,7 g, átmérő: 5,5 cm

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

Dísznyakkendőtű kézelőgombbal 2 garnitúra

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

szita, 32/36, szignált, pm.: 49 x 69

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Ezüst, 569 g. Stilizált lábakon álló téglalapforma. Áttört peremén, domborított, poncolt és vésett énekesmadár és szecessziós virágdíszek. Jelzett: Bécs, 1900 körül, Carl Warmuth. Neuwirth: II/264. M.: 35 × 25,5 × 3,5 cm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Márvány, 40x81 cm, Jelezve jobbra lent: Róna 1910

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

18× 27,1 × 15 cm,fa,Készítette: James Dixon & Sons (British, founded Sheffield, 1806),készült 1810-21 között

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

Óra, M: 30 cm Sz: 25 cm Me: 12 cm,Gyertyatartó, M: 26 cm talp: 10x10 cm,márvány tok, bronz szerelék, felesütős szerkezet (müködik) inga hiányzik 2db márvány gyertyatartó bronz szerelék

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-19 18:00

Tóth István (Nyáregyháza, 1923 – Nyáregyháza, 2016) „Vele” Fotográfia 280 x 380 mm Jelezve balra lent: Tóth I. Hátoldalán kiállítási bélyegzők

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Biedermeier gyertyatartópár Ezüst, 625 g. Karéjosan tagolt, stilizált csigavonalakkal díszített talpon kannelúrázott, baluszteres szár virágkehely formájú, rokályos díszítésű gyertyacsészével. Talpperemén felül vésett tulajdonosi monogram. Restaurált. Je

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Olaj, vászon, 146 x 65,5 cm, Jelezve jobbra lent: S. Stückgold Jelezve hátoldalon: "Stanislav Stückgold Nachlass" hagyatéki pecsét

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Ékszer, drágakő

107. tétel:

Briliánsgyűrű

Briliánsgyűrű Arany 750, stilizált kígyófejes forma, 23 apró, modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, J, SI, rubin és zafír, 11,8 g, méret: 54

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

P. Bak János (Pázmánd, 1913 - Budapest, 1981) Virágok korsóban Olaj, vászon 50 × 40 cm Jelezve jobbra lent: P. Bak

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 67 x 76 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Vegyestechnika, vászon, 150 x 150 cm, Jelezve hátoldalon: György Jovián "The Wall I." 2000 mixed media/canvas 150x150 cm

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00