107. tétel:Jaschik Álmos (1885-1950): Anyai szeretet, Illusztráció Maurice Maeterlinck "Kék madár" című művéhez
Anilin, ceruza, papír;23x19 cm;Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 240 000 Ft56x46,5;vegyestechnika, papír;Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 1 600 000 FtSárga- és fehérarany 585, pancer láncszem forma, fehérarany elemen 100 apró briliáns cca. 1,00 ct (MTCrSi), 15,8 g, méret: 55
Kikiáltási ár: 180 000 FtVegyes technika, papír, 225 x 230 mm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 65 000 Ftszitanyomat, EA I/IV, szignált,; 26,5 x 37
Kikiáltási ár: 14 000 Fttempera, 34,7 x 24,7
Kikiáltási ár: 44 000 Ft2020-08-20 00:00:00
Kikiáltási ár: 10 000 FtOlaj, vászon;61x81 cm;Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft75x50;ofszet festék, karton;Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 900 000 Ftrézkarc, 144/150, szignált, 22.5 x 15
Kikiáltási ár: 7 000 FtCartier karék Rozégold 750, hajlított szög nevű modell, jelzett Cartier 15 CYX378 AU 750 IY, 30,7 g, átmérő: 5,5 cm
Kikiáltási ár: 850 000 FtDísznyakkendőtű kézelőgombbal 2 garnitúra
Kikiáltási ár: 10 000 FtFestmény, grafika
107. tétel:Gulyás Gyula (1944 – 2008): "Hordozható utcakő (for Ken Friedman 1973)", 1983
szita, 32/36, szignált, pm.: 49 x 69
Kikiáltási ár: 18 000 FtEzüst, 569 g. Stilizált lábakon álló téglalapforma. Áttört peremén, domborított, poncolt és vésett énekesmadár és szecessziós virágdíszek. Jelzett: Bécs, 1900 körül, Carl Warmuth. Neuwirth: II/264. M.: 35 × 25,5 × 3,5 cm
Kikiáltási ár: 220 000 FtMárvány, 40x81 cm, Jelezve jobbra lent: Róna 1910
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft18× 27,1 × 15 cm,fa,Készítette: James Dixon & Sons (British, founded Sheffield, 1806),készült 1810-21 között
Kikiáltási ár: 18 000 FtÓra, M: 30 cm Sz: 25 cm Me: 12 cm,Gyertyatartó, M: 26 cm talp: 10x10 cm,márvány tok, bronz szerelék, felesütős szerkezet (müködik) inga hiányzik 2db márvány gyertyatartó bronz szerelék
Kikiáltási ár: 40 000 FtTóth István (Nyáregyháza, 1923 – Nyáregyháza, 2016) „Vele” Fotográfia 280 x 380 mm Jelezve balra lent: Tóth I. Hátoldalán kiállítási bélyegzők
Kikiáltási ár: 120 000 FtBiedermeier gyertyatartópár Ezüst, 625 g. Karéjosan tagolt, stilizált csigavonalakkal díszített talpon kannelúrázott, baluszteres szár virágkehely formájú, rokályos díszítésű gyertyacsészével. Talpperemén felül vésett tulajdonosi monogram. Restaurált. Je
Kikiáltási ár: 160 000 FtOlaj, vászon, 146 x 65,5 cm, Jelezve jobbra lent: S. Stückgold Jelezve hátoldalon: "Stanislav Stückgold Nachlass" hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 1 800 000 FtBriliánsgyűrű Arany 750, stilizált kígyófejes forma, 23 apró, modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, J, SI, rubin és zafír, 11,8 g, méret: 54
Kikiáltási ár: 280 000 FtP. Bak János (Pázmánd, 1913 - Budapest, 1981) Virágok korsóban Olaj, vászon 50 × 40 cm Jelezve jobbra lent: P. Bak
Kikiáltási ár: 75 000 FtOlaj, vászon , 67 x 76 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 200 000 FtVegyestechnika, vászon, 150 x 150 cm, Jelezve hátoldalon: György Jovián "The Wall I." 2000 mixed media/canvas 150x150 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft