Biedermeier levesestál Trébelt ezüst, 2335 g. Karéjosan tagolt, kerek tálca profilált peremszéllel. Rajta öblös edény, kétoldalt poncolt és cizellált akantuszleveles füllel. Leemelhető fedelén plasztikus, poncolt és vésett káposzta alakú fogóval. Minden
Kikiáltási ár: 480 000 FtFestmény, grafika
111. tétel:Koszta József (1861-1949): Tavasz a kertben (Napsütötte házfalak), 1940 körül
Olaj, papírlemez faroston, 50,5 x 72 cm, Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 600 000 FtBriliáns zafír gyűrű Arany 585, kaboson csiszolású zafír cca. 3,00 ct, 6 modern csiszolású briliáns 0,33 ct, J, VS, 7,3 g, méret: 58
Kikiáltási ár: 360 000 FtMolnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1981) Fürdőző Olaj, karton 50 x 36 cm Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 300 000 FtOlaj, vászon , 77 x 57,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mándy L 1927
Kikiáltási ár: 400 000 FtOlaj, vászon, 70 x 40 cm, Jelezve hátoldalon: Marosán Gy. Kompozíció
Kikiáltási ár: 240 000 Ftfestett, aranyozott fa, 70x38 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtFehérarany 585, anker láncon ékített függelék, 1 nagyobb fekete briliáns cca. 0,70 ct, 19 színtelen, modern csiszolású briliáns, I, VS-SI2, 4,1 g, hossz: 44 cm
Kikiáltási ár: 360 000 FtOlaj, vászon, 56 x 42 cm, Jelezve jobbra fent: Lotz K 1861
Kikiáltási ár: 1 300 000 FtBorsos Miklós (Nagyszeben, 1906 – Budapest, 1990) Tihany, 1948 Tus, papír 210 × 300 mm Jelezve jobbra lent: BM 1948 Tihany
Kikiáltási ár: 20 000 FtAkvarell, tus, papír , 40 x 50 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 100 000 FtSzitanyomat, papír, 32,5 x 22 cm, Jelezve jobbra lent: RH, Jelezve balra lent: 38/40
Kikiáltási ár: 120 000 FtFehérarany 750, sorban foglalt 31 modern csiszolású briliáns cca. 3,70 ct, J, VS, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal, 27,1 g, hossz: 19 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtAkvarell, tus, ceruza, fedőfehér, papír , 63 x 47 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 300 000 FtOlaj, vászon , 65,5 x 80,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly (kétszer)
Kikiáltási ár: 950 000 FtIsmeretlen festő Asztalnál merengő Olaj, vászon 60 × 80 cm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 150 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Gasztronómia. Csemer Géza - Korpádi Péter - Patyi Árpád: A legfinomabb cigány ételek. Habsburg Ottó ajánlásával. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft310x455 mm, tus papír, jelzés jobbra lent: Klie 958.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft310x455 mm, tus papír, jelzés jobbra lent: Klie 958.
Kikiáltási ár: 16 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Folyóirat. Innerösterreichisches Industrie- und Gewerbe-Blatt zur Verbreitung gemeinnütziger Kenntnisse für alle Stände. 1844. Herausgegeben und redigirt von Carl v. Frankenstein. VI. Jahrgang.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft14 cm mázas kerámia jelzés alján: Gy E
Kikiáltási ár: 4 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. Fehér Tibor két műve. Ponyvakiadások.
Kikiáltási ár: 1 200 FtOlaj, vászon, 81 x 65 cm, Jelezve balra fent: Járitz Paris.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft60x40 cm olaj, vászon, jelzés hátoldalon: feLL 2002.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft