Biedermeier levesestál Trébelt ezüst, 2335 g. Karéjosan tagolt, kerek tálca profilált peremszéllel. Rajta öblös edény, kétoldalt poncolt és cizellált akantuszleveles füllel. Leemelhető fedelén plasztikus, poncolt és vésett káposzta alakú fogóval. Minden

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Olaj, papírlemez faroston, 50,5 x 72 cm, Jelezve jobbra lent: Koszta

Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Briliáns zafír gyűrű Arany 585, kaboson csiszolású zafír cca. 3,00 ct, 6 modern csiszolású briliáns 0,33 ct, J, VS, 7,3 g, méret: 58

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1981) Fürdőző Olaj, karton 50 x 36 cm Jelezve balra lent: MCP

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 77 x 57,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mándy L 1927

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Olaj, vászon, 70 x 40 cm, Jelezve hátoldalon: Marosán Gy. Kompozíció

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

festett, aranyozott fa, 70x38 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Fehérarany 585, anker láncon ékített függelék, 1 nagyobb fekete briliáns cca. 0,70 ct, 19 színtelen, modern csiszolású briliáns, I, VS-SI2, 4,1 g, hossz: 44 cm

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon, 56 x 42 cm, Jelezve jobbra fent: Lotz K 1861

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 – Budapest, 1990) Tihany, 1948 Tus, papír 210 × 300 mm Jelezve jobbra lent: BM 1948 Tihany

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Akvarell, tus, papír , 40 x 50 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Szitanyomat, papír, 32,5 x 22 cm, Jelezve jobbra lent: RH, Jelezve balra lent: 38/40

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Fehérarany 750, sorban foglalt 31 modern csiszolású briliáns cca. 3,70 ct, J, VS, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal, 27,1 g, hossz: 19 cm

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Akvarell, tus, ceruza, fedőfehér, papír , 63 x 47 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, vászon , 65,5 x 80,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly (kétszer)

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Ismeretlen festő Asztalnál merengő Olaj, vászon 60 × 80 cm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gasztronómia. Csemer Géza - Korpádi Péter - Patyi Árpád: A legfinomabb cigány ételek. Habsburg Ottó ajánlásával. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

310x455 mm, tus papír, jelzés jobbra lent: Klie 958.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Folyóirat. Innerösterreichisches Industrie- und Gewerbe-Blatt zur Verbreitung gemeinnütziger Kenntnisse für alle Stände. 1844. Herausgegeben und redigirt von Carl v. Frankenstein. VI. Jahrgang.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

14 cm mázas kerámia jelzés alján: Gy E

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. Fehér Tibor két műve. Ponyvakiadások.

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Olaj, vászon, 81 x 65 cm, Jelezve balra fent: Járitz Paris.

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

60x40 cm olaj, vászon, jelzés hátoldalon: feLL 2002.

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00