270 x 270 mm Szitanyomat papír, j.j.l.: Bak 1968
Kikiáltási ár: 220 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Eötvös, (József) Joseph von: Der Dorfnotar. Von --. Aus dem ungarischen Übertragen von Adolf Weilheim.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Cholnoky Jenő Cholnoky Jenő: Polgári iskolai atlasz. Teljesen átdolgozott kiadás. Szerk. –.
Cholnoky Jenő: Polgári iskolai atlasz. Teljesen átdolgozott kiadás. Szerk. --.
Kikiáltási ár: 2 400 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Folyóirat. Családi lapok. 1857. Tudományos és szépirodalmi folyóirat, a vallás-erkölcs műveltség s kath. hitélet emelésére. Szerk.: Klezsó József. VI. évfolyam. I. félév. 1-26. sz. (egybekötve).
Kikiáltási ár: 4 000 FtOlaj, papírlemez, 66,5 x 51,5 cm, Jelezve balra lent: Jávor
Kikiáltási ár: 480 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Bibliofília. Eötvös József: Levelek. - Életrajz. Báró Eötvös József arczképével. Gottermayer-kötés.
Kikiáltási ár: 2 000 FtVégh Éva ( 1955 - ) : Virágcsendélet. J.j.l.
Kikiáltási ár: 20 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Forrai Katalin: Jár a baba, jár. Reich Károly rajzaival. Az illusztrátor, Reich Károly (1922-1988) rajzos dedikációjával.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAkvarell, papír, 30 x 39,5 cm, Jelezve jobbra lent: K. dr. Vermes Stefánia asszonynak hálával BA 1952/11.
Kikiáltási ár: 260 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Folyóirat. Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle. 1894. Kiadja az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Szerk. Kováts Ferencz. I. évf. 1., 2., 3., 4-5., 6. szám. Teljes évfolyam.
112. tétel:Erotika. Vátszjájana: Káma-szútra. Régi hindu ars amatoria. Ford. Baktay Ervin. Számozott példány.
Kikiáltási ár: 4 000 FtPreszly Lóránd Preszly Lóránd: A bűnözés. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 5 000 FtNapsugaras szemek (1969). Rendezte: Michael Boisrond. Főszereplők: Michel Boisrond, Annette Wademant. Plakáttervező: MR (1971). Hajtott, felcsavarva, 79×57 cm
Kikiáltási ár: 6 000 Ft60 x 80 cm, pasztell, papír, keretben, jelezve balra lenn, 1984
Kikiáltási ár: 250 000 FtBronz, gránit talapzaton, szignó nélkül (kivehető, mozgatható figura) m: 25 cm
Kikiáltási ár: 150 000 FtFestmény, grafika
113. tétel:113. tétel, Dürer, Albrecht után, 19. sz. második fele: Dürer önarcképe