270 x 270 mm Szitanyomat papír, j.j.l.: Bak 1968

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Eötvös, (József) Joseph von: Der Dorfnotar. Von --. Aus dem ungarischen Übertragen von Adolf Weilheim.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Cholnoky Jenő: Polgári iskolai atlasz. Teljesen átdolgozott kiadás. Szerk. --.

Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Folyóirat. Családi lapok. 1857. Tudományos és szépirodalmi folyóirat, a vallás-erkölcs műveltség s kath. hitélet emelésére. Szerk.: Klezsó József. VI. évfolyam. I. félév. 1-26. sz. (egybekötve).

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

Olaj, papírlemez, 66,5 x 51,5 cm, Jelezve balra lent: Jávor

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Bibliofília. Eötvös József: Levelek. - Életrajz. Báró Eötvös József arczképével. Gottermayer-kötés.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Végh Éva ( 1955 - ) : Virágcsendélet. J.j.l.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-18 18:00

Forrai Katalin: Jár a baba, jár. Reich Károly rajzaival. Az illusztrátor, Reich Károly (1922-1988) rajzos dedikációjával.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-24 18:00

Akvarell, papír, 30 x 39,5 cm, Jelezve jobbra lent: K. dr. Vermes Stefánia asszonynak hálával BA 1952/11.

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-16 18:00

Folyóirat. Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle. 1894. Kiadja az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Szerk. Kováts Ferencz. I. évf. 1., 2., 3., 4-5., 6. szám. Teljes évfolyam.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-08 18:00

Erotika. Vátszjájana: Káma-szútra. Régi hindu ars amatoria. Ford. Baktay Ervin. Számozott példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-12 18:00

Preszly Lóránd Preszly Lóránd: A bűnözés. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-12-03 18:00

Napsugaras szemek (1969). Rendezte: Michael Boisrond. Főszereplők: Michel Boisrond, Annette Wademant. Plakáttervező: MR (1971). Hajtott, felcsavarva, 79×57 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/01/28 20:00

60 x 80 cm, pasztell, papír, keretben, jelezve balra lenn, 1984

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

Bronz, gránit talapzaton, szignó nélkül (kivehető, mozgatható figura) m: 25 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/28 20:00

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2014-12-09 12:00

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-03-24 17:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-19 18:00

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-27 18:00

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-05 18:00

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-12 18:00

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00