olaj, farost, 113,5 × 121,5 cm, jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 240 000 FtBerkes Antal ( 1874 - 1938 ) Őszi utcakép Technika: olaj Hordozó: vászon kartonra kasírozva Mérete: 40 x 50 cm Jelezve: jobbra lent Berkes A Restaurálva
Kikiáltási ár: 90 000 FtKorniss Dezső kiállítása a Hatvany Lajos Múzeumban (kiállítási plakát) 1977 magyar Korniss Dezső (graf.) 700 × 500 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 30 000 FtKondor Béla (Pestlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Négy angyal (1957) Rézkarc, papír Jelezve balra lent: 4/10 Jelezve jobbra lent: Kondor 57
Kikiáltási ár: 65 000 Ftakvarell, papír, 320*400 mm, j.b.l.: Veress Elemér, Buda Tabán 1921
Kikiáltási ár: 38 000 FtSikuta Gusztáv (Budapest,1919 - Budapest,1985) Duna-part csónakokkal Akvarell, papír 28 × 385 mm Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 24 000 FtOlaj, vászon 41,5x33,5 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft49,5x59,5,vegyes technika, papír
Kikiáltási ár: 850 000 FtÉkszer, drágakő
120. tétel:Fülbevaló pár Arany 580, 2 nagyobb és 2 kisebb régi csiszolású briliáns cca. 0,80 ct (R2CSi2) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 1930 körül, 3,8 g
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 79,5*64 cm, j.n., sérült
Kikiáltási ár: 120 000 FtFerenc József (1848-1916), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1898 Wien, von R. Fürödy Erzsébet királyné halálára /zum Tode von Königin Elisabeth/ Av: ERZSÉBET EGY NEMZET BORULT ÉRTED GYÁSZBA koronás mellkép balra /gekröntes Kopf n.l./ , Rv: GENF/SZEPT. 10
Kikiáltási ár: 0 Ftkarton, tempera, 22,5 x 30,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 FtNemesfém tárgyak
120. tétel:Színházi táska_x000D_ Ezüst 141 g. Sodronyezüst, csúszózáras karlánccal. Sodrony széle sérült._x000D_ Jelzett: Pest, 1900 körül._x000D_ H.: 41 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtCloisonné kisvázák 3 darab sárgaréz díszváza, színes rekesszománc díszítéssel. Távol-Kelet, XX. század eleje. M.: 15,5 cm, 12 cm, 12 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftolaj, vászon, 50*70 cm, j.j.l.: Kurucz 973
Kikiáltási ár: 120 000 FtPasztell, papír papírlemezen, 61x100 cm, Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 750 000 Ft14x22, olaj, papírlemez, jelezve jobbra lent: Gulácsy L Chioggia
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtHublot Big Bang King All Black Blue férfi karóra Kerámia és PVD bevonatú acéltok, eredeti bőrhatású gumiszíj, fekete számlap ródiumozott index jelzésekkel és dátumkijelzéssel, 300 méterig vízálló tok, zafírüveg, 42 óra járástartalékú automata szerkezet (
Kikiáltási ár: 2 600 000 FtArany 750, szelvényezett nyakpánton plasztikus középrész, csüngő apró ékkövekkel díszítve, hátoldalán finom virágmintás vésettel, nyelves zárral, 1860 körül, 25,0 g, hossz: 42 cm
Kikiáltási ár: 300 000 Ftolaj, vászon, 101*116 cm, j.b.l. a hordón: ATB, keret nélkül
Kikiáltási ár: 180 000 FtKádár Béla: Álló női aktok, 1940-es évek eleje vegyes technika, karton 60,5x44 cm Jelezve balra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 800 000 FtArany 585, abgedekt foglalatban 2 régi csiszolású_x000D_ briliáns cca. 0,80 ct (R2CrP1), patentzáras_x000D_ beakasztással, 2,4 g_x000D_
Kikiáltási ár: 500 000 FtOlaj, vászon,70x100 cm,Jelezve jobbra lent: Berkes
Kikiáltási ár: 750 000 Ft34x25,gouache, papír kartonon,jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft