olaj, farost, 113,5 × 121,5 cm, jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Berkes Antal ( 1874 - 1938 ) Őszi utcakép Technika: olaj Hordozó: vászon kartonra kasírozva Mérete: 40 x 50 cm Jelezve: jobbra lent Berkes A Restaurálva

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00

Korniss Dezső kiállítása a Hatvany Lajos Múzeumban (kiállítási plakát) 1977 magyar Korniss Dezső (graf.) 700 × 500 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Négy angyal (1957) Rézkarc, papír Jelezve balra lent: 4/10 Jelezve jobbra lent: Kondor 57

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

akvarell, papír, 320*400 mm, j.b.l.: Veress Elemér, Buda Tabán 1921

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

Sikuta Gusztáv (Budapest,1919 - Budapest,1985) Duna-part csónakokkal Akvarell, papír 28 × 385 mm Jelezve jobbra lent: Sikuta

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

Olaj, vászon 41,5x33,5 cm

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

49,5x59,5,vegyes technika, papír

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Fülbevaló pár Arany 580, 2 nagyobb és 2 kisebb régi csiszolású briliáns cca. 0,80 ct (R2CSi2) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 1930 körül, 3,8 g

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

olaj, vászon, 79,5*64 cm, j.n., sérült

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

Ferenc József (1848-1916), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1898 Wien, von R. Fürödy Erzsébet királyné halálára /zum Tode von Königin Elisabeth/ Av: ERZSÉBET EGY NEMZET BORULT ÉRTED GYÁSZBA koronás mellkép balra /gekröntes Kopf n.l./ , Rv: GENF/SZEPT. 10

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

karton, tempera, 22,5 x 30,5 cm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Színházi táska_x000D_ Ezüst 141 g. Sodronyezüst, csúszózáras karlánccal. Sodrony széle sérült._x000D_ Jelzett: Pest, 1900 körül._x000D_ H.: 41 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Cloisonné kisvázák 3 darab sárgaréz díszváza, színes rekesszománc díszítéssel. Távol-Kelet, XX. század eleje. M.: 15,5 cm, 12 cm, 12 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, vászon, 50*70 cm, j.j.l.: Kurucz 973

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Pasztell, papír papírlemezen, 61x100 cm, Jelezve jobbra lent: BA

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

14x22, olaj, papírlemez, jelezve jobbra lent: Gulácsy L Chioggia

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Hublot Big Bang King All Black Blue férfi karóra Kerámia és PVD bevonatú acéltok, eredeti bőrhatású gumiszíj, fekete számlap ródiumozott index jelzésekkel és dátumkijelzéssel, 300 méterig vízálló tok, zafírüveg, 42 óra járástartalékú automata szerkezet (

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

120. tétel:

Nyakék

Arany 750, szelvényezett nyakpánton plasztikus középrész, csüngő apró ékkövekkel díszítve, hátoldalán finom virágmintás vésettel, nyelves zárral, 1860 körül, 25,0 g, hossz: 42 cm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

olaj, vászon, 101*116 cm, j.b.l. a hordón: ATB, keret nélkül

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Kádár Béla: Álló női aktok, 1940-es évek eleje vegyes technika, karton 60,5x44 cm Jelezve balra lent: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

120. tétel:

Fülbevaló pár

Arany 585, abgedekt foglalatban 2 régi csiszolású_x000D_ briliáns cca. 0,80 ct (R2CrP1), patentzáras_x000D_ beakasztással, 2,4 g_x000D_

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Olaj, vászon,70x100 cm,Jelezve jobbra lent: Berkes

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

34x25,gouache, papír kartonon,jelezve jobbra lent: Szőnyi I.

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00