olaj, vászon, 87*65 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

fotó, 50,5*79 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Faragó Géza (1877-1928): Sárga ruhás lány, 1913 körül, olaj, vegyes technika, karton, 75 x 54,5 cm, Jelezve balra lent: Faragó Géza

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Olaj, vászon;56,5x70,5 cm;Jelezve balra lent: Batthyány

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

39,5x30;olaj, karton;Jelezve balra lent: Kmetty

Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Ékszer, drágakő

120. tétel:

Nyakék

Fehérarany 750, anker láncon csüngős ékszerbetét, 65 különböző nagyságú briliáns cca. 4,10 ct (MWVvs), 1 déltengeri tenyésztett gyöngy, szemátmérő: 12,6 mm, 16,9 g, hossz: 46 cm

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Tempera, papír, 340 x 490 mm, Jelezve balra lent: Mattioni

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

szénrajz; 31 x 40,8

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00

tus, akv./+K, 28 x 18

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

Akvarell, papír;36x51 cm;Jelezve balra lent: BA.

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

60x45;olaj, farost;Jelezve jobbra lent: Páll L.

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

rézkarc, szignált, 15 x 11,5

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Briliáns szoliter gyűrű Arany 580, 1 régi csizolású briliáns cca. 0,60 ct, J, P1, 1930 körül, 3,0 g, méret: 58

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

szita, szignált, 25 x 22

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Ezüst, 196 g. Öntött lábakon álló karéjosan tagolt, áttört legyezőforma. Jelzett: Pest, 1920 körül, HY mesterjeggyel. M.: 11 cm Ezüst, 79 g. Áttört lábakon álló háromszögforma, oldalain domborított és vésett, magyaros virágdekorral. Jelzett: Pest, 1940 kö

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Olaj, farost, 60x80 cm, Jelezve balra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Rhodos, Schéner Mihály

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

Zsolnay-gyár, Pécs, 1878 utáni jelzéssel: Zsolnay Pécs, öt tornyos pecsét és TJM monogram, mázas, festett fehércserép színes virág motívum díszítéssel, M: 14 cm Sz: 14 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

Major János (Budapest, 1934 - 2008) Díszőrség Landler Jenő ravatalánál 1928-ban Rézkarc, papír 200 x 290 mm Jelezve balra lent: Díszőrség Landler Jenő ravatalánál 1928 Jelezve jobbra lent: Major János

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Historizáló tejkiöntő Ezüst, 596 g. Kerek talpon körte formájú, bordázott díszítésű edénytest, csigavonalas füllel. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Hermann Südfeld. Neuwirth: II/240. M.: 23 cm

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, Magasság: 28,5 cm, talapzattal: 38 cm , Jelezve a talapzaton: K Strobl

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Briliáns függő lánccal Fehérarany 585, vékony láncon szögletes forma függő, fekete briliáns cca. 1,50 ct, 8 modern csiszolású, színtelen briliáns cca. 0,10 ct, K, VS, 5,6 g, hossz: 45 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

Kozma István (Szatmárnémeti, 1937 – Eger, 2020) Nagybánya, 1972 Olaj, vászon 59,5 × 98,5 cm Jelezve jobbra lent: Kozma I. 1972 NB

Kikiáltási ár: 170 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 100,5 x 162 cm, Jelezve jobbra lent: Reissmann KM., Jelezve vakrámán: Reissmann K. M. Budapest 11. kerület Bartók B. út 78 III. 2. Út a sivatagban

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00