olaj, vászon, 87*65 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 180 000 Ftfotó, 50,5*79 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtFaragó Géza (1877-1928): Sárga ruhás lány, 1913 körül, olaj, vegyes technika, karton, 75 x 54,5 cm, Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 1 600 000 FtOlaj, vászon;56,5x70,5 cm;Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft39,5x30;olaj, karton;Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 480 000 FtFehérarany 750, anker láncon csüngős ékszerbetét, 65 különböző nagyságú briliáns cca. 4,10 ct (MWVvs), 1 déltengeri tenyésztett gyöngy, szemátmérő: 12,6 mm, 16,9 g, hossz: 46 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 FtTempera, papír, 340 x 490 mm, Jelezve balra lent: Mattioni
Kikiáltási ár: 48 000 Ftszénrajz; 31 x 40,8
Kikiáltási ár: 38 000 Fttus, akv./+K, 28 x 18
Kikiáltási ár: 32 000 FtAkvarell, papír;36x51 cm;Jelezve balra lent: BA.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft60x45;olaj, farost;Jelezve jobbra lent: Páll L.
Kikiáltási ár: 160 000 Ftrézkarc, szignált, 15 x 11,5
Kikiáltási ár: 13 000 FtBriliáns szoliter gyűrű Arany 580, 1 régi csizolású briliáns cca. 0,60 ct, J, P1, 1930 körül, 3,0 g, méret: 58
Kikiáltási ár: 300 000 FtPénz, érem, plakett
120. tétel:bronz, bronz, , 12, 11x13 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtFestmény, grafika
120. tétel:szita, szignált, 25 x 22
Kikiáltási ár: 36 000 FtEzüst, 196 g. Öntött lábakon álló karéjosan tagolt, áttört legyezőforma. Jelzett: Pest, 1920 körül, HY mesterjeggyel. M.: 11 cm Ezüst, 79 g. Áttört lábakon álló háromszögforma, oldalain domborított és vésett, magyaros virágdekorral. Jelzett: Pest, 1940 kö
Kikiáltási ár: 60 000 FtOlaj, farost, 60x80 cm, Jelezve balra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Rhodos, Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 280 000 FtZsolnay-gyár, Pécs, 1878 utáni jelzéssel: Zsolnay Pécs, öt tornyos pecsét és TJM monogram, mázas, festett fehércserép színes virág motívum díszítéssel, M: 14 cm Sz: 14 cm
Kikiáltási ár: 60 000 FtMajor János (Budapest, 1934 - 2008) Díszőrség Landler Jenő ravatalánál 1928-ban Rézkarc, papír 200 x 290 mm Jelezve balra lent: Díszőrség Landler Jenő ravatalánál 1928 Jelezve jobbra lent: Major János
Kikiáltási ár: 60 000 FtHistorizáló tejkiöntő Ezüst, 596 g. Kerek talpon körte formájú, bordázott díszítésű edénytest, csigavonalas füllel. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Hermann Südfeld. Neuwirth: II/240. M.: 23 cm
Kikiáltási ár: 100 000 FtÖntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, Magasság: 28,5 cm, talapzattal: 38 cm , Jelezve a talapzaton: K Strobl
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtBriliáns függő lánccal Fehérarany 585, vékony láncon szögletes forma függő, fekete briliáns cca. 1,50 ct, 8 modern csiszolású, színtelen briliáns cca. 0,10 ct, K, VS, 5,6 g, hossz: 45 cm
Kikiáltási ár: 180 000 FtKozma István (Szatmárnémeti, 1937 – Eger, 2020) Nagybánya, 1972 Olaj, vászon 59,5 × 98,5 cm Jelezve jobbra lent: Kozma I. 1972 NB
Kikiáltási ár: 170 000 FtFestmény, grafika
120. tétel:Reissmann Károly Miksa (1856-1917): A sivatag kezdete a régi Kairónál, 1913
Olaj, vászon , 100,5 x 162 cm, Jelezve jobbra lent: Reissmann KM., Jelezve vakrámán: Reissmann K. M. Budapest 11. kerület Bartók B. út 78 III. 2. Út a sivatagban
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft