121. tétel:Ékszer, drágakő
121. tétel:Műtárgy leírás - olaj, vászon, 60*47 cm, j.j.k.: Donáth J. (töredékes)
Tételkód - NAG216-121
Műtárgy leírás - Rainerné Istvánffy Gabriella Budapest, 1875 - Budapest, 1964 KAKAS Tempera, karton 140 × 115 mm Jelezve jobbra lent: Rainerné Istvánffy Gabriella
Tételkód - BAV201606.14-121
szitanyomat, papír, Deim Pál 1983, 73*52 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ft45-121 1896. 3Pf címszalagon
Kikiáltási ár: 900 FtFestmény, grafika
121. tétel:vászon, akril, jho., 70 x 100 cm
Kikiáltási ár: 90 000 FtEzüst, 404 g. Stilizált lábakon álló téglatest formájú edény, zsanéros fedéllel. Felületén gilosált historizáló díszítmény, valamint kartus. Működőképes zárszerkezet, kulccsal. Jelzett: Bécs, 1867-72 között, Thomas Scheidl. Neuwirth: P. 181. M.: 8 ×
Kikiáltási ár: 85 000 FtOlaj, vászon 36x54 cm Jelezve középen lent: C. Markó S.p. Ap. 1857
Kikiáltási ár: 5 000 000 FtSzilágyi Jolán (Szamuely Tiborné) ( Székelyudvarhely, 1895 - Budapest, 1971 ) Csendélet Technika: olaj Hordozó: karton Mérete: 25 x 36 cm Jelezve: jobbra lent Szilágyi J.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft1962/1980 angol Terence Young (rend.) 840 × 580 mm FORDÍTOTT LICIT
Kikiáltási ár: 80 000 Ftolaj, karton,22,5 x 15
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 50*50 cm, j.j.l.: C. Duxa, sérült
Kikiáltási ár: 80 000 FtKaukázusi-Karabagh-szőnyeg
Kikiáltási ár: 120 000 Ft