Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 26 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - olaj, vászon, 60*47 cm, j.j.k.: Donáth J. (töredékes)
Tételkód - NAG216-121

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Műtárgy leírás - Rainerné Istvánffy Gabriella Budapest, 1875 - Budapest, 1964 KAKAS Tempera, karton 140 × 115 mm Jelezve jobbra lent: Rainerné Istvánffy Gabriella
Tételkód - BAV201606.14-121

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

szitanyomat, papír, Deim Pál 1983, 73*52 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

45-121 1896. 3Pf címszalagon

Kikiáltási ár: 900 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-22 18:00

Ezüst, 404 g. Stilizált lábakon álló téglatest formájú edény, zsanéros fedéllel. Felületén gilosált historizáló díszítmény, valamint kartus. Működőképes zárszerkezet, kulccsal. Jelzett: Bécs, 1867-72 között, Thomas Scheidl. Neuwirth: P. 181. M.: 8 ×

Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Olaj, vászon 36x54 cm Jelezve középen lent: C. Markó S.p. Ap. 1857

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Szilágyi Jolán (Szamuely Tiborné) ( Székelyudvarhely, 1895 - Budapest, 1971 ) Csendélet Technika: olaj Hordozó: karton Mérete: 25 x 36 cm Jelezve: jobbra lent Szilágyi J.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

121. tétel:

Dr. No

1962/1980 angol Terence Young (rend.) 840 × 580 mm FORDÍTOTT LICIT

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, karton,22,5 x 15

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

olaj, vászon, 50*50 cm, j.j.l.: C. Duxa, sérült

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

Kaukázusi-Karabagh-szőnyeg

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00