cca.1863. 10k borítékkivágáson
Kikiáltási ár: 800 FtHerendi kézzel festett nagyméretű tertiás amfora. Jelzett, alján mélynyomással: Herend Magassága: 40 cm Szélessége: 29 cm
Kikiáltási ár: 25 000 FtNői gyűrű Damiani_x000D_ Fehérarany 750, 3 ónix félkörív váltakozva, 102 apró, pave foglalt, pezsgő színű briliáns cca. 1,50 ct (MYSi) ékítésű 2 ívvel, jelzett Damiani, olasz luxus márka, 16,4 g, átmérő: 16,3 mm
Kikiáltási ár: 250 000 FtPasztell, papír 49x34 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ftolaj, vászon 140x120 cm
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ftolaj, vászon, 65,5*81 cm
j.n.
ceruza, papír; 31 x 30
Kikiáltási ár: 480 000 FtKondor Béla_x000D_ Pestlőrinc, 1931 - _x000D_ Budapest, 1972_x000D_ _x000D_ ARCKÉP (1947)_x000D_ Szén, papír_x000D_ 218 × 151 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Kondor B 1947_x000D_
Kikiáltási ár: 65 000 Ftrézkarc, papír, Hincz Gyula, 30*38 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ft14 K arany. Ezüstbe foglalt briliáns csiszolású gyémántokkal ( R1, VVS1- VS2, TCr). Össz. cca: 1,30 ct. Szecessziós masni fazon, kétköves mozgó csüngővel. 1900 körüli. Bruttó: 5,65 gr
Kikiáltási ár: 400 000 Ftolaj, vászon, 60*43 cm, j.j.l.: olvashatatlan
Kikiáltási ár: 70 000 FtEzüst, 238 g. Jelzett: Bécs, 1841., Josef Wieninger. M.: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftcca.1863. 10k borítékkivágáson
Kikiáltási ár: 800 FtKisvárosi fojtogató Les fantômes du chapelier 1984 francia Claude Chabrol (rend.) Andor András (graf.) 420 x 594 mm
Kikiáltási ár: 12 000 FtOlaj, papír, 40 x 30 cm, Jelezve jobbra lent: Nemics
Kikiáltási ár: 30 000 FtOlaj, vászon; 73,5x54,5 cm
Kikiáltási ár: 3 000 000 FtNői gyűrű Fehérarany 585, 1 nagyobb karmos foglalású briliáns cca. 1,15 ct (MTCrVs), körülötte 12 kisebb briliáns cca. 0,70 ct (MTCrSi) rozetta fazonban, 4,9 g, átmérő: 16,8 mm
Kikiáltási ár: 1 450 000 Ft32,5x25 olaj, farost
Kikiáltási ár: 120 000 FtCeruza, papír, 20 x 27 cm, Hátoldalon hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 70 000 Ft90x60 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent AK 2012
Kikiáltási ár: 400 000 Ftolaj, vászon, 98*143 cm, j.j.l.: Bredon(?)
Kikiáltási ár: 260 000 FtGőzöléssel hajlított és pácolt bükkfa. Eredeti nádazott ülőlapja szecessziós nyomott falappal pótolva. Jelzett: Thonet Ausztria, 1910 körül. M.: 40 × 69 × 81 cm
Kikiáltási ár: 130 000 FtHans Canon ( Bécs, 1829 - Bécs, 1885 ) - Női portré Technika: olaj Hordozó: fa Jelezve: balra lent Mérete: 18,5 x 26,5
Kikiáltási ár: 90 000 Ftcca.1863. 10k borítékkivágáson
Kikiáltási ár: 800 Ft