Olaj, vászon; 61,5x51 cm
Kikiáltási ár: 800 000 FtSzoliter gyűrű Arany 585, karmos foglalatban 1 nagyobb briliáns 0,58 ct (MCrVs) ékítéssel, 3,0 g, átmérő: 17,1 mm
Kikiáltási ár: 300 000 Ft55,5x45,5 olaj, farost
Kikiáltási ár: 120 000 Ft1889. Tűzkár és vagyonbiztosítási kiskönyv
Kikiáltási ár: 1 000 FtRézkarc, papír, 23 x 31 cm, Jelezve jobbra lent: Szőnyi István
Kikiáltási ár: 12 000 FtOlaj, vászon, 63 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: Fáy Győző
Kikiáltási ár: 245 000 Ftolaj, fa, 51,5*45 cm, j.b.l.: f. A. Telbisz A. 1929, ho. autográf felirat
Kikiáltási ár: 90 000 FtNagyméretű, selyem- és fémszállakkal szőtt és hímzett szecessziós növényi díszítmények között architektonikus ábrázolás , felette a Hagia Sofia képével. Török, 1920 körül. M.: 168 × 260 cm
Kikiáltási ár: 40 000 FtZeller Mihály ( Nagypeleske, 1859 - 1915 ) - Gólyák alkonyatkor Technika: olaj Hordozó: karton Jelezve balra lent Mérete: 32,5 x 42 cm
Kikiáltási ár: 70 000 FtEzüst, 180 g. Akantuszlevelekkel díszített, préselt talpon pótolt fúvott, rózsaszín üvegbetéttel. Jelzett: Bécs, 1865. M.: 27 cm Átm.: 23 cm
Kikiáltási ár: 55 000 FtA halál 50 órája Battle of the Bulge 1968 amerikai Ken Annakin (rend.) Szilvásy Nándor (graf.) 841 x 594 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 50 000 Ft1889. Tűzkár és vagyonbiztosítási kiskönyv
Kikiáltási ár: 1 000 Ft80x60 vegyes technika, strukturált karton
Kikiáltási ár: 850 000 Ftolaj, papír, 70*50 cm j.j.f.: K. Róna Klára
Kikiáltási ár: 16 000 FtOlaj, papír 25x32,5 cm
Kikiáltási ár: 150 000 FtDuplafedeles női függőóra Arany 585, vésett díszítésű tok, arabszámos zománc számlap, műkődő cilinderjáratú szerkezet, tokszám:426122. Svájc, 1910 körül. Átmérő: 30 mm; súly: br. 23,7g.
Kikiáltási ár: 65 000 FtNyakék Platina 950, vékony anker láncon, 585 arany és ezüst, szecessziós stílusú függő, 54 különböző nagyságú, régi csiszolású briliáns cca. 2,70 ct (R2CrP1) ékítéssel, 1920 körül, után fémjelzett, 15,8 g, hossz: 42 cm, eredetileg szerelhető
Kikiáltási ár: 550 000 FtOlaj, vászon. 70x50 cm. Jelezés nélkül.
Kikiáltási ár: 130 000 FtNői gyűrű Fehérarany 585, aszimmetrikus forma, 12 átmenetes színárnyalat szerint foglalt turmalin, rubelit változat cca. 6,00 ct ékítéssel, 10,5 g, átmérő: 17,5 mm
Kikiáltási ár: 250 000 Ftolaj, vászon fára ragasztva, 30*24 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft80x60 cm Jelezve jobbra lent: Szantrucsek Jenő
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft57 x 63 cm olaj, vászon jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 180 000 Ftolaj, vászon, 80 × 60 cm, jelezve jobbra lent: MS/1961
Kikiáltási ár: 400 000 FtBurchard Bélaváry István ( Mád, 1864 - 1933 ) Nyájat terelő juhász Mérete: 54 x 40 cm + kerettel 59 x 45 cm Technika: vegyes technika Hordozó: karton Jelezve: balra lent
Kikiáltási ár: 50 000 Ft