Olaj, vászon; 61,5x51 cm

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Szoliter gyűrű Arany 585, karmos foglalatban 1 nagyobb briliáns 0,58 ct (MCrVs) ékítéssel, 3,0 g, átmérő: 17,1 mm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

55,5x45,5 olaj, farost

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

1889. Tűzkár és vagyonbiztosítási kiskönyv

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-01 18:00

Rézkarc, papír, 23 x 31 cm, Jelezve jobbra lent: Szőnyi István

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Olaj, vászon, 63 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: Fáy Győző

Kikiáltási ár: 245 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

olaj, fa, 51,5*45 cm, j.b.l.: f. A. Telbisz A. 1929, ho. autográf felirat

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

Szőnyeg, textil

124. tétel:

Falikárpit

Nagyméretű, selyem- és fémszállakkal szőtt és hímzett szecessziós növényi díszítmények között architektonikus ábrázolás , felette a Hagia Sofia képével. Török, 1920 körül. M.: 168 × 260 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

Zeller Mihály ( Nagypeleske, 1859 - 1915 ) - Gólyák alkonyatkor Technika: olaj Hordozó: karton Jelezve balra lent Mérete: 32,5 x 42 cm

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

Ezüst, 180 g. Akantuszlevelekkel díszített, préselt talpon pótolt fúvott, rózsaszín üvegbetéttel. Jelzett: Bécs, 1865. M.: 27 cm Átm.: 23 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

A halál 50 órája Battle of the Bulge 1968 amerikai Ken Annakin (rend.) Szilvásy Nándor (graf.) 841 x 594 mm  Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-05 18:00

80x60 vegyes technika, strukturált karton

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

olaj, papír, 70*50 cm j.j.f.: K. Róna Klára

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, papír 25x32,5 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Duplafedeles női függőóra Arany 585, vésett díszítésű tok, arabszámos zománc számlap, műkődő cilinderjáratú szerkezet, tokszám:426122. Svájc, 1910 körül. Átmérő: 30 mm; súly: br. 23,7g.

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 16:00

Nyakék Platina 950, vékony anker láncon, 585 arany és ezüst, szecessziós stílusú függő, 54 különböző nagyságú, régi csiszolású briliáns cca. 2,70 ct (R2CrP1) ékítéssel, 1920 körül, után fémjelzett, 15,8 g, hossz: 42 cm, eredetileg szerelhető

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00

Olaj, vászon. 70x50 cm. Jelezés nélkül.

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-30 18:00

Női gyűrű Fehérarany 585, aszimmetrikus forma, 12 átmenetes színárnyalat szerint foglalt turmalin, rubelit változat cca. 6,00 ct ékítéssel, 10,5 g, átmérő: 17,5 mm

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-05 17:00

olaj, vászon fára ragasztva, 30*24 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft

80x60 cm Jelezve jobbra lent: Szantrucsek Jenő

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció: 57. aukció
Aukció időpontja: 2017-12-17 18:00

57 x 63 cm olaj, vászon jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-18 18:00

olaj, vászon, 80 × 60 cm, jelezve jobbra lent: MS/1961

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Burchard Bélaváry István ( Mád, 1864 - 1933 ) Nyájat terelő juhász Mérete: 54 x 40 cm + kerettel 59 x 45 cm Technika: vegyes technika Hordozó: karton Jelezve: balra lent

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00