olaj, fa, 51*71,5 cm
j.b.l.: K

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

olaj, vászon; 32 x 58,5

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

Melocco Miklós_x000D_ Róma, 1935 -_x000D_ _x000D_ SZÓKRATÉSZ (1991)_x000D_ Szitanyomat, papír_x000D_ 515 × 355 mm_x000D_ Jelezve balra lent:_x000D_ Szokratész vázlat, 55/100 _x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Melocco 91_x000D_

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

szitanyomat, papír, Krenn, 28*28 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Üvegtárgyak

138. tétel:

VÁZA

Kerek talpon, harang forma üveg test, csiszolt, köszörült növényi díszítéssel, kifelé hajló ezüst szájperemmel. 1867- 1937., Pest, HJ mesterjellel. Magasság: 17 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

akvarell, papír, 255*465 mm, j.b.l.: Gallé Tibor 1933

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ezüstözött alpakka, kopott. Alján jelzett: WMF. Német, 1900 körül. M.: 8 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

Szamurájok és banditák Bandit vs. Samurai Squad 1982 japán Hido Gasha (rend.) L.S. (graf.) 594 x 420 mm

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Szobor, kisplasztika

138. tétel:

KISPLASZTIKA

Öntött bronz. Aphrodité aranyalmával., XX. század eleje, Magasság: 17 cm

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, vászon; 51x69 cm

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Karkötő Fehérarany 750, keskeny, 36 foglalatból álló sor, 36 kerek csiszolású zafír cca. 9,00 ct ékítéssel, 16,9 g, hossz: 19,5 cm

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

62,5x43,5 vegyes technika, papír

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

13x30, Ceruza, papír, Jelezve középen lent Hagyatéki bélyegző 1914-1916 évből,leltározta Papai József felirat látható

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Olaj, farost, 67,5 x 95,5 cm, Jelezve jobbra lent: Tenk

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

olaj, vászon, 80*60 cm, j.b.l.: Rubovics M.

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

Ezüst, br. 76 g. Arabszámos és másodperc-mutatós óra ezüst tokban, niellós hátoldalán arany vizsla zsákmányával, működő óraszerkezettel és ezüst szálakból fonott tisztilánccal. Óra tokja kopott, lánc sérült. Óra jelzett: Brauswetter János Szegeden, ill.

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

Dobay Ferenc ( Vágás, 1867 - Budapest ) - Szőlős csendélet Technika: olaj Hordozó: karton Jelezve jobbra lent Mérete: 40,5 x 49,5

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

Ezüst, 1157 g. Hordozható állványon hat darab kivehető csészealj, pótolt fúvott üvegcsészékkel és fedeles bóléstállal. Jelzett: Pest, 1920 körül, Bachruch Antal. M.: 36 × 25 × 20 cm

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

138. tétel:

Új bálványok

Új bálványok 1938 amerikai Victor Fleming (rend.) 960 x 640 mm  Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

28 x 68 sablonnyomás, tus, gouache, aranyfesték, papír

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

olaj, vászon, 60*70 cm j.j.l.: Pleidell

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, papírlemez 33x47,5 cm

Kikiáltási ár: 850 000 Ft

29,5 x 45 cm, digitális print, 1/3 kópia

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 18:00

Fülbevaló pár Fehérarany 585, karmazált, csüngős fazon, karmos foglalású 2 oválisforma, 2 cseppforma tanzanit, 1,97, 1,90, 1,86, 1,74 ct és 68 azsúrfoglalt briliáns cca. 1,85 ct (MTCrSi) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 10,2 g, tanzanit tanúsítvánnya

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00