vörösréz lap, akril, , 30 x 40 cm
Kikiáltási ár: 30 000 Ft2020-08-20 00:00:00
Kikiáltási ár: 10 000 Ftbronz, fém, 14 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Prokop Péter (1919 – 2003): Mindennapi kenyerünket add meg nekünk 1978.
farost, olaj jjl. keretben, 60 x 43 cm
Kikiáltási ár: 36 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Gedő Ilka (1921-1985): Szellemlány I. (Vera) (Pasztellkép a Judit című olajképhez), 1969
Pasztell, papír;35,5x21,5 cm;Jelezve hátoldalon: Gedő Ilka Szellemlány (I. Vera) 1969 35,5x21,5 cm, pasztell, papíron és Gedő Ilka hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 650 000 Ft50x70;olaj, karton;Jelezve balra lent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 420 000 Ftfametszet, szignált, 11 x 10
Kikiáltási ár: 4 500 Ftbronz, fa, jelzett, 47 cm
Kikiáltási ár: 39 000 FtLánc briliáns függővel Fehérarany 585, vékony láncon cseppforma függő, 1 nagy, régi csiszolású briliáns cca. 3,00 ct, szín: N, tisztaság: P2, 9 apró, modern csiszolású briliáns cca. 0,20 ct, K, SI1, 14,3 g, hossz: 40 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ftszinezett rézkarc, jjl., keretben, 23 x 30 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftpapír, szén, jjl, 67,5 x 51 cm
Kikiáltási ár: 65 000 Ftvászon , olaj, jbf., 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftbronz, jl., 12 x 6 cm
Kikiáltási ár: 13 000 Ftfa, 22x45 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftvászon, olaj, 60,5 x 91,5
Kikiáltási ár: 30 000 Ftpapír, grafit, tempera, 48 x 70 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtFehérarany 585, 20 modern csiszolású briliáns cca. 0,30 ct, I-J, VS, 1 tenyésztett gyöngy, 12,40 g, hossz: 40 cm
Kikiáltási ár: 220 000 FtOlaj, vászon, 130,5x110,5 cm, Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1975-1981
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ftpapír, olaj, jh, keretben, 48 cm
Kikiáltási ár: 160 000 Ftszínes szita, 3/70, szignált, lapméret 66 x 60
Kikiáltási ár: 95 000 Ftfarost, olaj, jjl, keretben, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftrézkarc, jjl, keretben, 29 x 39 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftlitográfia, 50 x 75 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ft400x270 mm,tus rajz papír,j.j.l: Ábrahám Rafael 1982. VIII. 23.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft