vörösréz lap, akril, , 30 x 40 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-08-05 18:00

2020-08-20 00:00:00

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-08-19 18:00

bronz, fém, 14 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-02 18:00

farost, olaj jjl. keretben, 60 x 43 cm

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-17 18:00

Pasztell, papír;35,5x21,5 cm;Jelezve hátoldalon: Gedő Ilka Szellemlány (I. Vera) 1969 35,5x21,5 cm, pasztell, papíron és Gedő Ilka hagyatéki pecsét

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

50x70;olaj, karton;Jelezve balra lent: Bornemisza

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

fametszet, szignált, 11 x 10

Kikiáltási ár: 4 500 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

bronz, fa, jelzett, 47 cm

Kikiáltási ár: 39 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-30 18:00

Lánc briliáns függővel Fehérarany 585, vékony láncon cseppforma függő, 1 nagy, régi csiszolású briliáns cca. 3,00 ct, szín: N, tisztaság: P2, 9 apró, modern csiszolású briliáns cca. 0,20 ct, K, SI1, 14,3 g, hossz: 40 cm

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

szinezett rézkarc, jjl., keretben, 23 x 30 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-10-14 18:00

papír, szén, jjl, 67,5 x 51 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-10-28 18:00

vászon , olaj, jbf., 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-11 18:00

bronz, jl., 12 x 6 cm

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-25 18:00

fa, 22x45 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

vászon, olaj, 60,5 x 91,5

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

papír, grafit, tempera, 48 x 70 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-09 18:00

Fehérarany 585, 20 modern csiszolású briliáns cca. 0,30 ct, I-J, VS, 1 tenyésztett gyöngy, 12,40 g, hossz: 40 cm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Olaj, vászon, 130,5x110,5 cm, Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1975-1981

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-18 19:00

papír, olaj, jh, keretben, 48 cm

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-20 17:00

színes szita, 3/70, szignált, lapméret 66 x 60

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció: 91. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-20 18:00

farost, olaj, jjl, keretben, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-30 18:00

rézkarc, jjl, keretben, 29 x 39 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-13 18:00

litográfia, 50 x 75 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-27 18:00

400x270 mm,tus rajz papír,j.j.l: Ábrahám Rafael 1982. VIII. 23.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00