22x13,5 cm olaj, karton jelzés jobbra lent: Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 20 000 Ftpapír, olaj, akrill, jjl., keretben, 30 x 20 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtFehérarany 585‰, középen 1 nagyobb tenyészett gyöngy, szemátmérő: 10,0 mm, 2 régi csiszolású briliáns cca. 0,20 ct, J, P1, 3,3 g. Méret: 52
Kikiáltási ár: 80 000 FtOlaj, vászon , 43 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ftpapír, vegyestechnika, jjl., keretben, 24,5 x 17,5 cm
Kikiáltási ár: 45 000 Ft28x20 cm, olaj, karton, jelzés balra fent: Barta István 62.
Kikiáltási ár: 50 000 Ftpapír, rézkarc, jjl., 15,5 x 8 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftfa, olaj, jbl., keretben, 31 x 41 cm
Kikiáltási ár: 180 000 FtOlaj, vászon, 80 x 60 cm, Jelezve jobbra lent: Bujdosó 88-95, Jelezve hátoldalon: Bujdosó Ernő Madonnás 80x60 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 300 000 Ftkarton, tempera, jjl., keretben, 29 x 41 cm
Kikiáltási ár: 4 000 Ft26x21 cm olaj, fa, jelzés balra lent: Barun Károly 1900.
Kikiáltási ár: 50 000 FtFém dísztárgyak
Kikiáltási ár: 5 000 Ft700x500 mm Szitanyomat, papír, 11/15 Jelzés jobbra lent: Bereznai Péter 1986.
Kikiáltási ár: 46 000 Ftmerített papír, comp.print 50/50, jjl, keretben, 23 x 10,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtArany 585 nyitott óratok. Fehér arab számos porcelán számlap, másodperckörrel. Anker járatú szerkezet. Jelzett: IWC Schaffhausen. Tokszám: 602468, szerkezetszám: 516514, bruttó súly: 72,7 g Átmérő: 50 mm. Eredeti dobozában, tanúsítvánnyal.
Kikiáltási ár: 240 000 Ftpapír, gouache, jkl., keretben, 31 x 50 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftpapír, akvarell, jjl., 50 x 35 cm
Kikiáltási ár: 75 000 FtGouache, papír , 58 x 42 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1928
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ftpapír, akvarell, jjl., 50 x 35 cm
Kikiáltási ár: 75 000 Ft172 gr. Ezüst Teáskanál, 875/1000 finomságú orosz 20. Századi
Kikiáltási ár: 32 000 Ftpapír, rézkarc, keretben, 39 x 30 cm
Kikiáltási ár: 11 000 Ftrézkarc, jjl, keretben, 19 x 24 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftfarost, olaj, jjl., 40 x 50 cm
Kikiáltási ár: 42 000 Ft440x315 mm, Szitanyomat, papír 45/230 Jelzés jobbra lent:ef. Zámbó 88.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft