22x13,5 cm olaj, karton jelzés jobbra lent: Molnár Z. János

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-09-12 21:00

papír, olaj, akrill, jjl., keretben, 30 x 20 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-09-29 18:00

Ékszer, drágakő

51. tétel:

Briliáns gyűrű

Fehérarany 585‰, középen 1 nagyobb tenyészett gyöngy, szemátmérő: 10,0 mm, 2 régi csiszolású briliáns cca. 0,20 ct, J, P1, 3,3 g. Méret: 52

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 43 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

papír, vegyestechnika, jjl., keretben, 24,5 x 17,5 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-13 18:00

28x20 cm, olaj, karton, jelzés balra fent: Barta István 62.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 19:00

papír, rézkarc, jjl., 15,5 x 8 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-27 18:00

fa, olaj, jbl., keretben, 31 x 41 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-10 18:00

Olaj, vászon, 80 x 60 cm, Jelezve jobbra lent: Bujdosó 88-95, Jelezve hátoldalon: Bujdosó Ernő Madonnás 80x60 olaj, vászon

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

karton, tempera, jjl., keretben, 29 x 41 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-17 18:00

26x21 cm olaj, fa, jelzés balra lent: Barun Károly 1900.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-16 19:00

Fém dísztárgyak

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

700x500 mm Szitanyomat, papír, 11/15 Jelzés jobbra lent: Bereznai Péter 1986.

Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-02 19:00

merített papír, comp.print 50/50, jjl, keretben, 23 x 10,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-08 18:00

Arany 585 nyitott óratok. Fehér arab számos porcelán számlap, másodperckörrel. Anker járatú szerkezet. Jelzett: IWC Schaffhausen. Tokszám: 602468, szerkezetszám: 516514, bruttó súly: 72,7 g Átmérő: 50 mm. Eredeti dobozában, tanúsítvánnyal.

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

papír, gouache, jkl., keretben, 31 x 50 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-27 18:00

papír, akvarell, jjl., 50 x 35 cm

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-15 18:00

Gouache, papír , 58 x 42 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1928

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-22 18:00

172 gr. Ezüst Teáskanál, 875/1000 finomságú orosz 20. Századi

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-20 19:00

papír, rézkarc, keretben, 39 x 30 cm

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-05 18:00

rézkarc, jjl, keretben, 19 x 24 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-19 18:00

farost, olaj, jjl., 40 x 50 cm

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-02 18:00

440x315 mm, Szitanyomat, papír 45/230 Jelzés jobbra lent:ef. Zámbó 88.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-31 19:00