papír, toll, jjl., keretben, 22 x 27 cm

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-16 18:00

riso sokszorosítás, egyedi beavatkozással, jjl., 40,5 x 28,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-02 18:00

Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 – Budapest, 1941) Mediterrán utcarészlet Szén, papír 330 × 230 mm Jelzés nélkül Hátoldalon hagyatéki leltári szám: C/32

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

vászon, olaj, jjl., keretben, 40 x 50 cm

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-16 18:00

280x370 mm, Rézkarc, papír , Jelzés jobbra lent: Csurgói Máté L

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-07 19:00

51. tétel:

Szivardoboz

bronz, réz rátéttel, 16,5 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-30 18:00

Vörös kréta, papír, 15,5 x 21,5 cm, Jelezve balra lent: B. GY.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Olaj, fatábla, 53,5 x 36 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

papír, monotípia, jjl., keretben, 32 x 25 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-04-13 18:00

46x32 cm, Akril, papír, Jelzés balra lent: Varga.N.L. 1974.

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-04-10 19:00

papír, olaj, jjl., keretben, 24 x 30 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-04-27 18:00

50x60 cm olaj farost, jelzés balra lent: Scholz

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-08 19:00

papír, pasztel, jbl, keretben, 29,5 x 20,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-11 18:00

Acél hátul nyitott tok, eredeti bőr szíj, sötétkék számlap vitorlás indexekkel és dátum kijelzéssel. 50 méterig vízálló tok tükröződésmentes zafír kristályüveggel. 27 köves automata szerkezet (Eta 2895-2). Jelzett: Corum, referenciaszám: 395.101.20/0F03AB

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

vászon, olaj, jbl., 70 x 70 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-25 18:00

Akril, vászon , 120,5 x 120 cm, Jelezve jobbra lent: Halász, Jelezve hátoldalon: Halász Károly 2. Kék

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, papírlemez , 69 x 49,5 cm , Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

papír, tus, jkl., keretben, 29,5 x 20,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 18:00

35x65 cm, olaj, farost, Jelzés jobbra lent: H.É.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-29 19:00

Akvamarin női gyűrű Fehérarany 585, 50 modern csiszolású briliáns cca. 1,19 ct, I, VS2, ovális csiszolású akvamarin cca. 2,10 ct karmazált fazonban, 6,6 g, méret: 53

Kikiáltási ár: 680 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

vászon, olaj jbl., 65 x 80 cm

Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-17 18:00

porcelán , jelzett, 25,5 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-22 18:00

rézkarc, keretben, 40 x 30 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-06 18:00

Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Borászati Füzetek. 1869. Első évfolyam. V. füzet. Szerk. Somssich Pál és Entz Ferenc.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00