papír, toll, jjl., keretben, 22 x 27 cm
Kikiáltási ár: 11 000 Ftriso sokszorosítás, egyedi beavatkozással, jjl., 40,5 x 28,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtAba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 – Budapest, 1941) Mediterrán utcarészlet Szén, papír 330 × 230 mm Jelzés nélkül Hátoldalon hagyatéki leltári szám: C/32
Kikiáltási ár: 55 000 Ftvászon, olaj, jjl., keretben, 40 x 50 cm
Kikiáltási ár: 42 000 Ft280x370 mm, Rézkarc, papír , Jelzés jobbra lent: Csurgói Máté L
Kikiáltási ár: 12 000 Ftbronz, réz rátéttel, 16,5 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 7 000 FtVörös kréta, papír, 15,5 x 21,5 cm, Jelezve balra lent: B. GY.
Kikiáltási ár: 60 000 FtOlaj, fatábla, 53,5 x 36 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 550 000 Ftpapír, monotípia, jjl., keretben, 32 x 25 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft46x32 cm, Akril, papír, Jelzés balra lent: Varga.N.L. 1974.
Kikiáltási ár: 38 000 Ftpapír, olaj, jjl., keretben, 24 x 30 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ft50x60 cm olaj farost, jelzés balra lent: Scholz
Kikiáltási ár: 90 000 Ftpapír, pasztel, jbl, keretben, 29,5 x 20,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtAcél hátul nyitott tok, eredeti bőr szíj, sötétkék számlap vitorlás indexekkel és dátum kijelzéssel. 50 méterig vízálló tok tükröződésmentes zafír kristályüveggel. 27 köves automata szerkezet (Eta 2895-2). Jelzett: Corum, referenciaszám: 395.101.20/0F03AB
Kikiáltási ár: 700 000 Ftvászon, olaj, jbl., 70 x 70 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtAkril, vászon , 120,5 x 120 cm, Jelezve jobbra lent: Halász, Jelezve hátoldalon: Halász Károly 2. Kék
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtOlaj, papírlemez , 69 x 49,5 cm , Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ftpapír, tus, jkl., keretben, 29,5 x 20,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ft35x65 cm, olaj, farost, Jelzés jobbra lent: H.É.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAkvamarin női gyűrű Fehérarany 585, 50 modern csiszolású briliáns cca. 1,19 ct, I, VS2, ovális csiszolású akvamarin cca. 2,10 ct karmazált fazonban, 6,6 g, méret: 53
Kikiáltási ár: 680 000 Ftvászon, olaj jbl., 65 x 80 cm
Kikiáltási ár: 9 500 FtPorcelán, kerámia
51. tétel:Szász Endre (1926-2003): Pillangós fej, matricás hollóházi porcelán váza
porcelán , jelzett, 25,5 cm
Kikiáltási ár: 6 000 Ftrézkarc, keretben, 40 x 30 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Borászati Füzetek. 1869. Első évfolyam. V. füzet. Szerk. Somssich Pál és Entz Ferenc.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft