Olaj, vászon , 160.5 x 150, Jelezve hátoldalon: L.Lakner 1976. april; Jelezve vakrámán: Michalangelo: Skizzen von marmorblockend, die er in Carrara schlagen liess, mit dem steinmetzeneichen und der eigentumsmarke des k
Kikiáltási ár: 8 000 000 FtOlaj, vászon, 70 x 99,5 cm, Jelezve balra lent: Neogrády László.
Kikiáltási ár: 950 000 Ftvászon, olaj kartonra kasírozva, jjl, keretben, 50 x 61 cm
Kikiáltási ár: 130 000 Ftmatricás, hibátlan, 30 db. cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftrézkarc, 34 x 29,5 cm
Kikiáltási ár: 11 000 Ftrézkarc, 34 x 29,5 cm
Kikiáltási ár: 11 000 Ft230 x 460 mm Szita papír, 20/60 j.k.: O.L.
Kikiáltási ár: 90 000 FtJuszkó Béla (1877-1969): Mecset. 1918. J.b.l.
Kikiáltási ár: 25 000 Ftpapír, zsírkréta, jk., keretben, 29,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Pap Gyula (1899-1983) Pap Gyula (1899-1983): Virágot öntöző lány. J.b.l.
Pap Gyula (1899-1983): Virágot öntöző lány. J.b.l.
Kikiáltási ár: 38 000 Ftpapír, akril, jkl, 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 180 000 FtKönyv, papírrégiség
Kikiáltási ár: 4 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Antik könyvek. Valerius Flaccus, Caius: Argonautica. Nicolaus Heinsius . ex vetustissimis exemplaribus recensuit et animadversiones adjecit.
Kikiáltási ár: 16 000 Ftpapír, vegyestechnika, jjl, keretben, 42 x 30 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ft34 cm Festett mázas kerámia, j.l.a.: Kiss Roóz
Kikiáltási ár: 56 000 Ftbronz, jelzett, 10,5 cm
Kikiáltási ár: 4 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Neogrády László (1896-1962) Neogrády László (1896-1962): Lányok a patakparton. J.j.l.
Neogrády László (1896-1962): Lányok a patakparton. J.j.l.
Kikiáltási ár: 80 000 Ftpapír, tus, jjf, keretben, 29,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, monotipia, jkl., 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 50 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Szánthó Mária (1902 – 1994) Szánthó Mária (1902 – 1994): Hegedűs lány. J.j.l
Szánthó Mária (1902 - 1994) Szánthó Mária (1902 - 1994): Hegedűs lány. J.j.l
Kikiáltási ár: 96 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Békefi Antal Békefi Antal: Bakonyi népdalok. Gyűjtötte –. Dedikált példány.
Békefi Antal: Bakonyi népdalok. Gyűjtötte --. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft290 x 195 mm Színezett rézkarc papír, j.j.l.: Molnár Gabriella
Kikiáltási ár: 8 000 Ftpapír, tempera, jh,keretben, 60 x 46 cm
Kikiáltási ár: 140 000 FtOlaj, papírlemez, 33,5 x 45 cm, Jelezve jobbra lent: Pirano. Vaszary J.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft