Olaj, vászon , 160.5 x 150, Jelezve hátoldalon: L.Lakner 1976. april; Jelezve vakrámán: Michalangelo: Skizzen von marmorblockend, die er in Carrara schlagen liess, mit dem steinmetzeneichen und der eigentumsmarke des k

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-17 19:00

Olaj, vászon, 70 x 99,5 cm, Jelezve balra lent: Neogrády László.

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

vászon, olaj kartonra kasírozva, jjl, keretben, 50 x 61 cm

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-21 18:00

matricás, hibátlan, 30 db. cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-01-11 18:00

rézkarc, 34 x 29,5 cm

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-01-25 18:00

rézkarc, 34 x 29,5 cm

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 18:00

230 x 460 mm Szita papír, 20/60 j.k.: O.L.

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Juszkó Béla (1877-1969): Mecset. 1918. J.b.l.

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

papír, zsírkréta, jk., keretben, 29,5 x 21 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-22 18:00

Pap Gyula (1899-1983): Virágot öntöző lány. J.b.l.

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

papír, akril, jkl, 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Antik könyvek. Valerius Flaccus, Caius: Argonautica. Nicolaus Heinsius . ex vetustissimis exemplaribus recensuit et animadversiones adjecit.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

papír, vegyestechnika, jjl, keretben, 42 x 30 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-22 18:00

34 cm Festett mázas kerámia, j.l.a.: Kiss Roóz

Kikiáltási ár: 56 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-20 19:00

bronz, jelzett, 10,5 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-04-05 18:00

Neogrády László (1896-1962): Lányok a patakparton. J.j.l.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

papír, tus, jjf, keretben, 29,5 x 21 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-04-19 18:00

papír, monotipia, jkl., 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-03 18:00

Szánthó Mária (1902 - 1994) Szánthó Mária (1902 - 1994): Hegedűs lány. J.j.l

Kikiáltási ár: 96 000 Ft

Békefi Antal: Bakonyi népdalok. Gyűjtötte --. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

290 x 195 mm Színezett rézkarc papír, j.j.l.: Molnár Gabriella

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-08 20:43

papír, tempera, jh,keretben, 60 x 46 cm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Olaj, papírlemez, 33,5 x 45 cm, Jelezve jobbra lent: Pirano. Vaszary J.

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft