Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 12:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-02-19 21:00

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-13 21:00

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - faragott márvány, 36,5*23 cm, "Theodelinda Mater Adaloal R. Di." felirattal, sérült
Tételkód - NAG216-052

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Műtárgy leírás - Kitűző Arany 585, karikaforma, belső csüngő szívformával, apró fél gyöngy és üvegkő díszítéssel, 1900 körül, 5,1 g, javított
Tételkód - BAV201606.14-052

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

bronz, 14*30 cm

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

Müller Árpád (1961 - 2006): Riporter, 2003, farost, ceruza, jjf, 24,5 x 32 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-08-31 18:00

farost, olaj, jho., 30,5 x 29,9 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

Bartl József Budapest, 1932 - 2013 Csendélet bokállyal Olaj, vászon 60 × 90 Jelezve jobbra lent: Bartl

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

papír, akvarell, kréta, jjl. , 18 x 25 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-14 18:00

Szén, velúrpapír 58x40,5 cm Jelezve jobbra lent: FM 1930

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

rézkarc-papír, j,j,l,: Borsos Miklós 968. 285*310mm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-29 18:00