52. tétel:52. tétel, Orosz ikonfestő, 1900 körül: Szent Xenophon és egy szent apátnő
52. tétel:Ékszer, drágakő
52. tétel:Műtárgy leírás - faragott márvány, 36,5*23 cm, "Theodelinda Mater Adaloal R. Di." felirattal, sérült
Tételkód - NAG216-052
Műtárgy leírás - Kitűző Arany 585, karikaforma, belső csüngő szívformával, apró fél gyöngy és üvegkő díszítéssel, 1900 körül, 5,1 g, javított
Tételkód - BAV201606.14-052
Szobor, kisplasztika
52. tétel:William Wauer (Oberwiesenthal, 1886 – West Berlin, 1962) – Vízivilág
bronz, 14*30 cm
Kikiáltási ár: 550 000 FtMüller Árpád (1961 - 2006): Riporter, 2003, farost, ceruza, jjf, 24,5 x 32 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ftfarost, olaj, jho., 30,5 x 29,9 cm
Kikiáltási ár: 48 000 FtBartl József Budapest, 1932 - 2013 Csendélet bokállyal Olaj, vászon 60 × 90 Jelezve jobbra lent: Bartl
Kikiáltási ár: 110 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Rainerné Istvánffy Gabriella (1875 – 1964): Nyírfacsemeték a domboldalban
papír, akvarell, kréta, jjl. , 18 x 25 cm
Kikiáltási ár: 15 000 FtSzén, velúrpapír 58x40,5 cm Jelezve jobbra lent: FM 1930
Kikiáltási ár: 400 000 Ftrézkarc-papír, j,j,l,: Borsos Miklós 968. 285*310mm
Kikiáltási ár: 10 000 Ft