papír, olaj, jjl, 11,5 x 7,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-17 18:00

60x42 cm, Litográfia, papír, Jelezve jobbra lent Herpai Szemes Zoltán 94/100

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00

Akvarell, papír, 29 x 39 cm, Jelezve balra lent: CSVN 870814

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-25 18:00

papír, tus, jbl, 49 x 40 cm

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 18:00

olaj, vászon, 92*45 cm, j.n., egykorú keretben, sérült

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-30 17:00

linómetszet, 23,3x48,3 cm

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció: Meseaukció
Aukció időpontja: 2017-06-10 19:00

Kálmán György, Zsolnay Zsuzsa, Peter Wiess: Marat halála című előadásban, Nemzeti Színház, stand/sajtó fotó; Méret: 13 x 18 cm; Hátoldalán jelezve: 1972. ÉV jelzéssel; kézírással: Kálmán György, Peter Wiess Marat halála Nemzeti 1972

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 19:00

Ékszer, drágakő

53. tétel:

Női gyűrű

Arany 585, 3 különböző nagyságú, oválisformájú, fazettált csiszolású zafír cca. 1,50 ct és 28 apró briliáns cca. 0,45 ct (MCP1) ékítéssel, 4,1 g, átmérő: 17,3 mm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

papír, akvarell, jjl, 19 x 27 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-14 18:00

egyedi kőfaragás, 21,5 cm

Kikiáltási ár: 19 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-21 18:00

Ismeretlen XX. századi angol festő - Viharos tenger Technika: pasztell Hordozó: papír Jelzés nélkül Mérete: 225 x 345 mm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

rézkarc, kasírozva, jjl, 41 x 30 cm

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-06 18:00

Bernáth Aurél Marcali, 1895 - Budapest, 1982 A HOLT-TISZA Akvarell, papír 210 × 293 mm Jelezve balra lent: AB Életműkatalógus szám: 1943/61.

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

1916 Fotólap a a budapesti Zita korház személyzetéről.

Kikiáltási ár: 2 200 Ft
Aukció: 62.Aukció
Aukció időpontja: 2017-09-14 18:00

53. tétel:

Micimackó

Micimackó Winnie the Pooh 1977 amerikai Walt Disney (rend.) Hódosi Mária (graf.) 841 x 594 mm  Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

színes szita, jn, 38,5 x 27 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-20 18:00

28x35 olaj, karton

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

króm, műanyag búra, 180 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-04 18:00

olaj, vászon, 35,5*44 cm j.b.l.: Hosszú, sérült

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, fa 18x30 cm

Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Szecesszió művészete - 10 db művészeti kiadvány

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-18 18:00

Longines Dolce Vita férfi karóra Acél tok,fekete rómaiszámos dátumkijelzős számlap három segédkörrel, zafírüveg, 30 méter vízállóság , működő kvarc stopperes szerkezet, eredeti dobozában. Jelzett: Longines; ref.szám: L56564; tokszám: 29738264. Mé

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 16:00

papír, grafit, jjl, 27 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-02 18:00

Fülbevaló pár Ezüst 800 és arany 580, tükörsaton foglalatokból készült csüngős fazon, 26 különböző nagyságú gyémánt cca. 0,60 ct ékítéssel, patentzáras beakasztással, régi ékszerből alakított, 11,6 g

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00