papír, olaj, jjl, 11,5 x 7,5 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ft60x42 cm, Litográfia, papír, Jelezve jobbra lent Herpai Szemes Zoltán 94/100
Kikiáltási ár: 15 000 FtAkvarell, papír, 29 x 39 cm, Jelezve balra lent: CSVN 870814
Kikiáltási ár: 18 000 Ftpapír, tus, jbl, 49 x 40 cm
Kikiáltási ár: 130 000 Ftolaj, vászon, 92*45 cm, j.n., egykorú keretben, sérült
Kikiáltási ár: 80 000 Ftlinómetszet, 23,3x48,3 cm
Kikiáltási ár: 13 000 FtKálmán György, Zsolnay Zsuzsa, Peter Wiess: Marat halála című előadásban, Nemzeti Színház, stand/sajtó fotó; Méret: 13 x 18 cm; Hátoldalán jelezve: 1972. ÉV jelzéssel; kézírással: Kálmán György, Peter Wiess Marat halála Nemzeti 1972
Kikiáltási ár: 4 000 FtArany 585, 3 különböző nagyságú, oválisformájú, fazettált csiszolású zafír cca. 1,50 ct és 28 apró briliáns cca. 0,45 ct (MCP1) ékítéssel, 4,1 g, átmérő: 17,3 mm
Kikiáltási ár: 120 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 19 x 27 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ftegyedi kőfaragás, 21,5 cm
Kikiáltási ár: 19 000 FtIsmeretlen XX. századi angol festő - Viharos tenger Technika: pasztell Hordozó: papír Jelzés nélkül Mérete: 225 x 345 mm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftrézkarc, kasírozva, jjl, 41 x 30 cm
Kikiáltási ár: 13 000 FtBernáth Aurél Marcali, 1895 - Budapest, 1982 A HOLT-TISZA Akvarell, papír 210 × 293 mm Jelezve balra lent: AB Életműkatalógus szám: 1943/61.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft1916 Fotólap a a budapesti Zita korház személyzetéről.
Kikiáltási ár: 2 200 FtMicimackó Winnie the Pooh 1977 amerikai Walt Disney (rend.) Hódosi Mária (graf.) 841 x 594 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 50 000 Ftszínes szita, jn, 38,5 x 27 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft28x35 olaj, karton
Kikiáltási ár: 800 000 Ftkróm, műanyag búra, 180 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftolaj, vászon, 35,5*44 cm j.b.l.: Hosszú, sérült
Kikiáltási ár: 70 000 FtOlaj, fa 18x30 cm
Kikiáltási ár: 380 000 FtSzecesszió művészete - 10 db művészeti kiadvány
Kikiáltási ár: 15 000 FtLongines Dolce Vita férfi karóra Acél tok,fekete rómaiszámos dátumkijelzős számlap három segédkörrel, zafírüveg, 30 méter vízállóság , működő kvarc stopperes szerkezet, eredeti dobozában. Jelzett: Longines; ref.szám: L56564; tokszám: 29738264. Mé
Kikiáltási ár: 120 000 Ftpapír, grafit, jjl, 27 x 22,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtFülbevaló pár Ezüst 800 és arany 580, tükörsaton foglalatokból készült csüngős fazon, 26 különböző nagyságú gyémánt cca. 0,60 ct ékítéssel, patentzáras beakasztással, régi ékszerből alakított, 11,6 g
Kikiáltási ár: 100 000 Ft