olaj, vászon, j.j.l.: Szüle, 80*60 cm,
Kikiáltási ár: 80 000 Ft37x48 ;olaj, farost;Jelezve jobbra fent: Hantai 1948 Róma
Kikiáltási ár: 6 500 000 FtMérete, Technika: akvarell/papír, állapota jó, 1917
Kikiáltási ár: 15 000 FtGouache, pasztell, papír papírlemezen;67,5x50 cm;Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 200 000 FtAcéltok és -csat, kék számlap másodperckörrel és dátumkijelzéssel, vízálló tok zafír kristályüveggel, stopperes kvarc szerkezet (Eta q. 251262). Jelzett: Bucherer, szériaszám: 251.742 Átmérő: 38 mm
Kikiáltási ár: 140 000 FtMérete 25,5 cm*35 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftvászon, olaj, jjl, 90 x 80 cm
Kikiáltási ár: 130 000 FtMérete 59 cm x 49 cm, Technika: akvarell/papír, képcsarnokos
Kikiáltási ár: 30 000 Ftüveg, jn, 17 cm
Kikiáltási ár: 4 000 Ftlitográfia, jbl , 22,5 x 28 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtOlaj, karton;100x70 cm;Jelezve balra lent: 1996. Feketebács, Jelezve jobbra lent: Nádler István
Kikiáltási ár: 850 000 FtMérete 31 cm x 42 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.
Kikiáltási ár: 2 500 FtArany 750 és fémbetétes tok, krém színű, index és arab_x000D_ számos, 2 segédszámkörös számlap, kézi felhúzós, 17_x000D_ köves, stopperes kronográf szerkezet, Londeron 48,_x000D_ 43,4 g
Kikiáltási ár: 140 000 Ftakvarell, tus; 28 x 40
Kikiáltási ár: 15 000 Ftbronz, jelzett, 9 cm
Kikiáltási ár: 2 800 FtMérete 27 cm x 36,5 cm, Technika: vegyes/papír, J.B.L.: HDA 54
Kikiáltási ár: 50 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:Orosz ikonfestő, 19. sz.: Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel
olaj, fa, 40*33 cm, restaurált
Kikiáltási ár: 120 000 Ftfotó, 20,5*25,5 cm
Kikiáltási ár: 19 000 FtRuzicskay György (1896-1993): Múzeumkörút, Budapest, olaj, vászon, 55 x 68 cm, Jelezve jobbra lent: Ruzicskay
Kikiáltási ár: 220 000 FtAkvarell, papír;51,5x73,5 cm;Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ftkarton, pasztell, jbl, 50 x 64 cm
Kikiáltási ár: 95 000 Ft120x101;tempera, falemez;Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 36 000 000 FtFehérarany 585, 12 briliáns cca. 0,60 ct (MCrSi) és 1 tenyésztett gyöngy, 3,5 g, méret: 60
Kikiáltási ár: 100 000 FtMérete 24,5 cm*31 cm, Rézkarc
Kikiáltási ár: 3 000 Ft