olaj, vászon, j.j.l.: Szüle, 80*60 cm,

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

37x48 ;olaj, farost;Jelezve jobbra fent: Hantai 1948 Róma

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Mérete, Technika: akvarell/papír, állapota jó, 1917

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-13 20:00

Gouache, pasztell, papír papírlemezen;67,5x50 cm;Jelezve középen lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Acéltok és -csat, kék számlap másodperckörrel és dátumkijelzéssel, vízálló tok zafír kristályüveggel, stopperes kvarc szerkezet (Eta q. 251262). Jelzett: Bucherer, szériaszám: 251.742 Átmérő: 38 mm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 25,5 cm*35 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-27 20:00

vászon, olaj, jjl, 90 x 80 cm

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-30 18:00

Mérete 59 cm x 49 cm, Technika: akvarell/papír, képcsarnokos

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Üvegtárgyak

53. tétel:

Hamutál

üveg, jn, 17 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-16 18:00

litográfia, jbl , 22,5 x 28 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-13 18:00

Olaj, karton;100x70 cm;Jelezve balra lent: 1996. Feketebács, Jelezve jobbra lent: Nádler István

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-17 18:00

Mérete 31 cm x 42 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.

Kikiáltási ár: 2 500 Ft

Arany 750 és fémbetétes tok, krém színű, index és arab_x000D_ számos, 2 segédszámkörös számlap, kézi felhúzós, 17_x000D_ köves, stopperes kronográf szerkezet, Londeron 48,_x000D_ 43,4 g

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

akvarell, tus; 28 x 40

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

bronz, jelzett, 9 cm

Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-27 18:00

Mérete 27 cm x 36,5 cm, Technika: vegyes/papír, J.B.L.: HDA 54

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

olaj, fa, 40*33 cm, restaurált

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

fotó, 20,5*25,5 cm

Kikiáltási ár: 19 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Ruzicskay György (1896-1993): Múzeumkörút, Budapest, olaj, vászon, 55 x 68 cm, Jelezve jobbra lent: Ruzicskay

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Akvarell, papír;51,5x73,5 cm;Jelezve jobbra lent: Patkó

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

karton, pasztell, jbl, 50 x 64 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-11 18:00

120x101;tempera, falemez;Jelezve jobbra lent: Patkó

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft

Ékszer, drágakő

53. tétel:

Női gyűrű

Fehérarany 585, 12 briliáns cca. 0,60 ct (MCrSi) és 1 tenyésztett gyöngy, 3,5 g, méret: 60

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Mérete 24,5 cm*31 cm, Rézkarc

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-19 20:00