bronz, jjl., 22,5 x 11,5 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-10-14 18:00

Porcelán, kerámia

53. tétel:

Tálka fogóval:

mázas kerámia, vessző, jn, 21,5x12 cm

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-10-28 18:00

fa, olaj, jbl., keretben, 17,5 x 21,5 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-11 18:00

papír, pasztell, jho., 68 x 70 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-25 18:00

fakéreg, 18x19, 23x16 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

farost, olaj, 35 x 35

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

vászon, olaj, kenderkóc,jjl, keretben, 70 x 100 cm

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-09 18:00

Ékszer, drágakő

53. tétel:

Karikagyűrű pár

Fehérarany 750‰ jelzett Bulgari, 54-59-es méret, 14,3 gr

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Akvarell, papír, 68x49 cm, Jelezve jobbra lent: Földi

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-18 19:00

bronz, jjo, 27 x 30 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-20 17:00

színes szita, 18/30, szignált, papírm.:21 x 15

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció: 91. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-20 18:00

zománc, jjl, 16 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-30 18:00

farost, olaj, jjl, keretben , 50 x 60 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-13 18:00

papír, olaj, jjl, keretben, 38 x 29 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-27 18:00

140x200 mm,színezett rézkarc,papír,j.j.l: Kőnig 2003.

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

papír, pasztell, jjl, 28 x 37,5 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-02-10 18:00

papír, akvarell, jjl., keretben, 42 x 28,5 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-02-21 18:00

40x60 cm,olaj,farost,j,b,fent:Walter

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-02-23 18:00

vászon, vegyes technika, jho. , 60 x 90 cm

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-03-03 18:00

papír, pasztel, jbl, keretben, 47 x 62 cm

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-03-17 18:00

farost, kréta, jjl, 75,5 x 42 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-03-31 18:00

papír, pasztell, jjl., keretben, 62,5 x 45,5 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-14 18:00

60x80 cm,olaj,vászon,j.b.l: Berkes A.

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-19 18:00

karton, olaj, jho., keretben, 52 x 67 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 18:00