bronz, jjl., 22,5 x 11,5 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ftmázas kerámia, vessző, jn, 21,5x12 cm
Kikiáltási ár: 9 000 Ftfa, olaj, jbl., keretben, 17,5 x 21,5 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftpapír, pasztell, jho., 68 x 70 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ftfakéreg, 18x19, 23x16 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftfarost, olaj, 35 x 35
Kikiáltási ár: 17 000 Ftvászon, olaj, kenderkóc,jjl, keretben, 70 x 100 cm
Kikiáltási ár: 350 000 FtFehérarany 750‰ jelzett Bulgari, 54-59-es méret, 14,3 gr
Kikiáltási ár: 320 000 FtAkvarell, papír, 68x49 cm, Jelezve jobbra lent: Földi
Kikiáltási ár: 320 000 Ftbronz, jjo, 27 x 30 cm
Kikiáltási ár: 150 000 Ftszínes szita, 18/30, szignált, papírm.:21 x 15
Kikiáltási ár: 26 000 Ftzománc, jjl, 16 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftfarost, olaj, jjl, keretben , 50 x 60 cm
Kikiáltási ár: 65 000 Ftpapír, olaj, jjl, keretben, 38 x 29 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ft140x200 mm,színezett rézkarc,papír,j.j.l: Kőnig 2003.
Kikiáltási ár: 14 000 Ftpapír, pasztell, jjl, 28 x 37,5 cm
Kikiáltási ár: 50 000 Ftpapír, akvarell, jjl., keretben, 42 x 28,5 cm
Kikiáltási ár: 24 000 Ft40x60 cm,olaj,farost,j,b,fent:Walter
Kikiáltási ár: 70 000 Ftvászon, vegyes technika, jho. , 60 x 90 cm
Kikiáltási ár: 160 000 Ftpapír, pasztel, jbl, keretben, 47 x 62 cm
Kikiáltási ár: 450 000 Ftfarost, kréta, jjl, 75,5 x 42 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftpapír, pasztell, jjl., keretben, 62,5 x 45,5 cm
Kikiáltási ár: 38 000 Ft60x80 cm,olaj,vászon,j.b.l: Berkes A.
Kikiáltási ár: 240 000 Ftkarton, olaj, jho., keretben, 52 x 67 cm
Kikiáltási ár: 38 000 Ft