Tus, papír, 36 x 30,5 cm, Jelezve balra lent: Amos 1941
Kikiáltási ár: 650 000 Ftpapír, akvarell, tus, jjl. keretben, 28 x 14 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ft85x100 cm olaj, farost jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 70 000 Ftvászon, olaj, jjl, keretben, 40,5 x 30,5 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtAkril, vászon, 140 x 120 cm, Jelezve hátoldalon: Nádler István 1997
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ftofszet, 84 x 59 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftofszet, 84 x 59 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftgipsz, jjl talapzaton, javított, 40, 29 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:Bibliofília. Örkény István: Egyperces novellák. Illusztrálta Réber László. Összeáll. Radnóti Zsuzsa. Szerk. és terv. Szántó Tibor. Számozott példány. + Örkény István felesége, Radnóti Zsuzsa (1938- ) dramaturg által írt gratuláció Pándy Lajos (1922-2014)
Kikiáltási ár: 2 000 Ft22x13,5 cm Olaj, karton, j.j.l.: Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 28 000 FtKis Róka Csaba (1981-): Despicable Rebirth, 2021, olaj, zománc, vászon, 100 x 160 cm, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:(Batizfalvi István- Vizkeleti Béla): Magyar vezérek és királyok arczképcsarnoka, Magyarország rövid történelmével 1885-ig. 60 kőnyomatú arczképpel. 4. bőv. kiad.
Kikiáltási ár: 4 000 FtOlaj, kollázs, falemez , 19,5 x 26 cm; 20 x 21,5 cm, Jelzés nélkül; Jelezve hátoldalon: Bálint Endre pecsét
Kikiáltási ár: 1 000 000 FtBronz, Magasság: 86 cm, Jelezve a talapzaton: Markup Béla 1939
Kikiáltási ár: 1 400 000 Fttűzzománc, jjl, keretben, 35 x 21 cm
Kikiáltási ár: 35 000 Ftbronz, jelzett, 31,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtRESIGN COATED SILVER GELATINE PRINT, 50,8 X 61 cm
Kikiáltási ár: 24 000 Ftpapír, c print, jjl, keretben, 30,5 x 22 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ft500 x 325 mm Szitanyomat, papír, 79/100 j.j.l.: Székely 1978
Kikiáltási ár: 60 000 FtKapussy György (1903 - 1986): Virágcsendélet. J.j.l.
Kikiáltási ár: 15 000 Ftfotó 5 db, 60 x 50 cm
Kikiáltási ár: 36 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:Péczely Antal (1891 – 1960) Péczely Antal (1891 – 1960): Bibliai jelenet. J.j.l.
Péczely Antal (1891 - 1960): Bibliai jelenet. J.j.l.
Kikiáltási ár: 19 000 Ftvászon, szita, 28/60, jjl, keretben, 52 x 52 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:Arany János tíz balladája. Zichy Mihály rajzaival. Fac-simile kiadás. I. kötet. Ritka kötésváltozat.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft