Tus, papír, 36 x 30,5 cm, Jelezve balra lent: Amos 1941

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

papír, akvarell, tus, jjl. keretben, 28 x 14 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-26 18:00

85x100 cm olaj, farost jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

vászon, olaj, jjl, keretben, 40,5 x 30,5 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-09 18:00

Akril, vászon, 140 x 120 cm, Jelezve hátoldalon: Nádler István 1997

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

ofszet, 84 x 59 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-23 18:00

ofszet, 84 x 59 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

gipsz, jjl talapzaton, javított, 40, 29 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-07 18:00

Bibliofília. Örkény István: Egyperces novellák. Illusztrálta Réber László. Összeáll. Radnóti Zsuzsa. Szerk. és terv. Szántó Tibor. Számozott példány. + Örkény István felesége, Radnóti Zsuzsa (1938- ) dramaturg által írt gratuláció Pándy Lajos (1922-2014)

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

22x13,5 cm Olaj, karton, j.j.l.: Molnár Z. János

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-05 19:00

Kis Róka Csaba (1981-): Despicable Rebirth, 2021, olaj, zománc, vászon, 100 x 160 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

(Batizfalvi István- Vizkeleti Béla): Magyar vezérek és királyok arczképcsarnoka, Magyarország rövid történelmével 1885-ig. 60 kőnyomatú arczképpel. 4. bőv. kiad.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, kollázs, falemez , 19,5 x 26 cm; 20 x 21,5 cm, Jelzés nélkül; Jelezve hátoldalon: Bálint Endre pecsét

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-17 19:00

Bronz, Magasság: 86 cm, Jelezve a talapzaton: Markup Béla 1939

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

tűzzománc, jjl, keretben, 35 x 21 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-21 18:00

bronz, jelzett, 31,5 x 21 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-01-11 18:00

RESIGN COATED SILVER GELATINE PRINT, 50,8 X 61 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-01-25 18:00

papír, c print, jjl, keretben, 30,5 x 22 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 18:00

500 x 325 mm Szitanyomat, papír, 79/100 j.j.l.: Székely 1978

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Kapussy György (1903 - 1986): Virágcsendélet. J.j.l.

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

fotó 5 db, 60 x 50 cm

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-22 18:00

Péczely Antal (1891 - 1960): Bibliai jelenet. J.j.l.

Kikiáltási ár: 19 000 Ft

vászon, szita, 28/60, jjl, keretben, 52 x 52 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-08 18:00

Arany János tíz balladája. Zichy Mihály rajzaival. Fac-simile kiadás. I. kötet. Ritka kötésváltozat.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00