Antik könyvek. Weber, Johann Adam: Ars discurrendi de qualibet materia. Ad centum fontes reducta et multis exemplis inculpate curiosis lectuque iucundis illustrata.

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

papír, tus, jjl, keretben, 29,5 x 21 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-22 18:00

17,5x11,5x5,5 cm Festett mázas kerámia, j.a.: Gorka L,

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-20 19:00

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-04-05 18:00

Pálnagy Zsigmond (1896 - 1959): Nők a pataknál. J.j.l.

Kikiáltási ár: 58 000 Ft

papír, szinezett litográfia, keretben, 50 x 40 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-04-19 18:00

vászon, olaj, jjl, , 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-03 18:00

Szántó Oszkár (1958- ?) Szántó Oszkár (1958- ?): Ménes. J.j.l

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjuság számára. Harmadik kiad. Számos szövegképpel.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

400 x 500 mm Szitanyomat papír, 94/100 j.j.l.: Szalay Lajos

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-08 20:43

zselatinos ezüst nagyítás vintage, jjl, 33 x 20 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Kerámia, Magasság: 26,5 cm, Átmérő: 17,5 cm, Jelzés: domború körpecsét, masszába nyomott, nem kivehető fazonszám

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft

Akvarell, gouache, papír, 20,5 x 17,5 cm, Jelezve jobbra lent: g. Miklós

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-18 18:00

papír, vegyestechnika, jjl, keretben, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-31 18:00

papír, rézkarc, jjl, keretben, 29 x 39 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-14 18:00

Antik könyvek. (Psalmanazar) Psalmanaazaar, George: Description de l'ile Formosa en Asie, du gouvernement, des loix, de moeurs & de la religion des habitans: dressée sur le mémoires du --. Avec une ample.. relation de ses voiages ... par le Sieur N. F. D.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Pap Emil (1884-1949) Pap Emil (1884-1949): Kék ruhás hölgy. J.j.l.

Kikiáltási ár: 76 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-19 18:00

papír szitanyomat, 67 x 51,5

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-28 18:00

karton, olaj, keretben, 34 x 47

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-07-12 18:00

papír, print, jjl, keretben, 27 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-07-26 18:00

papír,tus, jbf, keretben, 29,5 x 20,5

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-08-09 18:00

papír, ceruza, keretben, 31 x 23

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-08-23 18:00

papír, ceruza, keretben, 29 x 21

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-06 18:00

papír, tus, jbo, keretben, 20,5 x 29,5

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-20 18:00