Könyv, papírrégiség
53. tétel:Antik könyvek. Weber, Johann Adam: Ars discurrendi de qualibet materia. Ad centum fontes reducta et multis exemplis inculpate curiosis lectuque iucundis illustrata.
Kikiáltási ár: 12 000 Ftpapír, tus, jjl, keretben, 29,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ft17,5x11,5x5,5 cm Festett mázas kerámia, j.a.: Gorka L,
Kikiáltási ár: 9 000 Ftpapír, tus, jjl, keretben, 29,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:Pálnagy Zsigmond (1896 – 1959) Pálnagy Zsigmond (1896 – 1959): Nők a pataknál. J.j.l.
Pálnagy Zsigmond (1896 - 1959): Nők a pataknál. J.j.l.
Kikiáltási ár: 58 000 Ftpapír, szinezett litográfia, keretben, 50 x 40 cm
Kikiáltási ár: 45 000 Ftvászon, olaj, jjl, , 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtSzántó Oszkár (1958- ?) Szántó Oszkár (1958- ?): Ménes. J.j.l
Kikiáltási ár: 20 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:Benedek Elek Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjuság számára. Harmadik kiad. Számos szövegképpel.
Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjuság számára. Harmadik kiad. Számos szövegképpel.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft400 x 500 mm Szitanyomat papír, 94/100 j.j.l.: Szalay Lajos
Kikiáltási ár: 18 000 Ftzselatinos ezüst nagyítás vintage, jjl, 33 x 20 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtKerámia, Magasság: 26,5 cm, Átmérő: 17,5 cm, Jelzés: domború körpecsét, masszába nyomott, nem kivehető fazonszám
Kikiáltási ár: 1 700 000 FtAkvarell, gouache, papír, 20,5 x 17,5 cm, Jelezve jobbra lent: g. Miklós
Kikiáltási ár: 180 000 Ftpapír, vegyestechnika, jjl, keretben, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 65 000 Ftpapír, rézkarc, jjl, keretben, 29 x 39 cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtKönyv, papírrégiség
53. tétel:Antik könyvek. (Psalmanazar) Psalmanaazaar, George: Description de l'ile Formosa en Asie, du gouvernement, des loix, de moeurs & de la religion des habitans: dressée sur le mémoires du --. Avec une ample.. relation de ses voiages ... par le Sieur N. F. D.
Kikiáltási ár: 40 000 FtPap Emil (1884-1949) Pap Emil (1884-1949): Kék ruhás hölgy. J.j.l.
Kikiáltási ár: 76 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:Tihanyi Lajos (1885 – 1938): Párizsi háztetők 1925, Pesti műhelyből 1979. 130 példányban
papír szitanyomat, 67 x 51,5
Kikiáltási ár: 24 000 Ftkarton, olaj, keretben, 34 x 47
Kikiáltási ár: 260 000 Ftpapír, print, jjl, keretben, 27 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftpapír,tus, jbf, keretben, 29,5 x 20,5
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, ceruza, keretben, 31 x 23
Kikiáltási ár: 30 000 Ftpapír, ceruza, keretben, 29 x 21
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, tus, jbo, keretben, 20,5 x 29,5
Kikiáltási ár: 28 000 Ft