Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Boda Gallery of Art
Boda Gallery of Art 25. árverés

2018-05-31 18:00
Bálna Budapest 1093 Fővám tér 11-12. -1 színt H01-es üzlet

46x60 cm,olaj,vászon,j,b,l:Bozsó J.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-31 18:00

40x40 cm,olaj, vászon,olaj,vászon,j,k,l:Bozsó J.960.

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

22,5x29,5 cm,vegyes technika,papír,

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

70x50 cm,olaj,farost,j,j,l:Gádor

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

323x240 mm,pittkréta,papír,j,j,l:Hermann L.

Kikiáltási ár: 32 000 Ft

54x42 cm,olaj,vászon,j,b,l:Hrantizky

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

60x50 cm,olaj,vászon,j,b,l:Hrantizky

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

637x465 mm,pasztell,fekete engré papíron,j,j,l:Szántó Piroska

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

240x340 mm,akvarell,papír,j,j,l:E.Illés A.

Kikiáltási ár: 36 000 Ft

295x385 mm,rézkarc,papír,j,j,l:Élesdy

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

370x218 mm,szénrajz,papír,keret nélkül,j,b,l:Gráber

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

110x245 mm,színezett rézkarc,j,j,l:Gross Arnold

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

270x185 mm,színezett rézkarc,papír,j,j,l:Gross Arnold

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

145x195 mm,rézkarc,papír,j,j,l:Iván Szilárd

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

28x35 cm,pasztell, papír,j,b,l:Iványi

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

29x23 cm,selyemkollázs,j,j,l:Macskássy Izolda 89.

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

470x570 mm,szita,papír,24/30 H,j,j,l:Martyn

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

270x420 mm,színes linómetszet,papír,j,j,l:Litkei

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

235x310 mm,tus,papír,jelzés nélkül,M.N.G.bírálati szám:4073/1986.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

290x400 mm,akvarell,papír,

Kikiáltási ár: 36 000 Ft

280x345 mm,rézkarc,papír,E.A.VI./XI.j,j,l:Sulyok Gabriella

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

290x390 mm,rézkarc,papír,j,j,l:Szabó V.

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

350x500 mm,akvarell,papír,j,b,l:Uhrig Zsigmond 1972.

Kikiáltási ár: 36 000 Ft

210x195 mm,akvarell,papír,j,b,f:Schvarz II.rtj.

Kikiáltási ár: 13 000 Ft