Földváry Aukciósház
Karácsonyi és Zsolnay Aukció
2025/12/12 18:00
Öttevény, Földváry Kastély
61 x 50 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve jobbra lenn, XX. század eleje
Kikiáltási ár: 90 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00
37,5 x 55 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve balra lenn, XX. század első fele
Kikiáltási ár: 65 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
51 x 61 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve jobbra lenn, 1969
Kikiáltási ár: 60 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
60 x 80 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve jobbra lenn, 1932
60 x 80 cm, Olaj, vászon, jelezve jobbra lenn, XX. század első fele
Kikiáltási ár: 120 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
35 x 49,5 cm, Olaj, farost, elegáns kerettel, XX. század első fele
Kikiáltási ár: 190 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
42 × 52 cm, Olaj, fatábla, keretezve, jelezve jobbra lenn, IX. század vége
Kikiáltási ár: 220 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
26,5 x 17 cm, Olaj, vászon, 1880–1910 körül
Kikiáltási ár: 95 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
40 x 50 cm, Olaj, vászon, jelezve balra lenn, 2006
Kikiáltási ár: 50 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció
Opel, 2473 m3 benzines üzemvitelű - 55 Lóerős - Old Timer - személyautó, 1938
Kikiáltási ár: 8 500 000 FtAukció: Karácsonyi és Zsolnay Aukció