Aukciók / Aukciós archívum / 7. oldal

Földváry Aukciósház
Karácsonyi és Zsolnay Aukció

2025/12/12 18:00
Öttevény, Földváry Kastély

61 x 50 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve jobbra lenn, XX. század eleje

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

37,5 x 55 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve balra lenn, XX. század első fele

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

51 x 61 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve jobbra lenn, 1969

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

60 x 80 cm, Olaj, vászon, keretezve, jelezve jobbra lenn, 1932

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

60 x 80 cm, Olaj, vászon, jelezve jobbra lenn, XX. század első fele

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

35 x 49,5 cm, Olaj, farost, elegáns kerettel, XX. század első fele

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

42 × 52 cm, Olaj, fatábla, keretezve, jelezve jobbra lenn, IX. század vége

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

26,5 x 17 cm, Olaj, vászon, 1880–1910 körül

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

40 x 50 cm, Olaj, vászon, jelezve balra lenn, 2006

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

Opel, 2473 m3 benzines üzemvitelű - 55 Lóerős - Old Timer - személyautó, 1938

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft