Könyv, papírrégiség
16749. tétel:Stefanovits. A művész, Stefanovits Péter (1947-) Munkácsy Mihály-díjas magyar grafikus által dedikált! Bp., 2007, magánkiadás. Stefanovits Péter műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.<a
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
16748. tétel:Miskolci Galéria. Szerk.: Dobrik István. A szerkesztő, Dobrik István (1948-) által Sümegi György (1947-) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány. Miskolc, 2011., Miskolci Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Kikiáltási ár: 2 400 FtKönyv, papírrégiség
16747. tétel:Schwalm. László Schwalm. Székesfehérvár, 1996., Árgus. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16746. tétel:A fordulat évei. 1947-1949. Politika, képzőművészet, építészet. Szerk.: Standeisky Éva, Kozák Gyula, Pataki Gábor, Rainer M. János. Bp., 1998., 1956-os Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="https://www.daraban
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16745. tétel:Omnis creatura significans. Tanulmányok Prokopp Mária 70. születésnapjára. Essays in honour of Mária Prokopp. Szerk.: Tüskés Anna. [Bp.],2009., CentrArt Egyesület. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="htt
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16744. tétel:Maróti. Maróti Géza 1875-1941. 'Mi vagyunk Atlantisz.' Vederemo! Szerk.: Ács Piroska. Bp., 2002., Iparművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Kon
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16743. tétel:Katkóné Bagi Éva-Orbán Imre: Két évszázad zászlói. A szegedi Móra Ferenc Múzeum zászlógyűjteményének katalógusa. Szeged, 2003.,Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Ep
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
16742. tétel:Tamás Jovanovits: Swing out. Selected works. 2006-2014. Kiadói kartonált papírkötésben
Tamás Jovanovits: Swing out. Selected works. 2006-2014. Kiadói kartonált papírkötésben<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Tamas-Jovanovits-Swing-out-Selected-works-2006-2014-Ki
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16741. tétel:Korniss Péter - Szabó Péter: Országház - Parlament. Sisa József szövegével. Bp. Corvina. 2007. Kiadói vászon kötésben és papír borítóval. Limitált kiadás. DVD-vel.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epit
Kikiáltási ár: 2 200 FtKönyv, papírrégiség
16740. tétel:Leonardo. Művészet és tudomány. Főszerk.: Pescio, Caludio. Bp., 2005, Allprint. Papírkötésben, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Leonardo-Muveszet-es-tudomany-F
Kikiáltási ár: 2 800 FtKönyv, papírrégiség
16739. tétel:Bodor Miklós a festő- és rajzolóművész. Szerk.: Sümegi György, Szabóné Biacs Ildikó, Szakál Aurél. Halasi Albumok 20. Kiskunhalas, 2019., Thorma János Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.<a href="https://www.darabanth
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16738. tétel:Ócsai Károly szobrász. Szerk.: Neducza Náda. Bp., 1999, Vigadó Galéria. Fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Kon
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16737. tétel:Vegyes nyomtatvány tétel, művészeti és történeti témában,5 db: Belvedere Műkereskedelmi és Művészeti folyóirat II/1990/3.; 1996 Új Művészet VII. évf. 10. sz.; Gyűjtők. 2001/3-4. Sinkó Katalin: Árpád versus Saint István. Angol nyelven. Különlenyomat.;
Kikiáltási ár: 1 000 FtKönyv, papírrégiség
16736. tétel:Vegyes különlenyomat tétel, Sümegi György munkáiból, 8 db: Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő); In Memoriam Cennerné Wilhelmb Gizella (1921-1995.) (1994, Művészettörténeti Értesítő); Szilárdy Károly (1795-1871
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
16735. tétel:Mutató nélkül. Gróf Ferenc kiállítása a Kiscelli Múzeumban. Szerk.: Róka Enikő. Bp., 2016., BTM Kiscelli Múzeum - Fővárosi Képtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gy
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16734. tétel:Kortárs képzőművészet. Válogatás a Ludwig Múzeum, Budapest és a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményéből. Bp.,1991, MNG-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epitesze
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
16733. tétel:Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~20
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
16732. tétel:Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sér
Kikiáltási ár: 1 000 FtKönyv, papírrégiség
16731. tétel:Csapó György: Hegyi György. Mai Magyar Művészet. A szerző feleségének dedikációjával. Bp.,1990., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Csa
Kikiáltási ár: 2 200 FtKönyv, papírrégiség
16730. tétel:Gottfried Semper: Tudomány, ipar, művészet. Valamint egyéb írások, az építészetről, az iparművészetről és a művészeti oktatásról. Szerk.: Hans M. Wingler. Fordította: Zádor Anna. Bp.,1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védő
Kikiáltási ár: 1 000 FtKönyv, papírrégiség
16729. tétel:Domanovszky György: Kántor Sándor. A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.<a href="https://www.daraban
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
16728. tétel:Artner Tivadar: Ló és lovas a művészetben. Bp.,1982,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epitesz
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
16727. tétel:Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.<a href="https://www.darabanth.com/hu
Kikiáltási ár: 1 000 FtKönyv, papírrégiség
16726. tétel:Ernst Steinmann: Pinturicchio. Künstler-Monographien XXXVII. Bielefeld-Leipzig, 1898, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartontokban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
