Könyv, papírrégiség
16628. tétel:Staatliche Museen zu Berlin. Gesamtführer zur Hundertjahrfeier. Berlin, 1930, Bruno Cassirer. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel.<a hr
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
16627. tétel:Deutsches Museum von Meisterwerken der Naturwissenchaft und Technik. Amtlicher Führer durch die Sammlungen. München, 1925, Knorr & Hirth, 359+(5)+88+(2) p. + 7 kihajtható alaprajzból álló melléklet. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadó
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
16626. tétel:Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp.,1983, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategor
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
16625. tétel:Baky Péter: Visszatekintés. Retrospect. A művész által DEDIKÁLT példány. Szekszárd, 2020., Művészetek Háza. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Baky-Peter-Vis
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
16624. tétel:Ed Naha: Science Fiction Aliens. A Starlog Photo Guidebook. New York, 1977, Starlog Magazine, 98 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva, számos sci-fi klasszikus fotóival. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarver
Kikiáltási ár: 1 200 FtKönyv, papírrégiség
16623. tétel:Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyv
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16622. tétel:Vegyes művészeti katalógus tétel, 3 db: 1996 Engel Tevan István kiállítása. Bp., Kossuth Klub. Bp., 1996, Mester-ny. Gazdag képanyaggal illusztrált.Papírkötés.; 1998 Bors István. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Körtvélyesi László fotóival. Pécs, 1998, Repro
Kikiáltási ár: 1 200 FtKönyv, papírrégiség
16621. tétel:Heinrich Wölfflin: Művészettörténeti alapfogalmak. A stílus fejlődésének problémája az újkori művészetben. Művészet és elmélet. Bp., 1969., Corvina. Kiadói kissé kopott papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Kon
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16620. tétel:Tibori Szabó Zoltán: Balázs Péter. A szerző, Tibori Szabó Zoltán (1957-) erdélyi magyar újságíró, szerkesztő, műfordító által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Kolozsvár, 2002, Komp-Pres. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói p
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
16619. tétel:Loosli, C. A.: Ferdinand Hodler. Paris, 1931, Les Éditions G. Crés & Cie., 16 p. + 32 t. (fekete-fehér képtáblák). Ferdinand Hodler műveinek reprodukcióival illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyors
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
16618. tétel:Magyar Nagyasszonyok I. 800-1800. Józsa Judit terrakotta kisplasztikái. Kiállítási katalógus. Bp., é.n., Kiskapu Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/
Kikiáltási ár: 1 200 FtKönyv, papírrégiség
16617. tétel:Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlődése dióhéjban. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 147-148. Pozsony-Bp.,1903,Stampfel Károly. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsa
Kikiáltási ár: 1 000 FtKönyv, papírrégiség
16616. tétel:1994 Művészettörténeti Értesítő 1994/1-2. Szerk.: Mojzer Miklós. Zádor Annának kilencvenedik születésnapjára. Bp., 1994., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-
Kikiáltási ár: 2 400 FtKönyv, papírrégiség
16615. tétel:A hetvenes években fotókat csináltunk. Koncz András kiállítása. Bp., 2002., Ernst Múzeum. Gazdag fotóanyaggal illusztrált, rajta Hajas Tibor (1946-1980), Bódy Gábor (1946-1985) és mások. Kiadói papírkötésben<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyor
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
16614. tétel:Urbán Tibor: Drankák (Bábuzás II.) Aláírt példány! Bp., 2003, Vigadó Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + A művész által aláírt meghívóval<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epite
Kikiáltási ár: 2 400 FtKönyv, papírrégiség
16613. tétel:Simkó József: A XIX. század festőművészete. Bp., 1904., Franklin, 72 p. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Simko-Jozsef-A-XIX-szazad-fe
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16612. tétel:Orsay - Paintings. Paris, 2000, Éditions Scala. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Orsay-Paint
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16611. tétel:Ganz Gaudí. Barcelona, 2002, Editorial Escudo de Oro, 96 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000010/Ganz
Kikiáltási ár: 2 800 FtKönyv, papírrégiség
16610. tétel:Szücs György, Krivátsy-Szűts Péter: Krivátsy-Szűts György és a Műbarát. Konok Tamás előszavával. Békéscsaba, 1999, Typografika Kft. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Szücs György által DEDIKÁLT példány.<a href="https://www.darabanth.com/hu/
Kikiáltási ár: 2 200 FtKönyv, papírrégiség
16609. tétel:Science Fiction Gold. Film classics of the 50s by Dennis Saleh. Foreword by Ray Harryhausen. hn., én., McGraw-Hill. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, bontatlan fóliában.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyve
Kikiáltási ár: 2 400 FtKönyv, papírrégiség
16608. tétel:Kass János: Néhány szó a múltról. 24 grafika 1956-ról. Szeged, 2006., Móra Ferenc Múzeum. Kass János grafikáival illusztrált. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16607. tétel:Sümegi György: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gy
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
16606. tétel:Eigel István: Én láttam meg a kikötőt. A szerző, festőművész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., Magyar Írókamara. Kiadói papírkötés,<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Konyvek
Kikiáltási ár: 2 800 FtKönyv, papírrégiség
16605. tétel:Rácz György képzőművész. Szerk.: Gömör Béla. A szerkesztő, Gömör Béla által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,<a href="https://www.darabanth.com/h
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
