Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-14 12:00

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-10 17:00

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 12:00

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Kikiáltási ár: 42 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-13 21:00

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - pasztell, papír, 50*37 cm, j.n.
Tételkód - NAG216-073

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Műtárgy leírás - Balla Béla Arad, 1882 - Nagybánya, 1965 ENTERIŐR Olaj, karton 79 × 68,5 cm Jelezve balra lent: Balla Béla, hátoldalán aradi kiállítási etikettel
Tételkód - BAV201606.14-073

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

szitanyomat, papír, Kovács, 60*60 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

digitális nagyítás, jbl., eredetiség igazolással, 50 x 70 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Müller Árpád Budapest, 1961 - Budapest, 2006 Dora Maar Olaj, karton 40 × 30 cm Jelezve középen lent: Müller 2000

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

88 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-14 18:00

Ceruza, papír 21x29 cm Jelezve jobbra lent: Alassio 933 Vaszary J.

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00