Olaj, vászon;60x80 cm;Jelezve balra lent: MS/65, Hátoldalon: Molnár Sándor 1965 Ősz 60x80 cm o.v.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft55x45,vegyes technika, papír,jelezve jobbra lent: Czóbel 50
Kikiáltási ár: 350 000 FtVadász Endre (Szeged, 1900 – Gödöllő, 1944) Déli pihenő, 1930 körül Olaj, karton 48 x 59 cm Jelzés nélkül Védett Szerepelt a BÁV 71. Aukcióján 234. tétel és a BÁV 75. Aukcióján 186. tétel
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ftfarost,olaj, jbl, 50 x 40 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftolaj, vászon, 102,5*81 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 180 000 Ftrézkarc, jn, 30 x 40 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtMérete 40 cm*30 cm, Technika: olaj/fa, J.B.L.:P.J.FARDON 1895
Kikiáltási ár: 200 000 Ftceruzarajz, 23 x 30
Kikiáltási ár: 70 000 Ftpapír, szén, jjl, 46 x 30 cm
Kikiáltási ár: 4 000 FtMérete 39 cm* 29 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.: ÉLESDY I.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft1900, Ezüst
Kikiáltási ár: 6 000 Ftfametszet, jjl lemezen, 18 x 7,3 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtMérete 29 cm* 38 cm, Technika: színes rézkarc, J.J.L., keret nélkül
Kikiáltási ár: 4 000 Ftlitográfia, jbl, 55 x 64 cm
Kikiáltási ár: 7 000 FtMérete 60 cm* 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: PAROBEK
Kikiáltási ár: 50 000 FtMérete 70 cm* 90 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: F ZERRITSCH
Kikiáltási ár: 160 000 Ftszitanyomat 31/130, szignált, 42 x 42
Kikiáltási ár: 22 000 Ftfarost, olaj, jjl, 100 x 50 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtMérete 13 cm* 17,5 cm, Technika: akvarell-tus/papír, J.J.L., 1997, keret nélkül
Kikiáltási ár: 3 000 Ftolaj, fa, j.j.l.: E. Illés A.; ho.: Edvi Illés Aladár "Istálló sarok" 1932. III. 30., 22,5*34 cm,
Kikiáltási ár: 50 000 Ft120x170 ;Tempera, pasztell, alufólia, farost;Jelezve jobbra lent: hagyatéki bélyegzővel: Gruber Béla festőművész hagyatéka
Kikiáltási ár: 2 200 000 FtMérete 55 cm* 42 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: GÖLLNER M., képcsarnok, jó állapotban
Kikiáltási ár: 72 000 FtAkril, faléc, vászon;200x200 cm;Jelezve hátoldalon: ifj. Ficzek Ferenc: Nagy folytatás II., 2017, vászon, akril, faléc 200x200 cm
Kikiáltási ár: 300 000 FtPlaitna 950 óratok, bőrszíj, 12 db briliánssal ékített vésett platina számlap, kvarc szerkezet (1375). Jelzett: Omega, tokszám: 591755BZ, szerkezetszám: 4717888, bruttó: 21,8 g Átmérő: 22 mm
Kikiáltási ár: 180 000 Ft