Olaj, vászon;60x80 cm;Jelezve balra lent: MS/65, Hátoldalon: Molnár Sándor 1965 Ősz 60x80 cm o.v.

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

55x45,vegyes technika, papír,jelezve jobbra lent: Czóbel 50

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Vadász Endre (Szeged, 1900 – Gödöllő, 1944) Déli pihenő, 1930 körül Olaj, karton 48 x 59 cm Jelzés nélkül Védett Szerepelt a BÁV 71. Aukcióján 234. tétel és a BÁV 75. Aukcióján 186. tétel

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

farost,olaj, jbl, 50 x 40 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-22 18:00

olaj, vászon, 102,5*81 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

rézkarc, jn, 30 x 40 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-05 18:00

Mérete 40 cm*30 cm, Technika: olaj/fa, J.B.L.:P.J.FARDON 1895

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

ceruzarajz, 23 x 30

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

papír, szén, jjl, 46 x 30 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-19 18:00

Mérete 39 cm* 29 cm, Technika: rézkarc, J.J.L.: ÉLESDY I.

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Pénz, érem, plakett

73. tétel:

5 KORONA

1900, Ezüst

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-23 20:00

fametszet, jjl lemezen, 18 x 7,3 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-26 18:00

Mérete 29 cm* 38 cm, Technika: színes rézkarc, J.J.L., keret nélkül

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

litográfia, jbl, 55 x 64 cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-07-31 18:00

Mérete 60 cm* 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: PAROBEK

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 70 cm* 90 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: F ZERRITSCH

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

szitanyomat 31/130, szignált, 42 x 42

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

farost, olaj, jjl, 100 x 50 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-18 18:00

73. tétel:

FARKAS TIBOR Vár

Mérete 13 cm* 17,5 cm, Technika: akvarell-tus/papír, J.J.L., 1997, keret nélkül

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

olaj, fa, j.j.l.: E. Illés A.; ho.: Edvi Illés Aladár "Istálló sarok" 1932. III. 30., 22,5*34 cm,

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

120x170 ;Tempera, pasztell, alufólia, farost;Jelezve jobbra lent: hagyatéki bélyegzővel: Gruber Béla festőművész hagyatéka

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Mérete 55 cm* 42 cm, Technika: pasztel/papír, J.B.L.: GÖLLNER M., képcsarnok, jó állapotban

Kikiáltási ár: 72 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-13 20:00

Akril, faléc, vászon;200x200 cm;Jelezve hátoldalon: ifj. Ficzek Ferenc: Nagy folytatás II., 2017, vászon, akril, faléc 200x200 cm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Plaitna 950 óratok, bőrszíj, 12 db briliánssal ékített vésett platina számlap, kvarc szerkezet (1375). Jelzett: Omega, tokszám: 591755BZ, szerkezetszám: 4717888, bruttó: 21,8 g Átmérő: 22 mm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00