Mérete 58 cm*80 cm, Technika: olaj/farost, Képcsarnokos, jó állapotú
Kikiáltási ár: 240 000 Ftvászon, olaj, jho, 70 x 90 cm
Kikiáltási ár: 70 000 FtMérete 60 cm*47 cm, Technika: olaj/vászon, restaurált, 19. sz. közepe
Kikiáltási ár: 80 000 Ftfarost, olaj, jjf, 60 x 90 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftpapír, tus, jbl, 18 x 11 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtOlaj, karton vásznon;16,5x26,5 cm;Jelezve hátoldalon: Tibor Csernus INV 0097/09/09/2007
Kikiáltási ár: 380 000 FtMagasság 12 cm, Anyaga: porcelán, Jelzés: máz alatti kék öttorony jelzés, '50-es évek, Tacskó porcelán kutya színes festéssel
Kikiáltási ár: 4 000 FtArany 580, keskenyedő pálcán csillagforma, 51 különféle_x000D_ nagyságú, rózsacsiszolású gyémánt cca. 2,00 ct, Pest,_x000D_ 1930 körül, 16,4 g
Kikiáltási ár: 380 000 Ftszínes litográfia, 70/130, szignált; 32 x 22,5
Kikiáltási ár: 16 000 Ftszita EA VII/XIII, jjl, 32 x 22 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtMérete 75 cm* 55 cm, Technika: , tisztítva, keret nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, vászon, 40*31,5 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 140 000 Ftterrakotta, 25*21,5 cm, j.k.l.: KM; "Maria Virgo" felirattal
Kikiáltási ár: 60 000 FtFaragó Géza (1877-1928): Bálozó hölgy, 1923, vegyestechnika, papír, 29 x 24 cm, Jelezve balra lent: Faragó G 923
Kikiáltási ár: 320 000 FtOlaj, vászon papírlemezen;23,5x30 cm;Jelezve jobbra lent: Mednyánszky; Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ftpapír, grafit, jjl, 48 x 68 cm
Kikiáltási ár: 150 000 Ft62x47,5;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 400 000 FtFehérarany 585, 1 nagyobb, karmos foglalású, fekete briliáns cca. 1,50 ct és 16 apró, színtelen briliáns cca. 0,30 ct (MTCrVs), 4,3 g, méret: 57
Kikiáltási ár: 300 000 FtMérete 36,5 cm* 54 cm, Technika: grafit/papír, a festőnő mappájából, apró szakadás, j.n.
Kikiáltási ár: 3 000 Ftmázas kerámia, jelzett, 19 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ftkarton, géz, homok, porfesték, plextol, jho., 103 x 72 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtFestmény, grafika
73. tétel:Schéner Mihály (1923 – 2009): Kéztanulányok könyvben – Major Máténak ajánlva, 1970
könyv, 1.példány, 30 x 21 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtRézkarc, papír (utólagos levonat), 310 x 255 mm, Jelezve balra lent a dúcon: Rónai; jelezve balra lent: PH 6/12, 1948
Kikiáltási ár: 55 000 Ftszínes szita, szignált, EA; 26,3 x 38,7
Kikiáltási ár: 18 000 Ft