Mérete 58 cm*80 cm, Technika: olaj/farost, Képcsarnokos, jó állapotú

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-27 20:00

vászon, olaj, jho, 70 x 90 cm

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-30 18:00

Mérete 60 cm*47 cm, Technika: olaj/vászon, restaurált, 19. sz. közepe

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

farost, olaj, jjf, 60 x 90 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-16 18:00

papír, tus, jbl, 18 x 11 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-13 18:00

Olaj, karton vásznon;16,5x26,5 cm;Jelezve hátoldalon: Tibor Csernus INV 0097/09/09/2007

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-17 18:00

Magasság 12 cm, Anyaga: porcelán, Jelzés: máz alatti kék öttorony jelzés, '50-es évek, Tacskó porcelán kutya színes festéssel

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Ékszer, drágakő

73. tétel:

Kitűző

Arany 580, keskenyedő pálcán csillagforma, 51 különféle_x000D_ nagyságú, rózsacsiszolású gyémánt cca. 2,00 ct, Pest,_x000D_ 1930 körül, 16,4 g

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-19 18:00

színes litográfia, 70/130, szignált; 32 x 22,5

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció: 86. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-11-30 11:00

szita EA VII/XIII, jjl, 32 x 22 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-11-27 18:00

Mérete 75 cm* 55 cm, Technika: , tisztítva, keret nélkül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

olaj, vászon, 40*31,5 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-03 17:00

terrakotta, 25*21,5 cm, j.k.l.: KM; "Maria Virgo" felirattal

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-07 14:00

Faragó Géza (1877-1928): Bálozó hölgy, 1923, vegyestechnika, papír, 29 x 24 cm, Jelezve balra lent: Faragó G 923

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-10 18:00

Olaj, vászon papírlemezen;23,5x30 cm;Jelezve jobbra lent: Mednyánszky; Hátoldalon: hagyatéki pecsét

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-16 18:00

papír, grafit, jjl, 48 x 68 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-11 18:00

62x47,5;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Ékszer, drágakő

73. tétel:

Női gyűrű

Fehérarany 585, 1 nagyobb, karmos foglalású, fekete briliáns cca. 1,50 ct és 16 apró, színtelen briliáns cca. 0,30 ct (MTCrVs), 4,3 g, méret: 57

Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Mérete 36,5 cm* 54 cm, Technika: grafit/papír, a festőnő mappájából, apró szakadás, j.n.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-19 20:00

mázas kerámia, jelzett, 19 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-12-18 18:00

karton, géz, homok, porfesték, plextol, jho., 103 x 72 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-02-26 18:00

könyv, 1.példány, 30 x 21 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-03-11 18:00

Rézkarc, papír (utólagos levonat), 310 x 255 mm, Jelezve balra lent a dúcon: Rónai; jelezve balra lent: PH 6/12, 1948

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

színes szita, szignált, EA; 26,3 x 38,7

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció: 87. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-03-21 11:00