73. tétel:Neogrády László (1896-1962) Neogrády László (1896-1962): Falusi asszonyok a kútnál. J. b. l.
Neogrády László (1896-1962): Falusi asszonyok a kútnál. J. b. l.
Kikiáltási ár: 54 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Egri Viktor Egri Viktor: Keserű égbolt. Novellák és elbeszélések. Dedikált példány.
Egri Viktor: Keserű égbolt. Novellák és elbeszélések. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 1 600 FtEnkausztika, vászon, 140 x 160 cm, Jelezve jobbra lent: Mulasics 1990, Jelezve hátoldalon: MULASICS LÁSZLÓ 1990 140x160 cm TORONY TÖVÉBEN III
Kikiáltási ár: 4 200 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:(Dapsy Gizella, Rozsnyai Kálmánné) Nil: A szívem. Első kiadás. Aláírt példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtS. Selldon jelzéssel: Család a tóparton. J.j.l.
Kikiáltási ár: 25 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Boldizsár Iván Boldizsár Iván: A másik Magyarország. A magyar ellenállási mozgalom története.
Boldizsár Iván: A másik Magyarország. A magyar ellenállási mozgalom története.
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Keresztény magyar közéleti almanach. 1-2. kötet. Keresztény magyar közéleti almanach. 1-2. kötet.
Keresztény magyar közéleti almanach. 1-2. kötet. Keresztény magyar közéleti almanach. 1-2. kötet.
Kikiáltási ár: 6 000 FtHollóháza rózsa váza, matricás, alján márkajelzéssel, apró kopásnyomokkal, m:36,5 cm
Kikiáltási ár: 4 000 FtZsolnay manufaktúra, 40 x 20 cm, Porcelánfajansz, plasztikus fülformázás, áttört talpazat, kecses formakorongozás, orientális motívumokkal díszfestve, 1885-1890
Kikiáltási ár: 180 000 FtRézkarc, papír, jelzés jobbra lenn, üvegezett keretben, 18×24 cm
Kikiáltási ár: 6 000 Ft