103. tétel:Batthyány Gyula (1887-1959): Keleti szépség (Háremhölgy), 1930-as évek
Olaj, vászon, 117 x 68 cm, Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 14 000 000 FtKönyv, papírrégiség
103. tétel:Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata és művészi ipara. A Velenczéről szóló fejezeteket kiegészítette: Divald Kornél. Egyetlen kiadás.
Kikiáltási ár: 3 000 FtFestmény, grafika
103. tétel:Szegvári Károly (1920-2002) Szegvári Károly (1920-2002): Anya és lányai az étkezőben. J.j.l.
Szegvári Károly (1920-2002): Anya és lányai az étkezőben. J.j.l.
Kikiáltási ár: 25 000 FtKönyv, papírrégiség
103. tétel:Folyóirat. Régi Okiratok és Levelek Tára. 1905. Havi folyóirat az irodalom és történelem köréből. Kiadja: Kardos Samu felelős szerk. I. évf. 1. füzet. + Régi Okiratok és Levelek Tára. 1906. Havi folyóirat az irodalom és történelem köréből. Kiadja: Kardos
Kikiáltási ár: 4 000 FtFa, Magasság: 8 cm, átmérő: 12 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 800 000 FtKönyv, papírrégiség
103. tétel:Filep Tamás Gusztáv: A hagyomány felemelt tőre. Válogatott és új esszék, tanulmányok az 1918-1945 közötti (cseh)szlovákiai magyar kultúráról. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 1 600 FtFestmény, grafika
103. tétel:Vidai Brenner Nándor (1903-1949) Vidai Brenner Nándor (1903-1949): Szüret. J.j.l
Vidai Brenner Nándor (1903-1949): Szüret. J.j.l
Kikiáltási ár: 8 000 FtKönyv, papírrégiség
103. tétel:Ehrenburg, Ilja (Grigorjevics): A spanyol hadszíntérről jelenti. Ford. Prager Imre.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
103. tétel:Paksi Atomerőmű. Paksi Atomerőmű. I. Kiépítés műszaki terv. I. rész. Általános. 1. kötet. Műszaki ismertetés és rajzok. Készítette a Tyeploelektroprojekt Intézet.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft1938.11.06. A komáromi 6. gyalogdandár csapatai kelnek át az Erzsébet hídon. Eredeti fotó (Agfa Broriva) 11×17 cm
Kikiáltási ár: 9 000 FtZsolnay manufaktúra, 29, 5x 11 cm, Porcelánfajansz, egyedileg formázott, szoborfigurával is díszítve., 1885-95
Kikiáltási ár: 200 000 FtFestett mázas kerámia, több apró mázhiánnyal, alján jelezve, 17×14,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtÉkszer, drágakő
104. tétel:104. tétel: Függőóra, 14 K au, igazgyöngy, 1 gyém. cca. 0,20 ct, br. 18,2 g