53x43,5,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Schönberger

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

Szentiványi Kálmán (Marosvásárhely, 1918 - Győr, 2011) Emlékező szék Olaj, fatábla 38 X 29 cm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 – Budapest, 1988) Pihenők Vörös kréta, papír 250 X 370 mm Jelezve jobbra fent: Miháltz Pál 1934

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Cserepes István
(Budapest, 1901 – Budapest, 1944)
Korcsolyázók
Olaj, vászon
60,5 X 70,5 cm
Jeleze jobbra lent:
Cserepes 193...
Hátoldalon:
Nemzeti Szalon kiállítási etikett

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, vászon, 60*70 cm, j.b.l.: Rozs J.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

szénrajz, 18 x 22

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 24,5 cm* 33,5 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: STAUB FERENC, képcsarnokos

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Olaj, kollázs, fa;2x30x30 cm;Jelezve hátoldalon: Bálint 1981 "Vízió a dohány színeiről" Vattay Elemérnek a kopaszok királyának szeretettel Bandi bácsi

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

27x34,5,olaj, vászon kartonon,jelezve jobbra lent: Járitz

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 – Budapest, 2009) Bohócok Olaj, farost 80 X 60 cm Jelezve jobbra lent: Schéner

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

olaj, vászon, 91*72 cm, j.h.o.: Barabás M. pinxit 842 Pesten, BÁV 20. au. 7. tétel

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-28 17:00

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-06-09 20:00

rézkarc, 14 x 12,5

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00

Mérete 30,5 cm* 22 cm, Technika: grafit/papír, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1950, a festőnő mappájából

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Súly: 186 gr, talpas körte alakú test, reneszánsz stílusú díszítéssel, füllel, jelzés: 800-as Diana fej jel és osztrák hivataljel, 1867-1937 közötti

Kikiáltási ár: 58 000 Ft

Mérete 31,5 cm*39 cm, Rézkarc

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-08-04 20:00

Mérete 28 cm*41 cm, Technika: vegyes

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

ceruza, tempera, 26 x 22

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 85.AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-09-21 11:00

Mérete 25 cm* 14 cm* 12,5 cm, márvány tolltartóra szerelve

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-09-29 20:00

olaj, vászon, j.b.l.: Szentgyörgyi L., 58*50 cm,

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-01 17:00

44,5x70,5 ;olaj, karton;Jelezve balra lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-11 18:00

Olaj, fa;60,5x70,5 cm;Jelezve balra lent: Moller Pál

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-20 18:00

Kerek acéltok és bőrszíj, kék számlap foszforeszkáló indexekkel, 100 méterig vízálló tok karcolásmentes zafírüveggel, kvarc szerkezet (cal. Eta 959612). Jelzett: Corum Boutique, sorozatszám: 659031, szériaszám: 163.150.20 Átmérő: 44 mm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-21 18:00

Mérete 50 cm*70 cm, Technika: olaj/vászon

Kikiáltási ár: 80 000 Ft