53x43,5,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtSzentiványi Kálmán (Marosvásárhely, 1918 - Győr, 2011) Emlékező szék Olaj, fatábla 38 X 29 cm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 150 000 FtFestmény, grafika
111. tétel:Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 – Budapest, 1988) Pihenők Vörös kréta, papír 250 X 370 mm Jelezve jobbra fent: Miháltz Pál 1934
Kikiáltási ár: 12 000 FtCserepes István
(Budapest, 1901 – Budapest, 1944)
Korcsolyázók
Olaj, vászon
60,5 X 70,5 cm
Jeleze jobbra lent:
Cserepes 193...
Hátoldalon:
Nemzeti Szalon kiállítási etikett
olaj, vászon, 60*70 cm, j.b.l.: Rozs J.
Kikiáltási ár: 80 000 Ftszénrajz, 18 x 22
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 24,5 cm* 33,5 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: STAUB FERENC, képcsarnokos
Kikiáltási ár: 18 000 FtOlaj, kollázs, fa;2x30x30 cm;Jelezve hátoldalon: Bálint 1981 "Vízió a dohány színeiről" Vattay Elemérnek a kopaszok királyának szeretettel Bandi bácsi
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft27x34,5,olaj, vászon kartonon,jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 240 000 FtSchéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 – Budapest, 2009) Bohócok Olaj, farost 80 X 60 cm Jelezve jobbra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 180 000 Ftolaj, vászon, 91*72 cm, j.h.o.: Barabás M. pinxit 842 Pesten, BÁV 20. au. 7. tétel
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtMérete 24,5 cm* 33,5 cm, Technika: akvarell/papír, J.J.L.: STAUB FERENC, képcsarnokos
Kikiáltási ár: 18 000 Ftrézkarc, 14 x 12,5
Kikiáltási ár: 9 000 FtFestmény, grafika
111. tétel:JUHÁSZ ERIKA (1926-2018) Kétoldalas grafika – Férfi akt és Férfi portré
Mérete 30,5 cm* 22 cm, Technika: grafit/papír, J.J.L.: JUHÁSZ ERIKA 1950, a festőnő mappájából
Kikiáltási ár: 3 000 FtSúly: 186 gr, talpas körte alakú test, reneszánsz stílusú díszítéssel, füllel, jelzés: 800-as Diana fej jel és osztrák hivataljel, 1867-1937 közötti
Kikiáltási ár: 58 000 FtMérete 31,5 cm*39 cm, Rézkarc
Kikiáltási ár: 10 000 FtMérete 28 cm*41 cm, Technika: vegyes
Kikiáltási ár: 45 000 Ftceruza, tempera, 26 x 22
Kikiáltási ár: 15 000 FtMérete 25 cm* 14 cm* 12,5 cm, márvány tolltartóra szerelve
Kikiáltási ár: 30 000 Ftolaj, vászon, j.b.l.: Szentgyörgyi L., 58*50 cm,
Kikiáltási ár: 60 000 Ft44,5x70,5 ;olaj, karton;Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 800 000 FtOlaj, fa;60,5x70,5 cm;Jelezve balra lent: Moller Pál
Kikiáltási ár: 2 200 000 FtKerek acéltok és bőrszíj, kék számlap foszforeszkáló indexekkel, 100 méterig vízálló tok karcolásmentes zafírüveggel, kvarc szerkezet (cal. Eta 959612). Jelzett: Corum Boutique, sorozatszám: 659031, szériaszám: 163.150.20 Átmérő: 44 mm
Kikiáltási ár: 220 000 FtMérete 50 cm*70 cm, Technika: olaj/vászon
Kikiáltási ár: 80 000 Ft