Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-10-13 17:00

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-14 12:00

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-11-10 17:00

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-02 18:00

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-04 21:00

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-08 17:00

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció: Téli Aukció
Aukció időpontja: 2015-12-20 18:00

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-12-21 18:00

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-08 18:00

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - olaj, vászon, 80*65 cm, j.n.
Tételkód - NAG216-113

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Műtárgy leírás - Koszkol Jenő Dorog, 1868 - Budapest, 1935 PALERMÓI KIKÖTŐ AZ ÁRPÁDDAL Akvarell, papír 670 × 945 mm Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Tételkód - BAV201606.14-113

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

festett fa, alumínium, I. Primi 69, 49*48 cm

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

kitin, műgyanta szobor, 23,5 x 23,4 x 7 cm

Kikiáltási ár: 450 000 Ft

Öntött, patinázott bronz, fa keretben. 'NYITRAI 14. HONVÉD GY. EZRED 1914-1916'. Készítette Berán Lajos 1916-ban. M.: 16,5 × 11,3 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Olaj, fa 9,5x12 cm Jelezve jobbra lent: Böhm Pál München 1892

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Schéner Mihály ( Medgyesegyháza 1923, Budapest, 2009 ) Kiáltás Technika: vegyes technika Hordozó: papír Mérete: 280 x 190 Jelezve: jobbra lent Szerepelt a Képcsarnok 2012.09.13-i árverésén

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

The Gambler 1974 amerikai Karel Reisz (rend.) 700 × 330 mm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00