113. tétel:113. tétel, Sassoferrato, Giovanni Battista Salvi (1609-1685) követője, 17. sz.: Fájdalmas Mária
113. tétel:Ékszer, drágakő
113. tétel:Műtárgy leírás - olaj, vászon, 80*65 cm, j.n.
Tételkód - NAG216-113
Műtárgy leírás - Koszkol Jenő Dorog, 1868 - Budapest, 1935 PALERMÓI KIKÖTŐ AZ ÁRPÁDDAL Akvarell, papír 670 × 945 mm Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Tételkód - BAV201606.14-113
festett fa, alumínium, I. Primi 69, 49*48 cm
Kikiáltási ár: 110 000 Ftkitin, műgyanta szobor, 23,5 x 23,4 x 7 cm
Kikiáltási ár: 450 000 FtÖntött, patinázott bronz, fa keretben. 'NYITRAI 14. HONVÉD GY. EZRED 1914-1916'. Készítette Berán Lajos 1916-ban. M.: 16,5 × 11,3 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtOlaj, fa 9,5x12 cm Jelezve jobbra lent: Böhm Pál München 1892
Kikiáltási ár: 180 000 FtSchéner Mihály ( Medgyesegyháza 1923, Budapest, 2009 ) Kiáltás Technika: vegyes technika Hordozó: papír Mérete: 280 x 190 Jelezve: jobbra lent Szerepelt a Képcsarnok 2012.09.13-i árverésén
Kikiáltási ár: 22 000 FtThe Gambler 1974 amerikai Karel Reisz (rend.) 700 × 330 mm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft